Dodaj do ulubionych

Interpretacja Western Blot

18.05.18, 09:55
Chciałem poprosić kogoś doświadczonego w temacie o pomoc w interpretacji testu Western Blot. Od pewnego czasu borykam się z dziwnymi objawami - rozmazane i drgające widzenie, ciągłe zmęczenie, ukłucia na ciele, pobolewające stawy. Okulista i neurolog (rezonans głowy) mówią, że wszystko jest ok, morfologia,glukoza - wszystko w normie. Test Western Blot wyszedł ujemny w obu klasach, z wyjątkiem dodatniego prążka OspC IgM. Jednocześnie słyszałem, że jest dość kluczowy w tym teście. Proszę o pomoc, czy mam się czym martwić. Bo już nie wiem co jeszcze spróbować z tymi cholernymi objawami zrobic... uncertain

zapodaj.net/5d9fb4469bafd.jpg.html
Obserwuj wątek
    • rzene Re: Interpretacja Western Blot 18.05.18, 19:06
      Od kiedy masz objawy, czy wcześniej też miałeś dolegliwości, diagnostyka nie jest prosta i oczywista. Lekarze specjaliści, i badania służące diagnostyce ogólnej stanu zdrowia nie wykazują na ogół odchyleń od normy. Jak większość uznany zostaje się zdrowym przez lekarzy. Dlatego diagnostyka jest tak nie jednoznaczna. OspC występuje we wczesnej fazie choroby. Ale to nie jest kluczowe. Trzeba dalej szukać polecam zrobić CD-57 oraz podstawowy palnel koinfekcji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka