Dodaj do ulubionych

Leczenie ILADS - dylematy

14.12.18, 06:42
1. Dostałem info od lekarza że w trakcie leczenia antybiotykiem odstawić zioła, spoko.

2. Mam nie przyjmować kolagenu bo "karmię" krętki. Mogę jeść galaretki gdzie ten kolagen jest, ale nie przyjmować np. 4flex, tu trochę nie rozumiem, to albo nie jeść wcale albo co za różnica czy jem w galarecie czy w proszku? No i co z tego że "karmię" krętkę z kolagenu w proszku skoro antybiotyk i tak ją zabije? Chyba lepiej że krętka żre kolagen dostarczony z zewnątrz niż mój w kolanie?

Edytor zaawansowany
  • bartosz33333 14.12.18, 09:25
    Dziwne te informacje. Z tego co wiem, to raczej można brać zioła podczas antybiotykoterapii. Sam Buhner mówił, że to jest ok. Poza tym wielu czołowych lekarzy ILADS na zachodzie łączy zioła z lekami. Według mnie, jedyne ryzyko takiego łączenia, to że bardzo może obciążać wątrobę i trzustkę. Dlatego z reguły przy antybiotykach brane są pojedyncze zioła, a nie cały protokół.
    Co do kolagenu, to też nie rozumiem.
  • szarmanckistaszek 14.12.18, 10:23
    to kolejny dylemat, jeśli wolno zioła to co z nalewkami? Z kilku nalewek dziennie wychodzi 3 kieliszki wódki (z pakietu co ja brałem) a przecież alko nie można z pigułami
  • zenobek 14.12.18, 23:54
    Dlatego wolę proszek. Nalewka tylko za szczeci i z artemisii. Proszek sypany łyżeczką wymieszany z wodą. Tylko houttuynia kapsułkowana bo u mnie ten smak powoduje odruch wymiotny. Po prostu się nie da.
    Mój lekarz wręcz wymaga stosowania ziółek.
    Z tym forfleksem może chodzi o to, że tego typu preparaty kompletnie nic nie dają. Obciążanie organizmu a korzyść zerowa.
    Natomiast zgadzam się co do galarety. Na mnie działa fantastycznie. Stawy nie działały już prawie wcale - ból był nieprzeciętny. A teraz jest OK. Z wieprzowych nóżek. A jaka smaczna..... Palce lizać.
    wink
  • batalhador 16.12.18, 10:06
    Ja brałem tonami zioła wraz z antybiotykami.
    Zioła w formie nalewki na alkoholu można odparować w gorącej wodzie

--
    Moja strona o diagnozie sm i boreliozy, leczeniu ILADS, protokole Buhnera i walce ze zmartwieniami! smile
    www.samimocni.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka