Dodaj do ulubionych

Ogłoszenie dla chorych - poszukiwani ochotnicy

27.02.19, 19:55
Szczegóły na borelioza.pl
Pozdrawiam
Aleksander
Edytor zaawansowany
  • borelioza.pl 27.02.19, 22:49
    Preparat naturalny, legalny zarejestrowany w Unii.
  • emli7 28.02.19, 11:28
    Byłabym chętna, ale nie na takie ogłoszenie. To wygląda jak... sorry, forma sprzedaży.
    Kto będzie prowadził badania? Jak? Jaki bedzie ich cel? Jak będzie monitorowany stan biorących preparat? Co z tych badań dalej wyniknie?
    Kim był ten "mądry człowiek"? Gdzie już testowany był preparat? Przy jakich "schorzeniach i boleściach"? Czym on właściwie jest? Zioła czy coś innego? Nie bardzo podoba mi się forma "dowiesz się wszystkiego przez telefon"... Ale generalnie jestem z tych "odważnych i ciekawskich"
  • borelioza.pl 28.02.19, 12:40
    Szanowna Pani Emli7,

Tam i tak jest za dużo tekstu dlatego nie dałem emaila bo nie obrobię wszystkich i odbiór tel i odpisywanie email.
    Jakby Pani nie żałowała 29 grosz za 1 minutę lub 0 w Play to bym Pani wszystko powiedział. A tak musiałbym godzinę pisać.

