Dodaj do ulubionych

Co się stało z forum cpn chlamydioza.pl ???

25.10.18, 14:48
Dla ludzi chorych na cpn oraz choroby odkleszczowe. Potraciłem kontakt do tamtych ludzi, a bardzo się z nimi zżyłem. Ma ktoś pomysł jak się z nimi skontaktować?
Jest tu ktoś z tego forum?
Obserwuj wątek
    • miklasz55 Re: Co się stało z forum cpn chlamydioza.pl ??? 25.10.18, 15:32
      O ile mi wiadomo to forum prowadziła zazule. W swoim czasie prowadziła także wątek na tym forum, być może jest gdzieś tam do niej adres mailowy forum.gazeta.pl/forum/w,26140,63281617,63281617,Chlamydia_pneumoniae_i_mykoplasmy.html
      Ale najlepiej skontaktuj się ze Stowarzyszeniem SCHNB, powinni wiedzieć.
    • xanonymous Re: Co się stało z forum cpn chlamydioza.pl ??? 18.12.18, 01:03
      Czy ktoś adminów ma kopie tej witryny i mógłby udostępnić? głównie mi zależy na niektórych informacjach zawartych na forum...

Byłem zarejestrowanym użytkownikiem tego forum , głównie pisałem w wątku dotyczącym "chemo-brain fog'a" czyli ujebaniu pamięci i funkcji kognitywnych przez cipronex czyli chemie przeciwnowotworową która jest ten chemioterapeutyk cyprofloksacyna
      web.archive.org/web/20160305045735/http://toksyczny.pl/
      pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja:Cyprofloksacyna
      Tu macie kopie tej strony zrobiona na przestrzeni ostatnich lat (niestety dość niekompletną)
      web.archive.org/web/20171212121312/http://www.chlamydioza.pl:80/
      web.archive.org/web/20080622014710/http://forum.chlamydioza.pl:80/portal.php
      itp. można wybrać konkretny dzień w którym kopia została zrobiona , sporo o ile nie większość podstron nie została zarchiwizowana ,

floxiehope.com/

Ostatnio zainteresowały mnie właściwośc i propolisu, czyli kitu pszczelego - jest grzybo, bakterio, plesniobójczy - przczoły go wykorzystują w ulach jako środek antyseptyczny, można z niego zrobićnalewkę alkoholowa i stosować w celach leczniczych...

• zazule1 Re: Co się stało z forum cpn chlamydioza.pl ??? 20.12.18, 10:43
          Hej, tu Zaz

Tez mnie ta sytuacja zaskoczyła. Nie była mnie trochę w kraju i wiem o sprawie dopiero od kilku dni. Udało mi sie skontaktować z Adminem i sytuacja wygląda tak ( to znaczy ja mało z tego co rozumiem bo to jakieś techniczne zawiłości), że było włamanie na stronę i strona i forum przestały działać. Admin walczy z operatorem strony czyli tam gdzie płaci za domenę , że by to naprawić a operator twierdzi że jest ok ale jak widać ok nie jest. W każdym razie mamy wszystkie informacje zarchiwizowane z forum i strony (bez ostatnich dwóch tygodni). Tak wiec prawie wszystko jest i wróci tylko potrzeba czasu. Admin liczy ,że przed nowym rokiem. Jak nie uda się pod nazwą chlamydioza pl to pod inną. Dam w tym wątku znać. Admin bardzo przeprasza za całą sytuację. Proszę prześlijcie tę wiadomość dalej jak macie kontakt z innymi osobami. Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie ZAZula
            • the_kure Re: Co się stało z forum cpn chlamydioza.pl ??? 13.01.19, 01:34
              domena to wartosc, jednak tresci informacje doswiadczenia ludzi historie to bylo cos bezcennego, zeby udalo sie ten caly kontent odzyskac nawet pod innym adresem . fajnie by bylo jak by reaktywowac tamto forum juz nie jako forum o chlamydii ale forum o wszystkich infekcjach przewleklych lub w ogole o chorobach przewleklych i ukladowych. zeby w jenym miescu byli ludzie z chorobami autoimunologicznymi grzybiczymi i tak dalej. no ale dowszystkiego trza czasu ludzi energii i pienidzy.
          • suva Re: Co się stało z forum cpn chlamydioza.pl ??? 16.10.19, 14:35
            Witaj
            Jestem tu nowa. Zdiagnozowano u mnie Chlamydię. Bardzo zależy mi na dostępie do informacji na forum, które były kiedyś dostępne na stronie chlamydioza.pl. Czy wiadomo coś na temat przywrócenia forum? Wchodziłam na strony, o których pisze xanonymous, ale tam większość tekstu jest niedostępna.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka