Dodaj do ulubionych

zioła dla dziecka z neuroboreliozą

27.01.18, 11:58
Zwracam się do Państwa z wielką prośbą o poradzenie, czy swojemu 7 - letniemu dziecku mogę podać zioła Buhnera. Syn miał zdiagnozowaną neuroboreliozę z bakteryjnym zapaleniem opon mózgowych. Przeszedł w szpitalu leczenie dożylnie ceftriaksonem. Teraz czuje się dobrze i na razie nie ma objawów. Chciałabym jednak podać mu zioła, aby wzmocnić działanie leczenia. Tylko nie wiem czy dziecku zioła mogę podać? A jeśli tak, to w jakich ilościach? Czy np. mogę mu podać rdest japoński w kapsułkach? Syn wywarów nie zechce pić. W grę wchodzą jedynie kapsułki, ale czy mogę podać je dziecku? W internecie znalazłam wiele informacji o stosowaniu ziół, ale u dorosłych, a nie u dziecka.
Edytor zaawansowany
  • bzyka.bzyklewska 27.01.18, 12:05
    emiliajarosz - napisz do Buhnera! Odpisuje na maile! On będzie najbardziej wiarygodny!

--
    Bzyka mail: bzyka.bzyklewska@wp.pl
    Moje tematy: Leczenie wg Buhnera odnosi skutek
    Jeśli chcesz mi o coś zapytać - pytaj - ale po przeczytaniu tego tematu! Niestety nie mam możliwości czasowych na opisywanie swojej historii od nowa i pisanie kilku maili dziennie o tym jak było, co biorę czy jak dawkowałam. Temat powstał po to, by informacje te były ogólnie dostępne! wszytskie odpowiedzi na swoje pytania zajdziesz w moim temacie.
  • emiljarosz 27.01.18, 20:05
    Czy mogłabym prosić o podanie maila do Buhnera. Nie mogę znaleźć maila bezpośrednio do niego. Ma swój profil na FB, ale nie wiem czy odpisuje tam na wiadomości?
  • bartik78 29.01.18, 02:03
    Jakie mieliscie u dziecka objawy neurobireliozy?
  • emiljarosz 29.01.18, 17:37
    Syn z dnia na dzień stracił siły, był ciągle zmęczony. Wcześniej był dzieckiem bardzo aktywnym i ruchliwym.
  • bartik78 31.01.18, 21:44
    ale skad wiesz ze neuro takie same objawy może dawac koinfekcja lub sama borelioza?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.