Dodaj do ulubionych

Borelioza – Biorife przestrzegam

05.09.18, 20:03
Witam. Chciałabym opisać swoje doświadczenia z firmą Biorife. Byłam w pierwszej połowie br na dwudziestu kilku sesjach. Ogólnie niestety mimo początkowego entuzjazmu stwierdzam że mój stan nie poprawił się ani trochę. Dałam się nabrać na brednie o tym jak wybitnymi są specjalistami i wywiady z ludźmi w internecieuncertain
Wygląda to tak że zapisują na sesje grupy osób, ale odbywa się to bez większego ładu i składu - chodzisz na ponumerowane programy ale nie ma konkretnej informacji na co on jest. Nie ma tam poczucia bycia prowadzonym, a ludzie mają przecież różne koinfekcje. Wielokrotnie próbowałam czegoś się dowiedzieć z innymi osobami ale zawsze w odpowiedzi tylko jakieś ogólniki. No ale ok przecież jestem w rękach specjalistów więc chodziłam dalejuncertain Raz dostaliśmy jakiś list od właściciela do pacjentów, z którego wynikało: program 1 ogólny, program 3 ma węższy zakres ale dobry jak ‘dobrze trafi’, 2 i 4 na wyjątkowe przypadki cokolwiek miałoby to znaczyć, a program 5 – ‘bardzo specyficzny i wąsko ustawiony’. Naprawdę, za te pieniądze pacjent ma prawo oczekiwać czegoś więcej i wiedzieć chociaż na co wydał kolejne sto kilkadziesiąt zł! W tym liście napisane było jeszcze coś takiego, że zaczęłam się zastanawiać czy ludzie którzy tu są mają jakiekolwiek pojęcie o rezonansie. To było coś, że krętek jest bardziej podatny na rezonans niż jakieś okrągłe bakterie bo ‘potrząsając łatwiej jest złamać patyczek niż piłeczkę’. Myślałam, że celem biorezonansu jest przerwanie ściany komórkowej bakterii a nie ‘złamanie’ jej ale ok(…) Sorry czegoś takiego nie mógł napisać człowiek mający choćby szczątkową wiedzę mikrobiologiczną, a tu dostajesz list dla pacjentów od specjalisty biorifeindifferent. Aha konsultacje z ich lekarzem też nie wnoszą wiele, każdy słyszy to samo, nie wiem po co robią tą szopkę wogóle.
Jak zaczynałam tam jeździć ludzie na sesjach mówili że ten właściciel wcale nie wyleczył się sam jak twierdzi tylko w jakiejś innej firmie z plazmą. Podrążyłam nieco temat i okazało się że ich lekarz Bałaj nie jest nawet zakaźnikiem. Chyba razem wymyślili sobie taki interes nie mając pojęcia o temacie. Zaczęłam przekopywać fora i grupy o rezonansie na fb i okazuje się że nie jestem sama - mają tam dramatyczne opinie. Ludzie są wściekli, ciekawe ile jeszcze potrwa ten proceder.
Zdecydowałam, że to napiszę bo wiem jednocześnie, że plazma może pomóc. Słyszałam od ludzi, że czują się lepiej i nawet wracają do zdrowia. Wiem, że polecają ją nawet niektórzy lekarze od boreliozy Badura czy Gliwa. U mnie w okolicy było niestety tylko to badziewie biorifeuncertain Nikomu nie polecam.
Edytor zaawansowany
  • kaczorpoz 06.09.18, 07:55
    Witam serdecznie. Na każdego działa inaczej. Tez chodziłem może 35 razy. Trochę pomagała ale napewno nie na stałe. Teraz testuje inną lampę. Byłem dwa razy i podobnie tyle ze ta niby wychwytuje częstotliwości na których się coś dzieje. Poczytaj sobie.. sanoplazma. Ja będę testował dalej ale za pare tyg bo odlozylem antybiotyki i będę robił badania za 4 tyg.
  • rzene 06.09.18, 12:17
    a czy ktoś mógłby się wypowiedzieć odnośnie Biocare ? czy to samo cudo też tak działa ?
  • kuba3003 06.09.18, 16:06
    Mi Biocare pomogło bardzo, nie mam objawów od stycznia 2014 po leczeniu u nich. To jest właśnie ta firma, o której pisze autorka gdzie wyleczył się założyciel Biorife. Podstawową różnicą jest to, że w Biocare robią diagnostykę i leczysz się na to co wyszło w badaniu.
  • miroszek 02.10.18, 21:49
    Kuba robisz wszedzie reklame bicare. twoje biocare to jedno wielkie gowno, jestescie lepsi od biorife bo dziłacie bardziej indywidualnie. Ale macie bardzo mało czestotliwosci ( kazda czestotliwosc musi pracowac) ty sie predzej zesrałej , jak wyleczyłes w biocare wink Ogolnie ta sanoplazma tez słaba. Rozmawiałem z włascicielką fundacji, gdzie zwracaja sie ludzie chorzy do niej no i ogolnie nie ma nikogo zadowolonego z tej sanoplazmy
  • kuba3003 03.10.18, 14:51
    Z tego co widzę to ty się obsrywasz na forum, ja piszę prawdę i mam gdzieś co ty o tym myślisz. Ja jestem zdrowy a ty pewnie nie i bdb niech darwinizm się wypełniasmile A ty robisz im bagno a gówno tak naprawdę wiesz, skąd wiesz ile jest częstotliwości jak nie ma tam do tego wglądu? Ja wiedziałem tylko na co był dany program i że są stałe częstotliwości i przemiatania w całych pasmach.
  • wujekmarek 17.10.18, 01:37
    Tam jest taki mały wyswietlacz, na którym sa wybijane czestotliwosci. Jak komus się nudzi to moze sobie poobserwowac ile tego jest, wiec kolega wyrzej ma 100% racji ( da się to stwierdzic). Plazma na pewno nie mogla wybic tego do konca jak juz cos, moze wybili ci czesc + zioła i organizm złapał rownowage smile ale na pewno nadal to w tobie jest. Gdybys chciał wybic to do konca musiałbys dobierac indywidualne czestotliwosci smile Ja tez nie wierze w twoją historie, ze tak cudownie biocare cie wyleczyło smile i az o tym trabisz na lewo i prawo. Zwłaszcza ze brałes antybiotyki dluzszy czas i po tym leczenie nie jest juz tak łatwe. Wiec jesli miałbym obstawiac pomiedzy tym ze jestes wyleczony, a jestes z biocare. To kazdy wie co bym wybrał smile
  • kuba3003 19.10.18, 00:42
    Nie do wiary, to forum jest opanowane przez debili – kolejny (albo ten sam), który lepiej wie co plazma mogła i co we mnie jest. Powiedz mi JAK ta firma funkcjonuje od 5 lat i się rozwija bez marketingu bez filmów na youtube i bez lekarza JAK? Tam prawie wszyscy byli z polecenia, czy polecali by to sobie jakby im nie pomogło?? Forum za to pełne jest psychopatów, którzy pewnie przychodzą, wszystko wiedzą lepiej, sami rezygnują po paru zabiegach i gadają że im nie pomogło. Wiedzą jakiej częstotliwości nie ma, wiedzą lepiej jak powinna wyglądać terapia, ile powinny trwać programy ale sami dalej są chorzy...O ironio.
    PS. siedziałeś psycholu 2 godziny bez odrywania wzroku od wyświetlacza, przeleciało kilkaset częstotliwości i łżesz że jest ich mało?
  • kuba3003 19.10.18, 00:59
    miroszek/wujekmarek - załóż jeszcze parę kont. Chłopie miej pretensje do placówki w której zostawiłeś kilka tys zł bez rezultatu. Jak nie przeszedłeś terapii w biocare to po co się wypowiadasz?
  • wujekmarek 20.10.18, 13:24
    Tak jeszcze 10 kont zalozyłem. Po twoich wypowiedziach widac ze jestes z biocare i robisz im reklame. Jak to ciebie pieknie wyleczyło, tylko ciekawe czemu innych ludzi tak pieknie nie lecza? jak to ciebie pieknie zdiagnozowali..tylko czemu innych nie? no jeszcze sie obrazasz ze jak ktos moze to krytykowac big_grin ta cała plazma wasza to jest lipa, bo zeby kogos wyleczyc to trzeba dobierac mu indywidualnie czestotliwosci. Ok na poczatek troche wybijecie, ale po pewnym czasie juz one zmieniaja. Spamujesz na kazdym temacie jakie to biocare jest dobre. No biznes na chorych ludziach 70zł za godzinke. Plazma kosztuje 25 tys. No i tak kilka osob przychodzi na jedna sesje i juz kasa leci. Jebie mnie twoje robienie reklamy. Prawda jest taka ze wasze plasmy czy biorezonans jest gowno warty i ludzie to doskonale wiedza!!
  • kuba3003 20.10.18, 15:59
    Jestem z biocare bo napisalem ze mi pomogło. Zajebiście.
  • wisa46 06.09.18, 18:28
    EWELiNO! 4x pozwoliłem sobie na seanse biorife w Krakowie.. Rozmawiałem nawet z lekarzem na spotkaniach z klientami. Doszedłem do wniosku: " pierdolniętny to jeszcze nie jestem"*!
    Jedna z dziewcząt, pisałem już o tym wcześniej, wzięła też ponad 20 sesji. I ... czuła się tak, jak zaczynała. A oni otwierają kolejną placówkę w Katowicach, i myślą o skoku na ... WROCŁAW.
    * vide: Demotywatory - "PORADA"! Wypisz wymaluj BIORiFE. Lekarz R. Bałaj - psychiatra - Ośrodek Leczenia Nerwic.
  • zenobek 06.09.18, 22:36
    ewelinam93 napisał(a):
    >....., nie wiem po co robią tą szopkę wogóle.....

Dla pieniędzy robią. Tylko i wyłącznie. Żerują na cudzym nieszczęściu... Tylko o to chodzi. Bezlitośnie "wydoić" pacjenta (bo ten jest zdesperowany).
  • darkidarki 08.09.18, 18:05
    też chodziłem do tego Biorife 20 wizyt + 10 darmowych poprawy zero - zdecydowanie odradzam
  • centra_terapii_biorife 09.09.18, 12:53
    Dzień dobry,
    Powyższy post jest przykładem klasycznego czarnego PR naszej konkurencji. Jako BioRife nie podejmowaliśmy do tego momentu żadnych działań w tym zakresie, mimo że zjawisko to w ostatnich miesiącach się bardzo nasiliło. Nasza konkurencja systemowo zakłada sztuczne profile na forach, w szczególności tych anonimowych i tworzy wątki takie jak ten a następnie, sama zadaje i odpowiada sobie na pytania.
    Najczęściej powtarzany jest schemat gdzie jeden z rzekomo niezadowolonych pacjentów pisze, że był na 20 zabiegach i mu nic, a nic nie pomogło. Jednocześnie zamieszcza informację, że sama technologia plazmy działa tylko gdzie indziej. Akurat w tym wątku po negatywnym wpisie pada pytanie o jedną z firm konkurencyjnych i oczywiście natychmiast pada odpowiedź, że tak tam jest super.
    Najczęściej w postach konkurencja używa półprawd i kłamstw. Jak na przykład w pierwszym poście tego wątku, gdzie Pani pisze o informacjach zawartych w liście wysłanym przez Właścicieli BioRife do pacjentów. Uprzejmie informujemy, że nigdy Właściciele BioRife nigdy do pacjentów żadnego listu nie wysłali.
    Przypadki gdy ktoś zrobił 20 zabiegów i mu nic nie pomogło praktycznie nie występują. Jeśli zdarzy się, że ktoś nie reaguje na terapię, najczęściej rezygnuje na dużo wcześniejszym jej etapie np. na 5-8 zabiegu i to w uzgodnieniu z naszymi specjalistami, a czasem wręcz zgodnie z ich sugestią.
    Niestety walka z czarnym PR wymaga dużo czasu i cierpliwości. Nie jesteśmy w stanie i nie będziemy odnosić się do wszystkich fałszywych postów w internecie. A już na pewno nie będziemy używać metod walki jaką stosuje konkurencja. Przy potencjale BioRife, z łatwością moglibyśmy zasypać internet fałszywymi opiniami o konkurencji w ilości kilkukrotnie większej niż to z czym mamy obecnie do czynienia. Nie robimy tego i nie chcemy tego robić.
    Pozdrawiamy naszą Szanowną konkurencję i mamy nadzieję, że zamiast tracić siły i środki na czarny PR przeznaczy je na pomoc osobom chorym, co wyjdzie na pewno na dobre całemu środowisku walczącemu o dobro pacjentów cierpiących na straszną chorobę jaką jest borelioza. Co więcej jesteśmy otwarci żeby podjąć wspólne działania dotyczące szerzenia wiedzy o boreliozie w Polsce.
    ps.
    Prosimy administratora tego forum o nieusuwanie tego wątku bo jest to bardzo dobry przykład jak działa czarny PR.

Jeśli chodzi o wiedzę BioRife na temat mikrobiologii, to zapewniamy, że mamy najsilniejszy zespół specjalistów w tej dziedzinie w branży. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją naszego biologa molekularnego i biotechnologa z zeszłego roku, dostępną na naszej stronie w zakładce terapia.

W naszych gabinetach w terapii uczestniczy jednocześnie do 4 osób, które wymieniają się swoim doświadczeniem również z przebiegu terapii. Osoba na pierwszym czy drugim zabiegu, może porozmawiać z osobą na 5, 10 czy 15 zabiegu. To jest najlepsza metoda na weryfikację opinii o naszej terapii. Zapraszamy do naszych centr w całej Polsce na przykład na dni otwarte żeby przekonać się na własne oczy jak działa BioRife. Zapraszamy.

pozdrawiamy serdecznie,

Zespół BioRife
  • ewelinam93 09.09.18, 19:55
    Nie wierze w to co czytamindifferent Chcecie robić z ludzi idiotów? Moje konto jest kontem waszej konkurencji? Tą historię sobie zmyśliłam?? List do pacjentów sobie zmyśliłam? A może to fotomontaż?
    images92.fotosik.pl/33/4c6ac47bf90c18cfmed.jpg
    Przekroczyliście wszelkie granice cynizmu. Nie pomyliłam się we wcześniejszej ocenie – Biorife to tylko kłamstwa, ściema i kpina z ludziindifferentZ resztą niech każdy wyciągnie własne wnioski. Przestrzegam raz jeszcze.
  • wisa46 09.09.18, 22:40
    120zł + 19x150zł +10zł = 2980zł. To koszt 30 sesji; brak wstępnej diagnozy; brak monitoringu tzw. leczenia boreliozy.
    Zubożyli mnie o ... 120zł + 3x150zł= 570zł; ( +) stracony czas i pieniądze na dojazd.
    Cóż? Nie zareagowałem na terapię? Mea culpa!
    Jak można nazwać taki proceder?
    Pisałem o tym wcześniej. Vide wątek: "IlADS a problem leczenia boreliozy".
  • zona2000 10.09.18, 23:16
    A ja myślałam, że FORUM BORELIOZA jest po to,żeby sobie naprawdę pomagać, a nie robić nie potrzebne zamieszanie. Myślę, że zarówno biocare jak i biorife są po to aby nam chorym pomóc. Jest nieprawdą, że terapie w biorife są nieskuteczne. Poznałam osoby , które stanęły na nogi i dzisiaj mogą się cieszyć odzyskanym zdrowiem . Mam świadomość również, że w grupie chorych są osoby które nie doświadczają tych efektów i tak naprawdę nie wiemy dlaczego tak się dzieje. W trakcie terapii poznałam kiedyś Pana , który przeszedł 30 terapii w biorife i 50 terapii w biocare i nadal jest chory i źle się czuje i nikt nie potrafi tego wytłumaczyć. To już chyba tak jest z tą naszą chorobą. Jednym pomagają abx, drugim olejki lub zioła, a jeszcze innym lampa. Najważniejsze, żeby znaleźć dla siebie drogę do zdrowia.
    Wszystkim życzę wytrwałości smile
  • kuba3003 11.09.18, 11:19
    Tylko kto robi niepotrzebne zamieszanie? Jeśli x osób mówi, że nie ma po czymś poprawy to pisanie o tym jest właśnie po to żeby innym pomóc. Zamieszanie wprowadzają właśnie takie brednie, że wszystkie niepochlebne opinie to na pewno robota konkurencji, zawsze można tak powiedzieć. Z resztą dwa posty wyżej widać kto tu mówi prawdę a kto nie.
  • wisa46 11.09.18, 15:14
    zona2000 napisał(a):

> A ja myślałam, że FORUM BORELIOZA jest po to,żeby sobie naprawdę pomagać, a nie
    > robić nie potrzebne zamieszanie. Myślę, że zarówno biocare jak i biorife są po
    > to aby nam chorym pomóc. Jest nieprawdą, że terapie w biorife są nieskuteczne
    > . Poznałam osoby , które stanęły na nogi i dzisiaj mogą się cieszyć odzyskanym
    > zdrowiem . Mam świadomość również, że w grupie chorych są osoby które nie doświ
    > adczają tych efektów i tak naprawdę nie wiemy dlaczego tak się dzieje. W trakci
    > e terapii poznałam kiedyś Pana , który przeszedł 30 terapii w biorife i 50 tera
    > pii w biocare i nadal jest chory i źle się czuje i nikt nie potrafi tego wytłu
    > maczyć. To już chyba tak jest z tą naszą chorobą. Jednym pomagają abx, drugim o
    > lejki lub zioła, a jeszcze innym lampa. Najważniejsze, żeby znaleźć dla siebie
    > drogę do zdrowia.
    > Wszystkim życzę wytrwałości smile

" To już chyba tak jest z tą naszą chorobą."?

Wpisałem w wyszukiwarce na forum GAZETA i ... żadnej wzmianki nt. "zona2000".
    Wpisałem borelioza zona2000 >>> jeden wpis,ten co powyżej.
    Czyżby R.Bałaj?
  • miroszek 02.10.18, 21:57
    Jeszcze troche bedziecie pisac ze to ruscy agenci pisza nieprawde u was haha Ja tez do was chodziłem...jaki ja głupi wtedy bylem ehh uncertain kasa wywalona i zero efektu i jeszcze bedzie pierdzielic farmazony ze konkurencja zle o was pisze. Prawda jest taka ze rozmawiałem tam z wieloma osobami i nikomu nie pomogło, nikogo nie wyleczyło, ludzie brali po kilkadziesiac zabiegów i nic. Aktorów wzieliscie do filmów i jeszcze piszecie pierdoły. ludzie sa chorzy i nie maja sił na nic, ale jeszcze ktos wam obije pysk za to, za te nabijanie ludzi w butelke
  • lymer 05.10.18, 16:46
    Chodziłem do oddziału w Olsztynie w zeszłym roku przeszedłem pełną kurację i brak jakichkolwiek efektów. Po około 10ciu zabiegach odstawiłem zioła buhnera i szybko zaczęło się pogarszać. Nic miałem ludna nadzieje, że to herxy od terapii. Podjąłem się leczenia antybiotykami okazało się że poza borelioza jest Bartonella Babesia Yersinia Mykoplazma lecze się nadal ale w końcu czuję jakieś efekty. Mnóstwo osób na grupach na Facebooku ma podobne doświadczenia a odbyło nawet więcej sesji i nie są od żadnej konkurencji. Ludzie, którzy do Was chodza często wprowadzają zioła antybiotyki dietę więc nie wiadomo od czego czują poprawę. Pokażcie krętka pod mikroskopem z podglądem na ekranie jak ginie przy waszej maszynie to uwierzę. Na szczęście są takie grupy na Facebooku i ludzie pytają o Was nikt jeszcze nie napisał, że mu pomogło. Prawda jest taka, jak się okazało, że Pan Tomasz korzystał z usług BioCare, które mu pomogło. Zwęszyliscie biznes i co z tego skoro wasze programy i ich zmienność są nieskuteczne. Najlepsze, że jedna kobietę, która uczęszczała także w Olsztynie spotkałem później u lekarza ILADS u ktorego się leczę.
  • miroszek 02.10.18, 21:45
    Biorife to wielka sciema i oszustwo. Nie ma nawet 1 pacjenta ktory się am wyleczył. W filmach grają aktorzy. Teraz firma ma nowa strategie, jesli ktos pisze zle na ich temat, oni odpowiadają ze jest z konkurencji...jeszcze troche beda nazywac ruskim agentem haha ogolnie nabijanie ludzi w butelke. Z tego słyna
  • wisa46 07.10.18, 23:07
    miroszek napisał(a):

> Biorife to wielka sciema i oszustwo. Nie ma nawet 1 pacjenta ktory się am wylec
    > zył. W filmach grają aktorzy. Teraz firma ma nowa strategie, jesli ktos pisze z
    > le na ich temat, oni odpowiadają ze jest z konkurencji...jeszcze troche beda na
    > zywac ruskim agentem haha ogolnie nabijanie ludzi w butelke. Z tego słyna

Przed chwilą obejrzałem na You Tube Spotkanie medyczne z dr. Jerzym Jaroszewiczem w Radio Katowice. Polecam. Materiał z 17 bm. Pod koniec relacji kilka słów o biorezonansie.
  • bartosz33333 04.10.18, 13:32
    To może ja dodam swoje 3 grosze. Byłem na kilkunastu w sumie zabiegach w Biorife i Biocare i muszę przyznać, że zgadzam się w zupełności z tym co tu jest napisane. Przede wszystkim proszę unikać diagnostyki biorezonansem. To jest jedna wielka ściema. Ja to spróbowałem z ciekawości i w sumie dlatego, że tego wymagali w Biocare, żeby przystąpić do zabiegów. To co wychodzi to jakiś kosmos. Wyszło mi tyle chorób i pasożytów, że chyba już dawno powinienem chyba nie żyć albo być co najmniej bardzo ciężko chory. Diagnostyka nie potwierdza badań z krwi. Zapytałem panią, która taki test przeprowadza, po tym jak mi wyszła bartonella, jaki gatunek jest w ogóle testowany. Pani poszukała i mówi, że to bacilliformis (czyli ta odmiana która jest głównie w Peru i jest najgroźniejszą odmianą i przypuszczalnie w Polsce nie występuje).
    Co do samych zabiegów, to także mam duże wątpliwości. Trudno powiedzieć czy działają czy nie. Często w trakcie czułem jakieś drżenia mięśni w łydkach albo bóle głowy nie wiadomo od czego, bo przecież nie ma rzetelnych badań tej metody i jak dokładnie wpływa na organizm ludzki. Generalnie nie czułem się ani lepiej ani gorzej. Z tego co czytałem, to w przypadku koinfekcji np bartonella, takie zabiegi powinny być 2 razu dziennie ze względu na rozmiar bakterii a nie raz czy dwa razy w tygodniu jak panie polecają. Programy w Biocare zawierają wszystkie koinfekcje, więc jeżeli ktoś jest zainteresowany tylko zabiegiem na jedną, to nie ma możliwości.
    W Biorife nie robią diagnostyki, bo wiedzą, że się to nie sprawdza aczkolwiek programy są nie wiadomo na co. Np jeden z programów jest szczególnie nastawiony na bartonellę i jak byłem głównie nim zainteresowany, to mi powiedziano, że można go stosować raz na kilka sesji, więc tak naprawdę pacjent nie może decydować jaki chce program. Pomijam już to czy to w ogóle działa.
  • kuba3003 05.10.18, 09:12
    Akurat takie rzeczy jak drgania mięśni czy bóle głowy to pozytywna reakcja na terapię z tego co wiem. Jak przerwałeś i poszedłeś do biorife to nie miało prawa ci pomóc. Jakby to było niebezpieczne to ludzie co tam pracują raczej byliby już w piachu. PS biorife wiedzą że diagnostyka się nie sprawdza, szkoda że założyciel sam jeździł na kontrole do biocare po leczeniu u nich w 2016.
  • malgosia1966 05.10.18, 18:26
    Witam, samo założenie żeby coś „leczyć” bez jakiegokolwiek diagnostyki to jakiś pomysł z sufitu. Sam test objawów na stronie Biorife o niczym nie świadczy, może być jedynie wskazówką co dalszej diagnostyki. O diagnostyce można też dużo pisać ale prawda jest taka, że żadne badania nie są 100% pewne, czy te z krwi , czy też z biorezonansu. Te biorezonasowe są przynajmniej dużo tańsze i według mnie jednak wiarygodniejsze. Mam osobę w rodzinie, która też chodzi na badania biorezonansowe do różnych punktów i nigdzie nie wyszła jej borelioza, a stan zdrowia jest określany jako „zdrowy”. Od 2-3 lat leczę się tylko polem magnetycznym. Była 2 razy na Imedisie, żadnej poprawy. Wszyscy ludzie mieli zabiegi na tych samych częstotliwościach, podobnie chyba jak Biorife. Każdy człowiek ma inne patogeny i puszczanie zupy częstotliwości to jakaś wielka pomyłka. Chodziłam potem dosyć długo na RPZ-14. Nie był to jednak BioCare. Mam w tej chwili poprawę zdrowia ale nie wyleczenie. Po zabiegach poszłam do innego punktu na badanie i borelioza dalej była i czuję że ją mam, więc chodzę dalej ale teraz na bicoma. Jaki będzie efekt czas okaże. Przynajmniej w miarę dobrze funkcjonuję. Mam jeszcze zacząć inną terapie ale czekam w kolejce. Na koniec chciałam napisać jeszcze, że nie zawsze borelioza powoduje najgorsze objawy. Ja mam rzadko spotykany patogen, który wyszedł mi z krwi (badania u Wielkoszyńskiego) ale kazano mi potwierdzić zakażenie innym badaniem. Jak rozmawiałam z Panią z tytułem doktora parazytologii w sprawie dalszej diagnostyki tej infekcji, to mnie wyśmiała i powiedziała, że ludzie tego nie mają, a teraz znów mi to wyszło na badaniu biorezonansem skierowanym na tą infekcje. Więc jak to jest z ta diagnostyką?

• lymer 05.10.18, 19:01
    Jaki to patogen?
  • malgosia1966 05.10.18, 19:14
    babeszja bovis
  • lymer 05.10.18, 20:13
    Babesja jest bardzo powszechna przy boreliozie wystarczy popatrzeć na grupach na Facebooku. Sam mam bovis, mictroti, equi graniczna wszystkie w Igg z badania krwi.
  • malgosia1966 05.10.18, 20:26
    Lekarz uznał te wyniki i wprowadził leczenie ?
  • lymer 07.10.18, 14:35
    Tak ale jeszcze nie dawał leków celowanych w babeie
  • wujekmarek 17.10.18, 01:39
    Małgosiu a jakie masz objawy babesjozy? bo tez mam z tym broblem i gdzie robiłas testy?
  • wujekmarek 17.10.18, 01:42
    Bo biorezonans w biocare jest bardzo słaby. Mi np nie wykryli boreliozy, a miałem bardzo zaawansowana. Ale sa w Pl w miare ok biorezonansy smile ogolnie bicare ma bardzo słaby
  • kuba3003 19.10.18, 00:36
    Już to pisałeś z innego konta. To może polecisz jakiś dobry biorezonans?
  • m_a_l_g_o_s_i_a 19.10.18, 11:59
    Najtansze i najbardziej wiarygodne testy pcr na babeszjozę wykonują weterynarze , to co najbardzej cieszy zakaznicy uznają wyniki tych testów i wprowadzają leczenie.
  • witoldpi 19.10.18, 16:09
    Napisz proszę coś więcej na ten temat

- robiłaś takie testy, wyszły dodatnie, za pierwszym razem, one uwzględniają rodzaje babezji (nie wiem jak to pisać ) ?

Dziękuje.

• m_a_l_g_o_s_i_a 19.10.18, 18:03
    Tak robiłam wychodzą za pierwszym razem . Znam tez kilka innych osób które robiły i też wychodziły . Mojej mamie uratowały życie , Napsz do mnie to podam ci namiary .
    m_a_l_g_o_s_i_a@gazeta.pl
  • miklasz55 19.10.18, 21:13
    Byłoby pożądane podać gdzie takie testy można wykonać. To może być cenna informacja dla innych chorujących. Tylko proponuję w innym wątku a może nawet warto w tym celu założyć nowy. Pomagajmy innym. Ten wątek nijak ma się do takich informacji, nikt tego tu nie będzie szukać.
  • xanonymous 20.10.18, 04:32
    Ludzie!!!! Wszelkie biorezeonanse czy biosrańce to jest oszustwo. Nie ma znaczeniaczy biorezonans uwiarygadnia jakiś lekarzyna pazerny na pieniadze. Świat medyczny jest tak skorumpowany że nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy. Nie ma podstaw naukowych na jakiej zasadzie miało by działać zarówno diagnozowanie jak i leczenie czegokolwiek biorezonansem. To jest tylko pseudonaukowy bełkot na który może się nabrać laik. Niech wam wyleczą helikobaktera pylori w żołądku biorezonansem big_grin Ciekawe dlaczego tego nie robią?big_grin Helikobakter to jest epidemia albo i pandemia już.... ja biore na żołądek aminokwas L-glutaminę i ciekaw jestem efektów....
  • xanonymous 20.10.18, 04:35
    pamiętajcie ze oszustów zawsze można podac do sądu o zwrot kosztów leczenie i jesli jacyś lekarze tam pracują to dodatkowo można im zrobić koło pióra, najlepiej skontaktujcie sie moze z lokalnym oddziałem NFZ to wam podpowiedza moze co robic.
  • wisa46 20.10.18, 09:41
    xanonymous napisał:

> pamiętajcie ze oszustów zawsze można podac do sądu o zwrot kosztów leczenie i j
    > esli jacyś lekarze tam pracują to dodatkowo można im zrobić koło pióra, najlepi
    > ej skontaktujcie sie moze z lokalnym oddziałem NFZ to wam podpowiedza moze co r
    > obic.

100% racji
  • wujekmarek 20.10.18, 12:31
    Jak z innego konta? poprostu diagnozowałem się w biocare i nie wyszła mi tam borelioza. A miałem typowe objawy. Pojechałem do innego miasta i tam mi wyszła borelioza. Do tego nie wyszedł mi tam zaden pasożyt ( bo dziwne zeby wyszedł jak sie regularnie odrobaczam od 4 lat silnymi nalewkami) natomiast w biocare wyszło mi duzo pasozytów. Dlatego uwazam ze w biocare jest słaby biorezonans. Ale robiłem tez western blota i tez mi potwierdził borelioze smile Dlatego uwazam ze sa tez dobre biorezonanse, gdzie wynik ma dosc wysokie prawdopodobienstwo. A w biocare wychodziły jakies pierdoły, tylko nie złapało najwazniejszego patogenu jakim jest Borelioza. No i wez sie teraz lecz wedlug ich biorezonansu. A z tego co słyszę to nie tylko u mnie tak było smile
  • kuba3003 20.10.18, 15:55
    No racja nie tylko u ciebie. U miroszka i vandermirasa tezsmile Identyczne przypadki. Polecam dobrego psychiatrę - dr R. Bałaj.
  • wisa46 20.10.18, 17:36
    kuba3003 napisał(a):

> No racja nie tylko u ciebie. U miroszka i vandermirasa tezsmile Identyczne przypad
    > ki. Polecam dobrego psychiatrę - dr R. Bałaj.

Przecież rozmawiałem z nim osobiście.
  • wujekmarek 21.10.18, 22:49
    Bo wpychasz na siłe te biocare ludziom do gardła..napisałes o tym ze ci pomogło i kazdy bierze to pod uwage, a nie na kazdej grupie to walisz na lewo i prawo. czasami ta plazma potrafi tez zaszkodzic i miej to na uwadze
  • wujekmarek 21.10.18, 22:53
    Ale ciagła twoja nachalna reklama na lewo i prawo..rzygam juz tym jebanym twoim biocare. Znam osobiscie osoby co sie lecza w tym bicare i tez bez rewelacji. No ale jak sie reklamuje to zawsze są cuda na kiju. Wasza ta plazma jest lepsza od biorife..ale za to biorezonans to nie jest wart nawet marnej zł..za te pierdoły co wychodzą big_grin
  • wujekmarek 21.10.18, 23:10
    A jak ktos mi nie wierzy to zapraszam na prywatne spotkanie. Pokaze swój wynik z biocare z biorezonansu. Z innego biorezonansu. Dodatkowo wyniki z krwi. Ja nie mam nic do ukrycja i wtedy się okaze co za gówno reklamujesz wink czlowiek z bborelioza i koinfekcjami porzebuje 200 godzin nawet, czyli wychodzi 14 tys + dojazdy. To juz logiczne jest ze lepiej kupic wlasna plasme za 25 tys a po roku mozemy ja sprzedac za 20 tys i nie trzeba sie z domu ruszac. Byscie lepiej w tym biocare zeszli z ceny. Mielibyscie na zabiegach wiecej ludzi i jeszcze lepiej byscie na tym wyszli. A nie sie drożycie jak zyd za dechła mysz i te reklamy nachalne wpychacie kazdemu
  • kuba3003 22.10.18, 08:00
    Niczego nie wpycham człowieku tylko mówię czego doświadczyłem osobiście i mam wyłożone co o tym myślisz. Jakbym coś chciał ‘wpychać’ to bym zakładał nowe konta i robił reklamę, tak jak ty piszesz te same brednie z różnych profili. Krew mnie zalewa jak czytam takie idiotyzmy o jakichś 200 godzinach bo byłem tam i wprowadzasz ludzi w błąd. Masz jakieś swoje urojenia, domniemania, ok. Też napisałeś swoje zdanie i ok każdy bierze to pod uwagę, tylko po ch.. piszesz z różnych kont? Nie bronie nikogo, masz boreliozę a ci nie wybadali ok, mi się potwierdziło z WB. Może trafiło w próg błędu vegatestu, może ktoś tam się jebnął a może miałeś jakieś cysty czy coś. Jakby cię chcieli naciągnąć to z automatu przy wejściu by powiedzieli: tak to borelioza, musi pan się u nas leczyć. A jak potwierdzasz sobie rzeczy typu pasożyty z krwi to po prostu masz małą wiedzę w temacie.
  • wujekmarek 22.10.18, 10:49
    Jakich roznych kont? nie mam co robic to zakładam rozne konta. Chcieli mnie naciagnac na leczenie pasozytów wink których wiedziałem ze nie mam smile ja miałem tak zaawansowaną borelioze ze zdychałem od niej...a ty mowisz o progu błedów big_grin haha dobre
  • dominogato 21.10.18, 18:59
    Ja jestem po ok 30 sesjach w Biorife w Krakowie, poprawy brak, wydaje mi sie ze nawet lekkie nasilenie objawow. Tymczasem widze ze ekspansja trwa, nowe placowki we Wroclawiu, Łodzi, Warszawie. Ciekawe ile osob da sie jeszcze tak wydymac.
  • wisa46 21.10.18, 20:50
    dominogato napisał(a):

> Ja jestem po ok 30 sesjach w Biorife w Krakowie, poprawy brak, wydaje mi sie ze
    > nawet lekkie nasilenie objawow. Tymczasem widze ze ekspansja trwa, nowe placow
    > ki we Wroclawiu, Łodzi, Warszawie. Ciekawe ile osob da sie jeszcze tak wydymac.

Ten R. Bałaj ma łłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłebbbbbbbbbbbbbb!
  • wujekmarek 21.10.18, 23:01
    W biorofe to raczej sa czestotliwosci na bół plus energetyzacja organizmu. Duzo osob tak ma ze na poczatku jest poprawa i kazdy mowi o działa i zaraz chwala to. A czas leci i leci, a przeciez wiecznie na to nie bedziemy chodzic. Jak zrobimy przerwe to zaraz objawy wracaja. Białaj postawił na marketing, filmy na youtube jak to cudownie wyleczyli pacjentów, profity dla lekarzy za toze wysyłaja do niego pacjentów itp No i ogolnie przybywa bardzo chorych. Tak myslałem zeby zrobic kontratak i niech sie wypowiedza osoby które zrobiły tyle i tyle zabiegów a poprawy brak. Bo naprawde szkoda ludzi...a ten oszust nabija sobie kieszen. Jest ktos chetny powiedziec kilka słów przed kamerka? bo niedługo jego placówek bedzie wiecej jak biedronek big_grin
    Trzeba miec tez na uwadze ze ta plazma nie jest obojetna dla naszego organizmu, jakies tam szkody poczynia
  • wujekmarek 21.10.18, 23:04
    biorife ma własne czestotliwosci. A oni skupiaja sie nie na wybijaniu Boreliozy a na poprawie naszego samopoczucia. Dlatego własnie w trakcie terapi jest nam lepiej...a boreliozy to nie rusza, no bo przeciez nie chodzi o zdrowie klijenta a o jego kase wink ostatnio widziałem na fb ze ten oszust dostaje jeszcze wyroznienia
  • ela532mouse 26.10.18, 14:36
    Witam serdecznie wszystkich niedowiarków!
    Czytam i oczom nie wierzę , co wy tu wypisujecie,wow sami specjaliści od leczenia boleriozy,rezonansu ,biorezonansu i lamp plazmowych!Mam pomysł może to wy otworzycie nową klinikę i będziecie leczyć ludzi.Będziecie każdego pacjenta za rączkę trzymać podczas zabiegu,głaskać po główce i tłumaczyć mu dlaczego teraz jest program 1 a nie 3 lub inny(tak będzie dobrze pani Ewelino).Jak Wam się to uda to osobiście złożę wam gratulacje a na tą chwilę powiem tylko jedno - jesteście niereformowalni i pieniacze ! Poczytajcie sobie o bakteriach polecam 2 książki "Bolerioza-nieujawnione dotąd informacje" pani Anity Szczepaniak i "Pokonać boleriozę" Buhnera,osobiście wolę tą pierwszą ponieważ w dostępny sposób opisuje z czym mamy do czynienia.Borykam się z tą chorobą od prawie 4 lat.Poprzednie 3 lata to katastrofa pod każdym względem.Od prawie roku leczę się w BioRife w Poznaniu i dopiero teraz zaczynam normalnie żyć i funkcjonować.To właśnie dzięki BioRife odzyskuję pełnię sił fizyczną i umysłową.A wy tu opisujecie jakieś bzdury o aktorach a skoro bywaliście na tych zabiegach to wiecie że jest coś takiego jak rejestr pacjentów,padają zarzuty że dr.Bałaj nie jest nawet zakaźnikiem .Nie jest- to prawda- ale jest psychiatrą i to mi też bardzo pomogło bo trafiłam tam z problemem neurologicznym.Już po kilku zabiegach i lekach poczułam znaczną poprawę.Padają takie oszczerstwa że przypomina mi to burzliwe obrady sejmu lub wielki targ,kto komu mocniej dołoży.Zapominacie o kulturze i dobrym wychowaniu.Żenujące.
    Jest wiele osób które potrzebują pomocy,nie wiedzą gdzie się udać a po przeczytaniu waszych opinii mają zapewne mętlik w głowie.Wiem jedno,każdy z nas jest inny,każdy ma problem z czymś innym czasami nawet nie wiemy z czym ale ta bakteria znajdzie nasz słaby punkt w organizmie i tam się zagnieździ siejąc spustoszenie.W związku z tym na każdego inaczej będzie działać lampa plazmowa Reifa. Ogromną skarbnicą wiedzy byli dla mnie pacjenci z którymi brałam zabiegi a dopiero później książki.Pomocne także były panie asystentki.Wszystkim im z całego serca dziękujęsmile
    A wam drodzy państwo życzę powodzenia w leczeniu i odradzam takie zachowanie jak na tym forum. Ja doskonale wiem co mi pomogło i znalazłam swój sposób na walkę z boleriozą a wy no cóż odpowiedzcie sobie sami.
    Gorąco polecam BioRife gdyż ja to sprawdziłam i mi pomogło.
    A wszystkim niedowiarkom przytoczę przysłowie "zarzekała się żaba błota a i tak w nie wlazła".
    Do zobaczenia na zabiegachwink
  • wisa46 26.10.18, 19:18
    ela532mouse napisała:

Borykam się z tą chorobą od prawie 4 lat.Poprzednie
    > 3 lata to katastrofa pod każdym względem.Od prawie roku leczę się w BioRife w
    > Poznaniu i dopiero teraz zaczynam normalnie żyć i funkcjonować.() Już po kilku zabiegach i lekach poczułam zna
    > czną poprawę.Padają takie oszczerstwa że przypomina mi to burzliwe obrady sejmu
    > lub wielki targ,kto komu mocniej dołoży.Zapominacie o kulturze i dobrym wycho
    > waniu.Żenujące.
    ()> A wam drodzy państwo życzę powodzenia w leczeniu i odradzam takie zachowanie jak na tym forum. Ja doskonale wiem co mi pomogło i znalazłam swój sposób na walkę z boleriozą a wy no cóż odpowiedzcie sobie sami.

Można mieć urojoną ciążę, jak też quasi- boleriozę z którą walczyłaś. To pewnie Twój przypadek.
  • wisa46 26.10.18, 19:35
    wisa46 napisał:

> ela532mouse napisała:
    >
    >crying) Już po
    > kilku zabiegach i lekach poczułam zna
    > > czną poprawę.
    >
    >
    > Można mieć urojoną ciążę, jak też quasi- boleriozę z którą walczyłaś. To pe
    > wnie Twój przypadek.

"Już po kilku zabiegach i lekach..." Może te leki pomogły? Poprzednie leczenie też musiało
    swoje zrobić. Nie dotarły do mnie żadne fakty z Twojej strony. M.in. stwierdzenie BORELIOZY przez lekarza R. Bałaja. Jakie patogeny borreli? Rodzaj koinfekcji itp.
  • wujekmarek 27.10.18, 01:23
    Kolejne ich kłamstwo...widac ze kolejny koles kupiony za ich marne srebniki. W tym sa najlepsi w okłamywaniu ludzi. Tam u nich nikt sienie wyleczył i nie wyleczy. Wczesniej mieli strategie ze, konkurencja ich spamuje i snuje oszczerstwa. To teraz wpadli na genialny pomysł, dlatego nie działa ze za krotko chodziliscie, co tam 30-40 zabiegów..trzeba minimum 5 lat chodzic. A ludzie chorzy sa podatni na manipulacje. Białaj mam nadzieje ze kiedys ktos ci obije gebe za te oszukiwanie ludzi. Wielki doktor sie znalazł. psycholog leczy ludzi chorych na borelioze haha.
    Elu twoj post bardzo mnie zmobilizował. Bede teraz jak najwiecej pisal w sieci o was i tłumaczył ludziom prawde, jak to nabijacie ich w butelke. Dzieki ze mnie zmobilizowałas wink bo nóz sie w kieszeni otwiera jak czytam taki stek klamstw. Ja zmarnowałem na leczeniu u was poł roku, nie mowiaz o kasie i straconym czasie
  • lymer 27.10.18, 17:28
    Ktoś powinien nagrać jakiś film na YouTube gdybym miał zdrowie już dawno bym to zrobił .
  • lymer 27.10.18, 17:21
    Tyle lat chorujesz a nie znasz nazwy swojej choroby, która brzmi Borelioza nie Bolerioza? Co za śmieszna próba manipulacji. Na grupach na Facebooku gdzie ludzie są jawni nikt nie odniósł żadnych rezultatów a pisało co najmniej kilkanaście osób. Ja chodziłem pod koniec gdy nie czułem poprawy dr.Bałaj sugerował mi depresję i wypisał jakieś leki. Szkoda, że tacy ludzie psują wizerunek terapii plazmowych, które z powodzeniem są wykorzystywane w USA .
  • lymer 27.10.18, 17:26
    HAHA jeszcze leki psychotropowe dostałaś to nic dziwnego to powinno być karalne faszerowanie lekami poprawiającymi nastrój pod pretekstem a potem pisza ze im Generator pomógł. Jedno zauważyłem najwięksi wyzyskiwacze chorych mają to szczęście że uda im się wrócić do dobrego zdrowia. Najpierw sami byli chorzy zweszyli biznes i naciągają naiwnych ludzi.
  • wisa46 27.10.18, 18:05
    Czy jest jakiś środek na tego grzyba, co tak się pleni? Grzyb prawie atomowy. Całą Polskę niedługo ogarnie. Groźniejszy od KLESZCZA! Jak można brać taką kasę za pseudo leczenie i mieć CZYSTE SUMIENIE? I robi to lekarz! Nie badając, nie żądając potwierdzenia choroby, nie nakreślając planu leczenia. Co w tym zabiegu TYLE kosztuje? Chyba proponowana DIETA?
  • miklasz55 27.10.18, 23:40
    Kolejna osoba, która rejestruje się tylko po to żeby dokonać wpisu reklamowego (ela..). Pisze "specjaliści od leczenia boleriozy, rezonansu, biorezonansu..". Już po tym widać, że osoba nie ma zupełnie rozeznania w temacie i tekst napisała wg podsuniętych przez kogoś wytycznych. A słowo "bolerioza" jest użyte w tekście czterokrotnie ! Ponadto książeczka polecana w tym poście została napisana nie przez lekarza ale przez członka zarządu jednej z firm serwującej kosztowne zabiegi biorezonansem i wydana przez tą firmę. Celowo używam 'zabiegi' a nie 'leczenie" jeżeli w rezultacie uzyskuje się przejściową poprawę samopoczucia i to nie każdy. I za jaką cenę ?
  • wujekmarek 31.10.18, 14:28
    Bede chciał zebrac ludzi ktorzy sie tam leczyli i zeby powiedzieli kilka słów. Ile zabiegów i jakie efekty. Nie robie tego z zemsty, ale poprostu dla ludzi, bo kolejni zostana nabici, straca czas i kase. Nie mozna pozwolic zeby taki oszust bialaj nabijał tak ludzi.
    Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili
  • ba.rba.ra889 07.12.18, 21:01
    Witam ! Od jakiegoś czasu czytam to forum ze względu na prowadzenie gabinetu plazmoterapii również w Poznaniu. Na generatorach pracujemy już od roku 2012 jako pierwsi w Polsce i muszę w końcu napisać, że to nie prawda,że to nie działa. Nad konstrukcją tych maszyn pracowało wielu wybitnych lekarzy i naukowców. Oni nie zmarnowali życia do stworzenia czegoś co jest nie skuteczne. Głównie opracowywano częstotliwości na nowotwory, pierwsza była białaczka. Resztę w tym borelioza były już opracowane później. Odnosili niesamowite sukcesy w wyleczeniach. Te maszyny pracują na całym świecie tylko w Polsce są niby nowością. Warunkiem jednak tych sukcesów jest dostosowanie prawidłowych częstotliwości do każdego programu. Dla każdej osoby czas leczenia jest inny, jedni zdrowieją szybciej innym ten czas się wydłuża. Nam osobiście nie udało się wyleczyć boreliozy w czasie krótszym niż jeden rok, ale mieliśmy klientów w bardzo ciężkich stanach, (również nowotwory) którzy wyzdrowieli i są zdrowi do dzisiaj. Wiemy o tym ponieważ utrzymują z nami kontakty do dzisiaj. Opracowanie programów na boreliozę jest bardzo pracochłonne, nie można zabiegów powtarzać na tych samych programach ponieważ zaczynają być nieskuteczne. Jeżeli zaczynamy leczyć boreliozę bez usunięcia: w kolejności: pasożytów, pierwotniaków, grzybów, bakterii i wirusów nie wrócimy do zdrowia. Wydaje mi się, że w Polsce zrobił się to niezły interes finansowy bo klienci, którzy do nas przyjeżdżają z innych gabinetów twierdzą, że tam gdzie się leczyli był kompletny brak wiedzy. Proszę wejść na stronę: www.zapper.cz by uzyskać wszystkich informacji na ten temat. Pozdrawiam.

