Dodaj do ulubionych

Czy to moze byc bolerioza?

19.01.19, 10:30
Wykonalam juz dziesiątki badan i nie mam diagnozy. 4 miesiące temu zaczęły bolec mnie oczy-najpierw jedno potem drugie. Pogorszylo sie widzenie. I pojawiły sie nudnosci. 2 miesiace pozniej zaczęły boleć mnie zebra- kregoslup odcinek piersiowy. Teraz od trzech tygodni odczuwam świąd i pieczenie ciala bez wysypki ( uczucie jakby po poparzeniu slonecznym). Nie wiem czy te wszytskie przypadlosci sa w ogóle ze soba powiazane. Mam 26lat i 5 miesięcy temu mialam ciecie cesarskie. Badania jakir mialam do tej pory:
Przesiewowy rezonans calego ciala
Tomografia glowy
Rezonans glowy z kontraktem
Usg jamy brzusznej
Usg ginekologiczne
Rtg płuc
Rtg zatok
Gastroskopia
Morfologia Mocz
Ob Crp
Alat aspat
Kreatynina
Bilurbina
Glukoza
Kinaza
Hiv
ANA
RF
Punkcja ledzwiowa
Borelioza elisa i wb
Badanie u neurologa
Badanie dna oka u okulisty Pole widzenia Nie wiem juz co robic
Edytor zaawansowany
  • krasnalowa1 19.01.19, 11:00
    Jakie testy jeszcze zrobić zeby dalej diagnozowanie boreliozę i koinfekcje? Jestem ze Śląska
  • krasnalowa1 23.01.19, 10:21
    Nikt nie pomoze?
  • wisa46 23.01.19, 10:44
    krasnalowa1 napisał(a):

> Jakie testy jeszcze zrobić zeby dalej diagnozowanie boreliozę i koinfekcje? Jes
    > tem ze Śląska

cd57
  • krasnalowa1 23.01.19, 11:38
    Widze, że to badanie jest akceptowane chyba tylko przez lekarzy ILADS, a ja na pewno nie zdecydowalabym sie na wielomoesieczne leczenie antybiotykami, po których z tego co widze wiekszowc i tak po kilku miesiącach przerwy ma nawrot objawow.
    Zrobie prawdopodbnie cały panel na konfekcje w alabie (bart, jersinia, chlamydia, mykoplazma, abaplazmoza). I za jakis czas powtorze wb na bolerioze. A na razie wzmacniam sie suplami.
    W wb wybarwil mi sie tylko jeden pasek p41, ktory z tego co czytam nie jest charakterystyczny dla bolerii a np dla heliko, ktorego mam bo wyszedl mi w gastro

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.