Dodaj do ulubionych

Wyniki Western Blot

26.02.19, 20:06
Tak w skrócie,objawy kliniczne boreliozy się u mnie potwierdzają:
-Mgła umysłowa
-Bóle stawów
-Przewlekłe zmęczenie
-Drżenia mięśni,skurcze
-Zaburzenia koncentracji i pamięci krótkotrwałej
-Nadwrażliwość na światło
-Przeczulice
-Kłucia w klatce
-Nerwice,niepokój,lęki bez powodu

Na biorezonansie wykryło Borellię Burgdorferi oraz Bartonellę Henselae (Koci Pazur)
Dziś odebrałem wyniki Western Blota
Jak byście to zinterpretowali ?

https://images89.fotosik.pl/131/37f575017ac34471med.jpg

https://images89.fotosik.pl/131/cea1c348c35eff9fmed.jpg

Edytor zaawansowany
  • bartosz33333 27.02.19, 09:28
    P41 o niczym nie świadczy. Zrób jeszcze w klasie IGM i panel koinfekcji. Być może nie masz Boreliozy, a którąś z koinfekcji, np Bartonellę.
  • tomek9876 27.02.19, 15:46
    Ugryzienie kleszcza ostatnie było 8 miesięcy,a opisane przeze mnie objawy utrzymują się od 6 lat co najmniej także jest to stara infekcja, więc IgM nie robiłem. Tak biorezonans pokazał Bartonellę, najprawdopodobniej złapana od udrapnięć kotka, ale pokazał też Burgdorferi. Przebadam biorezonansem również wszystkie bakterie, aby wykluczyć obecność takowych (Helicobacter etc) bo prążek P41 również może się z tego brać. No ale jeśli miałbym tylko Bartonellę to biorezonans nie powinien pokazać Burgdorferii,prawda ? Mam również biofilm bakteryjny.
  • wisa46 27.02.19, 19:32
    IgG mam podobne - tylko p.41(+). I tu nasuwa się pytanie, dlaczego po antybiotykach znikły (+) w IgG, a powinny antyciała być wykazane. Miałem bb, i nagle nie ma po niej śladu? Może ktoś to wyjaśni?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.