--
    Pozdrawiam
  • szarmanckistaszek 07.12.18, 21:37
    kobieto podaj nazwiska tych naukowców którzy to opracowali, nazwiska pacjentów którzy zostali wyleczeni z raka i nazwisko prawdziwego lekarza który im tego raka zdiagnozował. Mam jeszcze jeden pomysł, odblokujcie komentarze na youtube pod tymi cukierkowymi filmikami rzekomo uzdrowionych przez Biorife.
  • ba.rba.ra889 10.12.18, 23:35
    Ja nie pisze o biorife, mnie też wkurza,że psują nam opinię bo od lat spokojnie sobie pracowaliśmy na generatorach i mamy
    dużo fizycznie wyleczonych ludzi,rezygnowali sami z chemii i podjęli leczenia alternatywne-dlatego żyją. Chorych, którzy byli na chemii nie udało nam się nigdy wyleczyć. Boreliozę leczy się też długo. Ostatnio facet skończył po dwóch latach a doszło u niego do zaniku mieliny w mózgu. Jest zdrowy przychodzi do dzisiaj na zabiegi wzmacniania energii, ale dlatego tylko bo sam tak chce. Opracowanie programów na borelioze jest trudne, uczyłam się tego przez kilka lat ! Dlatego wkurza mnie to, że ktoś ma 2 albo 3 programy a na nich nie leczy tylko wali kasę ! Pisałam już wejdźcie na stronę www.zapper.cz. Można po lewej stronie włączyć język Polski i wszystkiego się dowiedzieć. To nie należy do medycyny akademickiej tylko zawsze należało do alternatywnej i zawsze działało pod warunkiem że się umie na tym pracować. Z biorie dużo ludzi przyszło do nas, ale niektórzy też narzekają, że czemu tak długo by miało trwać leczenie. Na szczęście takich mamy mało, a i tak chodzą. A co do lekarzy czy naukowców to James Bar, Royal Rife, Antonio Holland, James Oschman, Hulda Clark. Plazma istniała już w 1939 roku. Najwięcej wiadomości będzie pod nazwiskiem Royal Rife a James Bar do dzisiaj finansuje tą technologię. www.google.pl/search?q=Rojal+rife&oq=Rojal+rife&aqs=chrome..69i57j0l5.12032j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8 to jest jedna ze stron, którą w tej chwili znalazłam więc też podaję. Uważam, że żeby leczyć to trzeba mieć o tym pojęcie jak to działa. Proszę poczytajcie na ten temat na stronach tych ludzi, którzy to stworzyli. To są niesamowite konstrukcje ale nie w rękach osób którzy robią sobie z tego biznes.

--
    Pozdrawiam
  • miklasz55 11.12.18, 00:36
    Jeden z przypadków leczenia przez wymienioną naturopatkę o nazwisku Hulda Clark. Można włączyć tłumacza automatycznego. Trochę długie ale warto przeczytać w calości.
    www.cancertreatmentwatch.org/victims/ponzanelli.shtml
  • ba.rba.ra889 11.12.18, 00:38
    Przepraszam, że jeszcze raz piszę, ale super lekarzem był również dr Gerson. Jak zaczął leczyć alternatywnie to musiał uciec ze Stanów do Meksyku bo przemysł farmaceutyczny by go zgnębił, a stoi wyżej od samochodowego. Na całym świecie będą tępić to co zagraża innym wielkim firmą. Royala Rife też tępili za plazmę, choć na początku byli zszokowani skutecznością, ale też był zagrożeniem dla innych przemysłów. Jak sobie pomyślę jak walczono o ten generator żeby przetrwał to mnie aż ponosi co z tego teraz zrobiono za aferę.

--
    Pozdrawiam
  • kuba3003 07.12.18, 23:17
    Skuteczność samej metody czy urządzenia jest bez znaczenia w sytuacji gdy generator nie jest dobrze zaprogramowany. W Biorife mają tak gówniany program, że ludzie chodzą po 30 razy i nie mają rezultatów. Już pomijając to, że nie ma tam żadnej diagnostyki, a o pasożytach nawet nie słyszeli. To jest identyczna sytuacja jak z DuoLife - silny marketing, multum wyniosłych i wyssanych z palca słów i czasami chwilowa ogólna poprawa samopoczucia, to wszystko.
  • wisa46 08.12.18, 11:11
    kuba3003 napisał(a):

> W Biorife mają tak gówniany program, że lu
    > dzie chodzą po 30 razy i nie mają rezultatów. Już pomijając to, że nie ma tam ż
    > adnej diagnostyki, a o pasożytach nawet nie słyszeli( ...)
    > i czasami chwilowa ogólna poprawa samopoczucia, to wszystko.

efekty mogą się pojawić, tak samo jak w leczeniu met. ILADS
  • ba.rba.ra889 11.12.18, 00:18
    Wiemy nawet kto ten program układał, ale niestety nie można tutaj o tym pisać. Programów na boreliozę jest kilkadziesiąt i zanim klient otrzyma odpowiedni to musi przejść niestety przez kilka bo dopiero później można ocenić który mu najbardziej odpowiada. Częstotliwości, które dobierają aparaty do diagnozy automatycznie, działają tylko na tych aparatach, na plazmie nie działają. Na początku niektórzy czują poprawę od razu, ale po kilku zabiegach przychodzi pogorszenie i to jest normalne, ponieważ borrelia ma dużo odpadów toksycznych, dlatego przy każdym zabiegu musi być robiony detoks-to jest jonizator który po zamoczeniu nóg w wodzie wprowadza do organizmu jony ujemne konieczne przy oczyszczaniu. Podczas zabiegów powinniście wypić co najmniej 3-4 szklanki wody bo inaczej wszystko się dostaje do wątroby i nerek, a jeszcze gorzej jak zablokuje limfę. Może na tym się nie znają, więc lepiej poczytać na temat plazmoterapii w internecie. Dystrybutorem tych urządzeń jest Famfart. W biorife te plazmy to RPZ 14 tylko ze zmienionym przodem. Nie wiem nawet kto im na to pozwolił, ale pewnie dlatego ostrzegają, że RPZ 14 nie działa a to oni mają jakieś super wynalazki ! Dla nas to po prostu kino, a jeszcze większym jest sanoplazma zrobiona ze Spukiego. Jeden klient u nas powiedział, że czeka teraz na pampersy z szyber dachem, bo kto wie co znowu ktoś wymyśli !

--
    Pozdrawiam
  • isakau 12.12.18, 00:41
    Z waszej stronki ludzie tez kupowali i z tego co rozmawialem z ludzmi to słabo to działa. Ogolnie terapia wspomagająca i nic wiecej smile
  • ba.rba.ra889 15.12.18, 11:22
    Witam ! U nas się nic nie kupuje ! I nikt nie mógł rozmawiać z naszymi klientami ! To jest po prostu nie możliwe ! Proszę podać naszą "stronkę" i jeśli to nasza reklama to podyskutujemy. 50% naszych klientów to lekarze i pielęgniarki polecone przez lekarzy. Wydaje mi się, że piszę z kimś z biorife bo tylko tam mogą nam- konkurencji coś zarzucać. Latami się tym zajmujemy, przedtem mieliśmy bicomy, generator lepiej działa jak się nim umie obsługiwać, więc to zmieniliśmy. Jeszcze raz podkreślam, nikt nie mógł rozmawiać z naszymi klientami ! Przez te lata nasza terapia nie pomogła tylko kilku osobą bo jej nie skończyli ! Piszę tylko o borreli Polikwidujcie najpierw ludziom pasożyty i inne świństwa bo ich nie wyleczycie ! Koinfekcje nie pomogą w tych przypadkach, to za mało ! I powinniście wiedzieć, że w innych chorobach też trzeba stwierdzać co je wywołało. Nowotworzy mogą wywoływać pasożyty, grzyby, pierwotniaki, bakterie, wirusy i inne świństwa, guz to tylko objaw choroby a nie sama choroba. W guzach są toksyny od tych wszystkich świństw ale to nie sam rak, chory jest cały organizm i trzeba znaleźć przyczynę. Tak samo jest z boreliozą. Wystarczy dodatkowo askarioza i już nikt nic nie zrobi z boreliozą.

--
    Pozdrawiam
  • ela532mouse 29.10.18, 20:02
    Witam szanowne grono niedowiarków.
    Celem mojego wpisu był w pewnym sensie protest przeciwko takim zachowaniom jak wasze.Nie rozumiem jak możecie tak obrażać ludzi i jeszcze z tego tytułu jak na razie żadnych konsekwencji ponieść.Co was panowie tak ogranicza że nie pojmujecie iż komuś mogła pomóc dana terapia a wam nie!
    Panie lymer zgadza się napisałam błędnie nazwę choroby(przepraszam)ale to się może każdemu przytrafić. Zapewniam również że to nie była żadna próba manipulacji tak jak pan stwierdził,chyba że ten osąd padł na podstawie pańskich doświadczeń.A jeśli chodzi o leki to miałam przepisany antydepresant a nie psychotropy!Jest to całkiem normalne przy tym schorzeniu!Czyż nie tak.
    Panie miklasz55 , wisa46,miklasz55 uważacie ludzie, że ktoś mi kazał napisać wcześniejszy tekst,że nie mam rozeznania w temacie a nie umiecie jeden z drugim czytać tekstu ze zrozumieniem! Co to miało znaczyć "można mieć urojoną ciążę,jak też quasi-boreliozę z którą walczyłaś".Sami przez to przechodziliście i co nie wiecie jak to jest !.Przez 3 lata chodziłam po doktorkach( reumatolog,ortopeda,neurolog)robiłam prześwietlenia,ciągle badania,rehabilitacje,faszerowano mnie antybiotykami i nic.Do dzisiaj mam problem niestety z jelitami.Nie będę wam opisywała moich wszystkich dolegliwości bo to już teraz nie ma znaczenia.Wisa 46 -ja mam panu pokazywać moje badania!z tego co sobie przypominam to nie zmieniłam lekarza i nie muszę panu nic udowadniać.Za kogo wy się macie.Co konstruktywnego tu robicie nic .
    Siedzicie przy komputerach jak te stare baby i tylko plujecie na wszystko i wszystkich.Ja też mam prawo powiedzieć co myślę i czuję.Nie napisałam że mam koniec leczenia ale że mi pomogło.Mam pracę(poprzednią straciłam w związku z chorobą),mogę znowu spacerować,wchodzić na 3 piętro bez problemu (wcześniej 1 było wyzwaniem),jeżdżę autem,przesypiam noc bez bólu,pamięć się poprawiła,wymowa i koncentracja.I ja mam tego nie pisać!Mogę normalnie wreszcie żyć.Będę nadal się leczyć bo tego świństwa nie da się tak szybko wyplenić z organizmu.I jeśli ktoś mnie spyta o Biorife to odpowiem tak jak wam panowie poprzednio.Mi pomogło.A od was zależy co ze swoim problemem zrobicie.
    Proponuję wziąć kilka lekcji z etyki bo ja sobie nie przypominam abyśmy brudzia pili.

• wisa46 29.10.18, 20:36
    napisałem ... "quasi-boleriozę"
  • wujekmarek 31.10.18, 14:35
    Nie napisałam że mam koniec leczenia ale że mi pomogło.....Będę nadal się leczyć.....I jeśli ktoś mnie spyta o Biorife to odpowiem tak jak wam panowie poprzednio.Mi pomogło
    Czy ty nas masz za idiotów? jak mozna pisac taki stek kłamstw. W jednym zdaniu ze mi pomaga, w drugim bede sie nadal leczyc, a w 3 ze mi pomogło. Z tego wynika ze poczułas sie tylko troche lepiej i nic wiecej. Psychotropy odstawisz i dalej bedzie to samo. Przeciez jest tyle osob nabitych w butelke przez niego i my nie mamy prawa o nim zle pisac? to dopiero poczatek, bo ja bede starał sie nagłosnic sprawę, aby oszukał jak najmniej ludzi
  • barbarajaworzno 08.11.18, 12:15
    Witam
    Przykro mi czytać Pani przygodę ale zupełnie nie podzielam tego stanowiska. Ja zaczęłam leczenie boreliozy 2016 roku antybiotykami metoda ILADS, leczyłam się półtora roku (borelioza przestarzała ok 20 lat). Po czterech miesiącach od zakończenia wróciły objawy, które zaczęły się ponownie nasilać. Wykonałam badania LTT i potwierdziły boreliozę. Zdecydowałam się rozpocząć ponowne leczenie ale tym razem lampą Bioriffe, najpierw w Słupsku bo byłam tam na urlopie, potem w Krakowie a jak otworzyli w Katowicach, to chodzę do Katowic bo mam bliżej. Po ok 14 lampach ustąpiły mi wszystkie objawy. Obecnie jestem na końcówce leczenia. (10 dodatkowych lamp po 1 zł). Oczywiście stosuję się do zaleconej diety, zażywania suplementów i picia odpowiedniej ilości wody no i oczywiście ruch (siłonia i fitnes systematycznie 4-5 razy w tygodniu). Czuję się rewelacyjnie, pełna energii, żadnych bóli czy bezsenności, włosy odrastają jeszcze gęściejsze niż kiedykolwiek miałam. Początkiem grudnia wykonuję ponowne badania LTT, które wykażą działanie lampy. Wynik przed i po leczeniu umieszczę na stronie. Pozdrawiam Barbara z Jaworzna
  • witoldpi 08.11.18, 14:07
    Może Pani opisać jakie miała objawy, na co te zabiegi pomogły ? Były te tzw. herksy ? Poprawa była widoczna szybko, czy stopniowo, po jakim mniej więcej czasie ?

Dziękuje.
  • barbarajaworzno 09.11.18, 13:29
    Pierwsze herksy wystąpiły po 4 zabiegu i były objawami nasilenia bóli stawów barkowych, całkowity brak możliwości poruszenia się trwało to ok 6 godzin i jak nagle przyszło tak nagle ustąpiło. Drugie hersksy były po 8 lamie i tez nagle nastąpiło coś w rodzaju jakby alergii (nie jestem alergiczką) nagły katar i zatkane zatoki i jak zwykłe po ok 6 godz. minęło jak ręką odjął. Trzeci herks po chyba 12 zabiegu był okropny to tak jak grypa jelitowa do potęgi entej zaczęło si o 4 nad ranem i puściło 13 w południe jak nagle przyszło tak odeszło pozostało tylko osłabienie organizmu ale to naturalne po biegunce i wymiotach. Więcej herksów nie miałam. Podniosła mi sie teraz znacznie odporność organizmu w badaniach morfologii limfocyty , leukocyty miałam zawsze poniżej normy teraz mam na poziomie średnim co mnie bardzo cieszy bo od ok 7 lat nie umiałam niczym podnieść odporności.
  • wujekmarek 09.11.18, 16:06
    Fajne bajki :0 ja proponuje film s-ficion nakrecic na podstawie tej opowiesci smile chyba ludzie nie wierzycie w to? borelioza przestarzała 20 lat, stosowanie ildas i nagle lampa i cudowne uzdrowienie big_grin
  • wisa46 09.11.18, 16:23
    wujekmarek napisał(a):

> Fajne bajki :0 ja proponuje film s-ficion nakrecic na podstawie tej opowiesci :
    > ) chyba ludzie nie wierzycie w to? borelioza przestarzała 20 lat, stosowanie il
    > das i nagle lampa i cudowne uzdrowienie big_grin

Brałem antybiotyki, wcierałem olejki, popijałem różne herbatki ziołowe, tudzież nalewkę ze stewii, 4x lampy - BioRife K., oprócz tego modlitewne wstawiennictwo synowej i syna. . W tej chwili w WBlotach brak antyciał. Ktoś ew. coś zadziałało. Może to cudowna lampa Alladyna?
  • szarmanckistaszek 10.12.18, 07:55
    Jeśli coś zadziałało to antybiotyki i zioła. Brak antyciał w WB to żadna rewelacja, ciesz się jeśli dolegliwości przeszły.
  • szarmanckistaszek 10.12.18, 08:00
    odrastanie włosów jeszcze gęściejszych niż były to najlepszy fragment tej opowieści. Polecam pani testosteron, włosy na głowie mogą co prawda wypaść ale odrosną na klacie. Proszę powiedzieć swoim ziomalom z Biorife żeby odblokowali komentarze na youtube, wtedy zobaczymy ilu "zadowolonych" klientów się wypowie.
  • isakau 12.12.18, 00:44
    No to lampa działa tez na odrastanie włosow big_grin moze niech oni tam w biorife nie lecza boreliozy ( bo nikogo jeszcze nie wyleczyli) a zajma się odrastaniem włosów u ludzi big_grin barbaro uważaj tylko, bo przy gestej czuprynie, ptaszki zrobią sobie gniazdo wink
  • ewelinam93 08.11.18, 17:55
    Ja również mam prawo pisać czego tam doświadczyłam i przestrzegam ponownie. Wklejam jeszcze raz list do pacjentów 'specjalistów' z Biorife, którego istnienia kłamliwie wypierają się w swojej odpowiedzi wyżej.

images92.fotosik.pl/33/4c6ac47bf90c18cfmed.jpg
  • szarmanckistaszek 05.12.18, 19:05
    Byłem kiedyś na czymś podobnym u takiego idioty w Bielsku Białej, podłączał mnie do prądu, oczywiście nic to nie dało i powiedziałem gościowi że więcej nie przyjdę, bardzo się oburzył że podważyłem jego autorytet, bezczelnie też kłamał że Chińczyk z Jaworza podsyła mu pacjentów jak już sam nie daje rady. Byłem jeszcze u innego idioty homeopaty dr. Kropki w Katowicach który zdiagnozował mnie poprzez podanie elektrody do potrzymania w ręce, po czym przepisał kapsułki ziołowe które można kupić na Allegro, ale oczywiście 5x drożej. Byłem też u pani "irydolog" (to taka co czyta z oczu), na biorezonansie gdzie wykryli mi między innymi tasiemna i tyle różnych pasożytów i grzybów że powinienem już nie żyć 15 lat temu. Generalnie jest to bazowanie na ludzkim nieszczęściu. Jeszcze ta baba co na youtubie opowiada jak to jej córka zachorowała i ona teraz ona wie czym jest borelioza i sprzedaje ludziom Borelis Pro i inne produkty firmy DuoLife... Przy okazji chciałbym się wytłumaczyć że nie jestem frajerem tylko moi starzy mnie tam ciągali po tych "znachorach" a ja dla świętego spokoju się zgadzałem wiedząc że nic to nie da, byłem wtedy na etapie "diagnozowania" choroby i jeżdżenia od konowała do konowała i oczywiście nic nie mogli wykryć w końcu odesłali mnie do psychiatry... Z tych wszystkich "znachorów" to mogę polecić tylko Chińczyka z Jaworza który coś tam mi pomógł kiedyś i znam ludzi którym pomógł. Teraz czekam na odpowiedz Biorife że jestem ich konkurencją i naganiam klientów Chińczykowi z Jaworza xD
  • isakau 09.12.18, 15:58
    Rozmawialem ostatnio z prezeska funadacji boreliozy. I ona ciagle spotyka sie z ludzmi oszukanymi przez biorezonansy i plsamy. Ostatnio nawet dawała ogloszenie na fb, ze jesli jest ktos wyleczony przez biorezonans lub plasme to niech się do niej zgłosi. Nawet taki bicom ( gdzie maszynka kosztuje 55 tys) podaje informacje ze jest to tylko terapia wspomagajaca i nikogo nie leczy. Ludzie chcecie sie wyleczyc z boreliozy? to spartanksa dieta, sauna, codziennie się wygrzewac, zioła, unikanie smogu elektromagnetycznego przynajmniej na noc do spania. A nie jakies biorezonansy czy plsamy. Ja wydałem na to około 10 tys i to tylko zmarnowany czas i kasa
  • isakau 09.12.18, 21:47
    Zamiast wydawac te 3 tys na plasme czy biorezonans. To kupcie sobie saune. Mozna juz kupic za 3 tys smile ludzie w ciepłych krajach nie choruja na borelioze wink a wiec to działa na 100% borelioza boi się ciepła i jesli bedziemy się codziennie wygrzewac to ona poprostu przestaje byc aktywna smile mozna tez kupic od białego sainbaby z natryskiem ziół, lub zrobic sobie samemu takie cos smile a te plasmy i biorezonansy to działaja tylko nie ma wyleczonych. Gabinetów przybywa jak grzybów po deszczu, bo to mega biznes
  • isakau 09.12.18, 21:49
    A teraz sie zastanówcie, gdyby te plasmy czy biorezonansy dzialały. To nie byłoby ludzi chorych! a prawda jest taka ze chorych ciagle przybywa i nie słychac o wyleczonych przez to gówno. A bizmesmenów się narobiło i 60-70zł godzinka. Gdzie tak naprawde nie jest to wiecej warte jak 20zl
  • wisa46 09.12.18, 22:40
    isakau napisał:

> A bizmesmenów się narobiło i 60-70zł godzinka. Gdz
    > ie tak naprawde nie jest to wiecej warte jak 20zl

W BioRife seans trwa 3 godziny, w sumie tylko 150zł. Za te pieniądze 1,5l 96% spirytusu i 300g suszonych liści stewii. Po takiej nalewce krętków się nie doświadczysz. I czas zaoszczędzony.
  • isakau 11.12.18, 13:31
    Cennik się zmienił w biorife, teraz 2 godzinki za 120zł smile a gabinetów przybywa jak grzybów po deszczu smile
  • zenobek 10.12.18, 13:13

>Gdzie tak naprawde nie jest to wiecej warte jak 20zl

żadne 20 zł. to jest wart 0 zł. słownie ZERO.
  • rosomak150 10.12.18, 08:34
    Można zgłaszać kanał na Youtube, trzeba być zalogowanym i wchodzi się w Informacje, klika we flagę i wybiera powód np "spam/oszustwo", potem wyświetla się kilka opcji gdzie trzeba doprecyzować powód i po kilku zgłoszeniach dostaną ostrzeżenie, za tydzień zaś i dostaną drugie, potem trzecie i spadają z rowerka. Oczywiście jest to weryfikowane przez pracowników Yutuba, Biorrife będzie się bronił i pisał że atakuje ich konkurencja itp. Ale odpowiednia liczba głosów sprawi że pracownicy Yutube pochylą się nad sprawą i sami ocenią. Nieście dobrą nowinę na facebookach, dosyć żerowania na ciężko chorych.
  • wisa46 10.12.18, 11:22
    rosomak150 napisał(a):

> Nieście dobrą nowinę
    > na facebookach, dosyć żerowania na ciężko chorych.

Baju, baju ... BAJAŁ BAŁAJ - pierwsze 1,5 godziny za 1zł.
  • wisa46 11.12.18, 10:24
    wisa46 napisał:

>
    >
    > Baju, baju ... BAJAŁ BAŁAJ - pierwsze 1,5 godziny za 1zł.

Rybeńki to ... ZANĘTA!
  • isakau 11.12.18, 13:40
    Zgłoszone juz smile zeby taka firma gad, tak oszukiwała chore osoby. Ile na tym youtube juz wyleczonych ludzi jest big_grin
  • nom444 13.12.18, 11:35
    Takie fora jak to , mają o tyle wartość , jesli informacje w nich zawarte nie bazują na emocjach , ale na faktach... a tu przeważa teza ... " nie znam się , dlatego bardzo chętnie się wypowiem..". Bardzo współczuje chorym na borelioze, ... ja już jestem , można powiedzieć po tej bezpiecznej stronie, więc mogę sobie pozwolić na duży dystans... walczyłam 2 lata, wszelkimi środkami , przetestowałam wiele terapi, ale przetestowałam je rzetelnie, tak, żeby na koniec wiedzieć, czy rzeczywiście to działa czy nie ... Jak zabierałam się za zioła , to wybierałam rozszerzony protokół i jadłam 3 garście dziennie , a nie zadawalałam się 2 szklankami wywaru ze szczeci, która , swoją drogą świetna, ale sama boreliozy nie wyleczy... Bardzo dużo czytałam, żeby zrozumieć objawy i bardzo dużo testowałam.... świadomie, ...bo jak się jest chorym na boreliozę ... to trzeba sobie jasno powiedzieć, że jest się królikiem doświadczalnym i wszelkie eksperymenty podejmuje się na własne ryzyko.... za dużo w tej chorobie jeszcze niewiadomych, żeby móc dostać zapewnienie, od kogokolwiek , że coś na pewno pomoże... dobrze o tym wiecie ...Przeszłam antybiotyki, zioła, homeoterapie, olejki, plazmę i rezonans... i wydałam mase kasy, ale dzisiaj nie żałuje nawet złotówki, bo dzisiaj przynajmniej wiem, co i jak działa , co lepiej , co gorzej... i to jest wiedza, która na pewno mi się jeszcze w życiu przyda... i powiem wam, że wszystko po trochu działa. Antybiotyki brałam krótko 2 miesiące , potem przez rok zioła, które , tak naprawdę , postawiły mnie na nogi, ale wątroba i na ziołach w końcu wysiada, więc włączyłam homeoterapie , ( działa, ale tylko wspomagająco), plazmę ( boreliozy mi nie wyleczyła , ale bardzo zmniejszyła autoagresję) .
    ... czy ktoś z was w ogóle śledzi przeciwciała przeciwjądrowe ANA? wzrost tych przeciwciał to częsty problem w boreliozie , autoagresja to stany zapalne w całym organizmie (toczeń, reumatoidalne zapalenie stawów, twardzina układowa, itp. ) , jak spadła autoagresja , to borelioza nadal była , ale już inaczej ... plazma mnie nie wyleczyła , ale trochę jakby podreperowała układ immunologiczny, usuwając niepotrzebne śmiecie, co spowodowała, że układ immunologiczny zaczął widzieć boreliozę, ....po plazmie dostałam rumienia wędrującego, mimo, że nie miałam go po ugryzieniu, .... objawy boreliozy stały się bardziej książkowe, ..taki klasyk - najpierw fascykulacje ( wtedy gdy borelioza dobiera się do osłonek mielinowych) i potem w tym miejscu utrata 2/3 siły albo ból... to tu to tam , w całym ciele... ale już bez przewlekłego zmęczenia, bez problemów narządowych , z lepszą morfologią.... no ale problemu całkiem nie rozwiązałam, więc szukałam dalej... kolejny był biorezonans, bo czułam ,że praca na częstotliwościach ma potencjał... No i zdecydowałam się na biorezonans, który prowadzi LEKARZ , wg zasady ,że jeśli mam się przekonać czy to rzeczywiście działa, to wybiorę najmniej ryzykowne miejce z możliwych . Nie wiem jak pracują inni z biorezonansem, ale moja terapia polega głównie na poprawie odporności, nie na wykrywaniu 100 rodzajów bakterii, które i tak mają wszyscy... chyba już po 2 wizytach fascykulacje ustapiły, po kilku następnych zaczeła się cofać miastenia, choroba neurologiczna , którą miałam chyba od dzieciństwa ,ale nasiliła mi się w ostatnich latach...nadal chodzę na terapię, ... ostatnio ekscytuje się odetkaniem zatok , które miałam zatkane od wielu lat... przy boreliozie to banał, ale w sumie nic więcej mi już nie dolega... Nie podniosły mi się jednak limfocyty NK, a nie ukrywam , trochę na to liczyłam... bo póki ich nie odbuduje, to caly czas organizm potencjalnie jest zagrożony nawrotem... więc teraz pewnie na tym się skupię .
    Na koniec mogę wam powiedzieć, że dla własnego dobra , nie wyrażajcie opinii , tylko dlatego , że wam się tylko tak wydaje.. skupcie się na faktach... dla własnego dobra... i jeśli zabieracie się za jakąś terapię to róbcie to rzetelnie inaczej nigdy nie dojdziecie jak jest naprawdę. Na forach zawsze będzie nadreprezentacja ludzi, którzy kierują emocjami ( chorzy, wkurzeni, nieszczęśliwi, zawiedzeni) ... Bo ci którzy już sobie poradzili z chorobą , na początku, chcą wykrzyczeć całemu światu, że im się udało, chcą dzielić się tą wiedzą, ale potem dostają po głowie od tych , którym się wydaje ,że wiedzą lepiej , raz , drugi i impet słabnie... w sumie nikt nikogo siłą nie będzie przekonywał, narażając swój autorytet, nie to nie crying ... smutne to, ale tak to niestety wygląda ... mądrych wpisów wam życzę.
  • wisa46 13.12.18, 12:29
    u chorych na boreliozę po skutecznej antybiotykoterapii ilość komórek NK cd57+cd3 powinna być w normie, co nie wyklucza tego, że nadal jesteśmy chorzy
  • misstheo 10.01.19, 10:04
    Ma Pani dużą wiedzę, może mogłaby Pani coś podpowiedzieć. Mam za sobą dwuletnią antybiotykoterapię. Niestety po pół roku od jej zakończenia objawy wracają. Za nic nie chciałabym znów brać antybiotyków ale nie mam pojęcia od czego zacząć terapie alternatywne. Bardzo proszę o jakieś wskazówki. Dziękuję za Pani wpis, bo poza nielicznymi głosami, mamy tu tylko eskalację nienawiści... Może ta choroba, w póżnym stadium, ma taki wpływ na mózg?
  • kuba3003 13.12.18, 12:30
    Ten wątek dotyczy tej konkretnej firmy, która jak widać po powyższych wpisach swoją działalnością dewastuje reputację biorezonansu i plazmy. Łatwo nabrać się na marketing, górnolotne hasełka i LEKARZA – psychiatrę, który na stronie Biorife opowiada jak trafił na Pana Tomasza, który ‘eksperymentował z maszyną Rife’a ‘. Szkoda, że nie dodał że to eksperymentowanie polegało na leczeniu się w innej firmie. Bezczelni kłamcy i cwaniaki kute na 4 łapy. Tak debile z Biorife, to działa tylko nie u was, jak ludzie chodzą po 30 razy i nie mają rezultatów to macie po prostu ŹLE zaprogramowany generator. Zmieńcie może teraz naklejkę na froncie RPZ14 na fioletową i zwiększcie cenę na stronie do 120tys zł, ludziom powiecie, że poddaliście maszynę nowemu ‘tuningowi’.
  • nom444 13.12.18, 15:16
    kuba3003- Czy ta wypowiedź odnosi się do mojego wpisu? , bo zamieściłeś słowo LEKARZ, jak ja w swoim poście. Nie chodziło mi o lekarza psychitrę, tylko o LEKARZA INTERNISTĘ po cięzkiej neuroboreliozie, teraz leczącego ILAD w Gdyni i wspierającego się biorezonansem ... Dzięki Bogu są też tacy! ...Świadomie nie chciałam dawać żadnych nazw, bo chodzi mi o opis samego procesu i mechanizmów... ale widzę, ty skupiłeś się nie na wpisie tylko wyłącznie na słowie LEKARZ ... twoja reakcja dobrze pokazuje mechanizm, że widzimy tylko to co chcemy zobaczyć, teraz wszystko się wam kojarzy z jednym... świat podzielił się na tych ZA i na tych PRZECIW i nic pomiędzy...a teraz spróbuj przeczytać mój poprzedni wpis jeszcze raz, bez tych filtrów, które masz w głowie i chociaż postaraj się go zrozumieć...
    wisa46 - jeśli chodzi o CD 57, to wielkie dzięki za teorię na ten temat, ale widać u mnie ona nie działa i po dwóch latach leczenia nadal nisko... no cóż przepraszam,że odbiegam od NORMY crying
  • kuba3003 13.12.18, 16:14
    Tak celowo tak napisałem, bo jak pokazuje przykład Biorife to, że w danym miejscu pracuje lekarz nie musi świadczyć o czymkolwiek pozytywnym. W przypadku Biorife jest to tylko wabik na naiwne osoby, gość nie jest zakaźnikiem, spec. od chorób zakaźnych/wewnętrznych, jest psychiatrą od nerwic ale to LEKARZ jak sam na każdym kroku podkreśla i wielu ludzi się na to nabiera.
  • kuba3003 13.12.18, 16:19
    I wracając do poprzedniego wpisu - ja właśnie piszę o suchych faktach.
  • nom444 13.12.18, 16:46
    wink ty nadal mnie nie rozumiesz, no dobra , to jeszcze dokładniej ... lekarz, o którym ja pisze jest kobietą, poszukaj w internecie lekarza ILAD w Gdyni, nie chce pisać nazwisk, bo mi zaraz ktoś zarzuci, że kogoś reklamuje... jak komuś zależy to znajdzie.
  • kuba3003 13.12.18, 17:42
    Okej ja kompletnie nie mam z tym problemu, cieszę się, że ktoś taki jest i pomagasmile Piszę, bo widzę, że przez takie zjawiska jak Biorife padają stwierdzenia, że biorezonans czy plazma nie działa i dostaje się całej metodzie.
  • nom444 13.12.18, 18:01
    A tymczasem, ja wcale nie skreśliłam biorezonansu... przy plazmie szału nie było, chociaż też nie można powiedzieć , że nie było efektu... i byc może problem jest w metodzie, ale ja tego nie wiem. Uważam, że mogę pisać tylko o tym co sama sprawdziłam... z kolei inni mają prawo napisać o swoich doświadczeniach i z tej masy doświadczeń niech się coś urodzi... nie da się chyba tego zrobić inaczej
  • wisa46 13.12.18, 18:34
    kuba3003 napisał(a):

>
    > że biorezonans czy plazma nie działa i dostaje się całej metodzie.

Bądźcie tak dobrzy, Ty i nom444 , wytłumaczcie różnicę między plazmą a biorezonansem.Czego wg. was używalą w BioRife?
  • kuba3003 13.12.18, 19:05
    Tzn ja napisałem o stwierdzeniach jakie padają. To co robi Biorife nazywa się profanacją biorezonansu za pomocą generatora plazmowego - plazmy.
  • kuba3003 13.12.18, 19:09
    A cierpi reputacja biorezonansu ogólnie ale też i samego generatora plazmowego. Do biorezonansu można używać różnych urządzeń.
  • wisa46 13.12.18, 19:52
    kuba3003 napisał(a):

> A cierpi reputacja biorezonansu ogólnie ale też i samego generatora plazmowego.
    > Do biorezonansu można używać różnych urządzeń.

To jakich generatorów używa się w biorezonansie w BioRife , czy przypadkiem nie plazmowych? Są jeszcze generatory magnetyczne np. mezator brt,. elektryczne np. zapper itp. Czy nie stać lekarza Bałaja na mezator i diagnozować schorzenie? I w jakiś sposób monitorować postęp w leczeniu?
  • kuba3003 13.12.18, 20:58
    No plazmowych RPZ14. Oni nie uznają czegoś takiego jak diagnostyka czy monitorowanie postępów. Nie wiedzą co ma pacjent, czy są postępy terapii ani kiedy jest zakończona. Zamiast tego masz konsultacje z dr Bałajem. Jeszcze w połączeniu z ich gównianym programem, jak to ma działać? Jedyne co robią skutecznie to zniechęcają ludzi do tej metody.
  • nom444 14.12.18, 10:48
    tak, dzisiaj mogę powiedzieć, że indywidualna diagnostyka jest kluczowa. Jak szłam na plazmę do Biorife to nie byłam do tego przekonana. W Biorife jej nie ma ... są w eter puszczone częstotliwości ... może zadziałają , a może nie. U tej lekarki gdzie chodzę , najpierw jest skanowany organizm pod kątem częstotliwości jakie mamy w sobie .Rodzimy się ponoć z wysokimi częstotliwościami i w miarę upływu wieku i chorób, spowolnienia metabolizmu , procesów życiowych - częstotliwości się obniżają. Ona uważą , że kluczem jest podwyższenie częstotliwości własnej organizmu do odpowiedniego poziomu, co wzmacnia odporność. Dlatego podstawowy program u niej polega na puszczeniu w miejsca chore indywidualnych częstotliwości zdaje się w formie lustrzanego odbicia do tych co mamy i przez to stopniowe ich podwyższenie , ale nie jestem fizykiem ... bo miejsce zdrowe ma inną częstliwość niż chore. Ma też możliwość sprawdzenia , czy dany program jest właściwy dla tego konkretnego pacjenta czy nie, co kapitalnie sięsprawdza przy diagnostyce . Oczywiście sprawdza patogeny, metale cięzkie itp. ale robi to w korelacji z objawami , nie działa na ślepo. Ona leczy też cięzkie neurologiczne przypadki, w których też wspomaga się biorezonansem. Przy takim zindywidualizowanym leczeniu nie trzeba wcale chodzić 30 razy , żeby zobaczyć efekt. Mój wniosek jest taki: pozornie biorezonans wydaje się prostą zabawką , ma wgrane gotowe programy, lepsze , gorsze ...dużo osób myśli : bez żadnego wysiłku zarobie kaskę... ale w rękach osób doświadczonych może to być potężne narzędzie diagnostyczne i lecznicze. Aż żal ściska, że nie używają go zwykli lekarze, choćby do lokalizacji w organizmie ognisk zapalnych... może kiedyś...
    A jeśli chodzi o różnicę między plazmą a biorezonansem, to niech się może wypowiedzą ci co lepiej się znają, ja tylko wiem, że w terapi biorezonansu używa się zarówno częstotliwości Rife używanych w plazmie i Clarck, jako wariant do wyboru. Różnią się wysokością częstotliwości , rodzajem fali itp.
  • kuba3003 14.12.18, 12:12
    Ci imbecyle jeszcze do niedawna mieli na stronie akapit o tym, że firmy które robią diagnostykę oszukują swoich pacjentów.
  • zenek188 20.12.18, 16:34
    Miałem się już nie wypowiadać w temacie generatora, ale wpisy kuby3003 mnie irytują. Nazwałeś mnie trollem jak krytykowałem Twój biznes czyli gabinet BioCare(może nie wszyscy wiedzą że tak jest). Piszesz cały czas, że byłeś cudownie wyleczonym klientem. Skoro byłeś klientem, to po co cały czas wypowiadasz się w tematach o generatorze, dodatkowo ciągle krytykujesz Biorife. Kto tutaj jest trollem? Skończ sugerować jak to jest cudownie w BioCare. Byłem u Was na terapii. Zostałem "przeleczony" (3 tysiące w plecy) i dalej bujam się z borelką. Wasza diagnostyka ukraińskim szmelcem jest daleka od prawdy i przestańcie naciągać ludzi. Wg Was Biorife jest nieskuteczne, a BioCare to się naprawdę pomaga. Żenada.
    To samo uważam o Biorife, choć u nich nie byłem. Uważam,że to podobne bagno. Biorife chociaż Was nie oczernia.
  • kuba3003 20.12.18, 19:40
    Nazwałem cię trollem bo wypisujesz brednie. Jak mam nie popierać BioCare skoro w styczniu minie 5 rok jak nie mam objawów po leczeniu tam? Po raz kolejny napiszę – tam 90% ludzi przychodzi z polecenia, polecają ‘cudownie’ wyleczeni czy ‘oszukani’ wg ciebie? Biorife krytykuje, bo tak się składa, że znam historię tej firmy i to, że w 2016 pan Tomasz był pacjentem BioCare i się u nich wyleczył. Następnie otworzył swoje Biorife mówiąc, że wyleczył się samodzielnie po latach prób i eksperymentów z generatorem, a inne firmy ‘biorezonansowe’ oszukują swoich pacjentów...Gość jest programistą i świetnie wiedział jak się rozpromować w necie. Udzielam się i będę, bo ręce mi opadają jak widzę co robią – żerują na reputacji metody, a sami ją rozwalają. Krakowska firma Biobalance też powstała z BioCare ale przynajmniej nie robią takiej lipy. Zenek188 jeśli tam faktycznie chodziłeś to założę się, że jesteś jednym z takich co sobie przerwali terapie, bo ‘nie widzieli spektakularnych rezultatów’ po kilku zabiegach etc. a teraz wielce się wypowiadają. Ty jesteś żenadą.
  • isakau 21.12.18, 00:19
    Gdyby te plazmy tak leczyły, to nie byloby ludzi chorych. Jak ktos choruje na sama borelioze, poczatkowa faza, to wtedy moze wybic czesc tych bakteri i organizm złapie równowagę. Ale w leczeniu szalu nie ma smile ja juz osobiscie wolę saune, bo to leczy na 100%
  • kuba3003 21.12.18, 08:13
    Nie nie byłoby taksmile Ludziom którzy nami rządzą nie zależy na naszym zdrowiu, dlatego wciąż dominuje model leczenia IDSA, co jest absurdem w czasach kiedy powszechnym faktem jest to, że borelioza wytwarza cysty i ma koinfekcje. Teraz idąc Twoim tokiem - gdyby sauna leczyła na 100% to nie byłoby ludzi chorych. Po drugie jeszcze jak byłem na ILADSie to wszyscy odradzali saunę, bo borrelia nie lubi ciepła i wchodzi głębiej w tkanki przy zwiększonej ekspozycji na ciepło. Poprawa jest tylko pozorna. Ona robi wszystko żeby przetrwać w organizmie, po leczeniu ILADS np. zawsze ludzie mają zawsze w cholerę cyst.
  • wisa46 21.12.18, 11:06
    kuba3003 napisał(a):

"gdyby sauna leczyła na 100% to nie byłoby ludzi chorych"

Być może krętek bb niszczy komórki rakowe? Warto sprawdzić "co w trawie piszczy".
  • isakau 22.12.18, 22:14
    wisia borelka powoduje calkowite wyniszczenie organizmu, nie ma organu którego ona by nie niszczyła. U zdrowego czlowieka kazdego dnia powstają komorki rakowe, tylko organizm sam je wyłacza ( jest kilka mechanizmow obbronych) wiec ja nie wiem skad ty takie cos wytrzasnelas tongue_out
  • isakau 22.12.18, 22:10
    Tylko ludzie w ciepłych krajach nie choruja na borelke. No i kazdy z borelka kto był w tropikach czuje ze ona po kilku dniach zaczyna słabnac i człowiek czuje sie zdrowy. Z sauny trzeba korzystac codziennie. Saune kupimy juz za 3-4 tys co daje 50 godzin na plazmie. Raz kupiona sauna styknie nam na bardzo długie lata smile biały sainbaba jeszcze ma model z butla i natryskiem ziół
  • olakin 08.01.19, 18:19
    Postanowiłam też napisać o swoim doświadczeniu, bo sporo skorzystałam z tego forum. Niestety (dla mnie) muszę się zgodzić z opinią zenek188. Też korzystałam z usług BioCare. Zdiagnozowano mi tam boreliozę i koinfekcje (vege test) i podjęłam terapię, która trwała kilka miesięcy i kosztowała mnie kilka tysięcy. W czasie terapii co jakiś czas miałam testy kontrolne, które pokazywały, że ilość bakterii się zmniejsza aż w końcu według tego testu boreliozy i reszty nie było już w ogóle. Szkoda tylko, ze objawy nie zniknęły. Najpierw przekonywano mnie, że to dlatego, ze organizm musi oczyścić się z toksyn itp. Niestety czas mijał i nic się nie zmieniało. Czuję się oszukana, gdyż przed rozpoczęciem terapii zapewniano mnie, że mi to pomoże, bo nie maja osoby, której by nie pomogło.
  • miklasz55 08.01.19, 21:09
    O BioCare też jest wątek.
    forum.gazeta.pl/forum/w,26140,166697141,166697141,Moja_historia_ILADS_Buhner_generator_plazmowy.html
  • kuba3003 08.01.19, 23:17
    Pisałem to już w innym wątku i zenek188 nawet mi przyznał rację. Wszystko zależy czy ma się odwracalne czy nieodwracalne zmiany spowodowane boreliozą. Jeśli ktoś ma objawy neurologiczne lub np jakieś zwyrodnienia/zniekształcenia stawów, poważne problemy z poruszaniem itp to powinien mieć świadomość, że pozbycie się boreliozy nie musi oznaczać cofnięcia się objawów.
  • zenek188 13.01.19, 21:37
    Przyznałem Ci racje ,że osoby w takim stanie jak opisujesz (ciężkim) mają problemy z leczeniem bb. Sugerowałeś,że byłem takim ciężkim (czytaj stara borelioza) przypadkiem i dlatego terapia w BioCare mi nie pomogła. Ja nie byłem takim przypadkiem. Owszem lekkie problemy neuro jak szum w głowie to chyba ma większość z nas chorujących. Oczywiście opowiedziałem swoje objawy, a i tak byłem zakwalifikowany do leczenia. Ja też zostawiłem w BioCare kilka tysi i obiecywano że będzie dobrze. Najlepsze,że w BioCare biorą wszystkich na leczenie. Nie ważne czy neuro, czy stawy, czy mięśnie.Nie pytają o nasilenie objawów , no może komuś na wózku by podziękowali, bo cudownego ozdrowienia nie będzie. Kuba3003 próbuje teraz wybielać BioCare jak komuś nie pomogło pisząc, miał mega neuro problemy i był w pozycji horyzontalnej jak go przywieźli na terapię. A wcześniej łapanka wszystkich i dawaj ten sam program na bb. Widziałem i rozmawiałem z wieloma ludźmi podczas terapii. Objawy i stany różne ,a jazda z programem ta sama. I to co @olakin piszę o testach kontrolnych i spadających "poziomów " ilości bb w organiźmie. Człowiek choruje na bb 7-8 lat a tu pięknie w miesiąc czy dwa borelioza "opuszcza" nasz organizm. Żenada !!!!!!!!!!!!!!
    Że też dałem się na to nabrać! Tonący brzytwy się chwyta - pamiętajcie o tym.
  • kuba3003 14.01.19, 08:46
    Zenek coraz bardziej motasz się w tych swoich wywodach. Jaki był mój przypadek to wiesz kłamco, bo dokładnie opisałem go w wątku, w którym bardzo się udzielałeś. Heh czyli uważasz, że lekkie objawy neuro powinny dyskwalifikować do leczenia, brawosmile A lekarze ILADS przepisują inne abxy na stawy a inne na mięśnie? Widzę, że wszystko wiesz najlepiej, jak leczyć, ile leczyć, ale dalej masz swoją borelkę.
  • zenek188 14.01.19, 11:24
    Kuba ja nie miałem na myśli Twojego przypadku, tylko swój. Ty sugerowałeś że pewnie mój stan był "bardzo neuro" i dlatego terapia nie zadziałała . Takie były Twoje argumenty po moim niezadowoleniu z terapii w BioCare. Obrażałeś Biorife pisząc że mają słabe programy i wszystkich leczą masowo. A ja próbuję dowieść że w BioCare jest podobnie. Jeden program 2,5 godzinny na bb dla wszystkich. Oczywiście, że objawy neuro jak inne są wskazaniem do leczenia. Tylko mi chodzi o to, że obiecujecie wszystkim cudowne działanie maszyny, a gdy się nie uda to spychologia, że stan był przewlekły i dużo objawów neuro po którym organizm się tak nie regeneruje.
    Kłamcą to Ty jesteś, bo nie masz odwagi przyznać na forum, że jesteś właścicielem BioCare. Cały czas się udzielasz broniąc ich terapii.
    Może zróbcie tak. Napiszcie na forum komunikat do byłych klientów Waszego gabinetu. Wszyscy oczywiście zakończyli leczenie
    z potwierdzeniem na urządzeniu diagnostycznym(diagnostyka w gabinecie) , że bb w organiźmie już nie ma. Co jest oczywiście nieprawdą. W komunikacie napiszcie ,że wszyscy niezadowoleni klienci będą leczenie jeszcze raz na koszt BioCare. Potwierdzeniem niech będzie test laboratoryjny np. LTT(to już na koszt klienta), a nie urządzenie bez certyfikatu w Waszym gabinecie.
    Może wtedy zweryfikujemy na ile Wasza terapia jest naprawdę skuteczna!
    Jestem pewien,że zgłosi się wielu Waszych niezadowolonych klientów.
  • kuba3003 14.01.19, 15:09
    Bronie BioCare bo mi cholernie pomogli i będę to robił dalej i tyle. Ja chodziłem tam cały czas na 2 godzinne programy, już samo to pokazuje ile warte jest to co mówisz. Zenek niech rzeczywistość zweryfikuje słowa każdego z nas. Jeśli Ty masz rację to na pewno padną niedługo bo nie ma opcji, nie pomaga to się rozejdzie i nikt tam nie będzie chodzić. Jakoś nie widzę żeby reklamowali się jak inne firmy, Biorife czy Biomed w różnych miejscach w sieci, choćby na górze tego forum, więc tym łatwiej zdechną śmiercią naturalną. Jeśli natomiast ja mam rację mówiąc, że 90% ludzi tam chodziło z polecenia i pewnie dalej tak jest to będą istnieć dalej. Niezadowoleni ludzi na pewno nie będą tego nikomu polecać.
  • isakau 14.12.18, 23:15
    W teori tak jest, w praktyce nie wyglada to tak juz kolorowo. Zawsze moze wybic ci bakterie brobiotyczne. Indywidualne dobieranie czestotliwosci to tez nic specjalnego. Gdyby wyizolowac od nas kretek boreliozy czy inny patogen i od niego zczytac czestotliwosc, to wtedy byloby to dobrane wzorowo. A takie dobieranie jest jak badanie na biorezonansie...na kazdym wychodzi co innego. Zaczniemy inaczej oddychac i juz wyjda inne czestotliwosci
  • nom444 15.12.18, 18:28
    częstotliwość posiadają nie tylko patogenty, twoja wątroba też ma swoją częstotliwości ,jak jest chora to ma inną częstotliwość a zdrowa inną ,... i właśnie o tym pisałam ...o skupienia się na poprawie własnych częstotliwości... tak żeby układ odpornościowy sam sobie poradził

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.