I tak jest za dużo tekstu an stronie a ludzie nie lubią czytać tylko skaczą i klikają po stronach jak koniki polne. Poza tym będzie opcja darmowa jeśli środek nie pomoże ( ale to trzeba dogadać na telefonie) ale dla nieczytatych i niepisatych nie chciałem już za dużo rozpisywać. Jeszce poprawię tekst bo strona ma 1 dzień dopiero. Zdrowie, to jest poważna sprawa, żeby hejtować na forach i mydlić i robić zamieszanie na facebooku. Krótka lub dłuższa rozmowa by Pani wyjaśniła. Ja jestem otwarty na różne propozycje i sugestie. Ja nei produkuję tego środka i nie dostaję go za darmo też ale mam duże możliwości bo poznałem oosbiście samego szefa przez panią która nie jest byle kim bo napisała książk o Wołyniu 1200 stron i ona mi powiedziała o tym preparacie, że jej wyleczył raka tarczycy- ja też nie wierzyłem ale jak mówię jest tak mało informacji o działaniu tego, że jest to nowum. Jak mówię jest on zupełnie w internecie nieznany . Jak coś to proszę o telefon bo nie mam czasu na odpisywanie maili czy na forach - mam inne zajęcia też. Wolę szybko powiedzieć a mam w tym wprawę- odpisanie każdemu zajęło by mi pól h. Aleksander Tel mogę też tu podać jeśli można. Potem ale wie Pani gdzie on jest.
  • isakau 28.02.19, 13:46
    Gdyby to było takie skuteczne to juz ustawiłaby sie kolejka wink a produkt sprzedawany byłby za gruba kase. To jest cos takiego jak te plazmy czy biorezonanse, chwyt marketingowy. Chociaz podkreslam nie stosowalem tego specyfiku, ale na zdrowy chłopski rozum to cos tu nie pasuje wink
  • isakau 28.02.19, 13:51
    Pisze ze...Preparat ten przyjmowały i przyjmują tysiące ludzi na świecie już kilka lat. Gdyby to pomagało to byloby o tym juz głosno w sieci itp. Wiec dla mnie to jest sciema wink kolejny biznes na chorych smile
  • borelioza.pl 28.02.19, 16:28
    dobra Pan wie swoje ja swoje. za mało Pan wie .. czy 50 tys to tak dużo ana 7 miliardów ludzi? Pisałem, że na inne schorzenia dawali to to a nie na boreliozę i przypadkiem zauważyli, że przy większych dawkach i odpowiednim rozkładzie tygodniowym wybija groźne patogeny- wirusy, bakterie, grzyby, ja czuję po sobie - mi mózg wyczyściło tak, jak żaden psychotrop tego nie nigdy nie zrobił. Poza tym w EU nie można tego reklamować jako lek. Więc jest mój drogi blokada. Tylko w Rosji ja te wiadomości znalazłem. Bo znam rosyjski i umiem szukać i wpisać cyrylicę bez klawiatury, co 90% internautów by nie umiało. Poza tym ja znam osobiście samego szefa, przez znajomą -przyjaciółkę jego i jego rodziny. Jakbyś zadzwonił to byś dostał telefon do niej i byś sobie z nią pogadał a nie filozofował na forum ( bez urazy) i by Ci powiedziała, tak jak mi powiedziała i pomogła- też przypadkiem bo się żaliłem na swój stan. Ja miałem to szczęście i tylko tyle.
  • borelioza.pl 28.02.19, 14:35
    preparat działa an cały organizm a nie tylko na boreliozę i potrzebne też są odpowiednie dawki bo jest jakiś tam standard na serce nerki i inne ale na patogeny są inne większe dawki i rezultaty zachęcają bo są efekty ale w fazie początkowej- przecież mówię, że to jest novum w tej kwestii, bo to też przypadkiem odkryli, że toto usuwa i inne bakterie a leczyli wpierw na serce i inne schorzenia i jakby to powiedzieć, że przy okazji zauważali, że u niektórych patogeny znikają i sami nie wiedzieli dlaczego jeszcze i przy jakiej dawce - przy większej dawce wybijało do końca wirusy nawet. Dawka czyni lekarstwo też, a każdy pacjent jest indywidualny jako człowiek i tak powinien być traktowany a nie wrzucony do jednego wora jak robi tzw Zakaźnik- 3 tyg antybiotyk do wora za 3 tygodnie wyjąc z wora- już zdrowy i nic nie możemy więcej zrobić , a pacjent jak się czuje za jakiś czas to wszyscy wiemy- nie ustały przyczyny widać - antybiotyk nie był skuteczny . To jest nowe i jak się sprawdzi to dopiero będzie można gadać o zaletach ale trzeba badań stąd ten post. Rozumie Pan. Nie ma co spekulować -trzeba spróbować na większej grupie i niech ludzie sami ocenią i analizy testy pokażą- tylko trzeba je właściwie zrobić- jak coś jest nowe to nie może być sławne a zła sława szybko się rozchodzi a dobra nie chce iść wcale - jak mawiał mój św pamięci ojciec w sowim powiedzonku. Pozdrawiam i życzę wiary, której nam wszystkim potrzeba , bo w ciężkiej i przewlekłej chorobie tracimy nadzieję smile
  • isakau 02.03.19, 06:28
    To prosze podac sklad i cene produktu..wtedy kazdy bedzie wiedział czy warto w to wejsc smile obstawiam ze miesiecza kuracja cos koło tysiaca zl zapewne tongue_out
  • emli7 02.03.19, 21:25
    Właśnie. OK, jedna strona, ale warto by było konkrety. Nazwa, skład, cena, kto prowadzi badanie.
  • borelioza.pl 02.03.19, 22:40
    Ja prowadzę i tyle i razem z ochotnikami uzgodnię co im pasuje ale na zasadzie ślepej próby- jestem otwarty na sugestie ale podam szczegóły tylko ochotnikom a nie wszystkim ciekawskim - z pewnych niuansów i względów- nie chce mi się tu pisać referatu. Co do rzetelności to powiem tylko jedno. Będzie czuwał nad tym notariusz- osoba zaufania publicznego-z daleka będą mogli do niego zadzwonić i tylko on i ja będzie znał nazwę i skład - a ochotnicy mają nie wiedzieć , co biorą ( tzn będą wiedzieć od notariusza, że środek jest bezpieczny i widział mnie jak ja piję i zarejestrowany itp ale nazwy nie dostaną- bo i tak nic o tym nie ma necie prawie- teraz sprzedają poza internetem praktycznie 99% -tyko na rosyjskich stronach coś można znaleźć) i by skupili się na działaniu i zażywaniu suplementu a nie na opiniach i sugerowaniu hejtem czy czymś innym-potem zostaną zrobione wyniki i analizy , jaką metodą kto chce i TO ONE MAJĄ POKAZAĆ EFEKTYWNOŚĆ + SAMOPOCZUCIE w skali 1 do 100 ( potrzeba na to czasu)-dla wiarygodności i różnorodności badań +samopoczucie /ocena)bo to jest właśnie badanie na ślepej probie . Tak mówi producent- popić i zrobić wyniki, bo ja mogę kłamać -wynalazca mówi-ale to czuć bo ja brałem wszystko, co jest na świecie i nic tak nie działało.
    Skład to sok z owoców i mikrolementy pewne niezbędne do życia. Ale tam MYK jest w technologii podania do chorego ciała. taki soczek ja mógłbym se sam zrobić za 2 złote pół litra. Ich kosztuje dużo więcej. 2 miesięczna kuracja 900 złotych lub 1800 w zależności od wariantu czy klient chce zwrotu pieniędzy (opcja 2), bo i taka możliwość będzie jeśli nie pomoże/ wyniki się nie poprawią dla niektórych- bo większość powinna odczuć poprawę i wyniki analiz krwi i inne to pokażą+ wzmocnienie organizmu dobrymi uzupełniającymi witaminami w trakcie i po kuracji i wyjdą na prostą w 2 miesiące do 3-ech.. Koszt jest po to by pacjent się zaangażował w zdrowienie i dbał o siebie- coś daje od siebie , swój udział i pieniądze i dba o dietę w miarę prozdrowotną i CHCE WYZDROWIEĆ - nie ma wymogu jakiejś szczególnej i tylko i nie pije alkoholu , nie pali i cukru nie pożera masowo- zresztą takich do badań nie ma co brać ! Daremny trud! I tak za dużo napisałem- to ma być na telefon wink. Ale tu nie ma lipy żadnej. Producent sprzedaje w tych okolicach w detalu co Pani mówiła ale to na ciężkie przypadki jak borelioza rak itp. A część ludzi duża bierze/kupuje zapobiegawczo też na wzmocnienie/zapobieganie chorobom o połowę mniejsze dawki lub dłużej rozkłada w czasie by koszt był mniejszy i łagodniej rozłożony-Niemcom sprzedają dwa razy drożej . Dawki dobiera się w zależności od stanu i schorzenia -borelioza trzeba troszkę więcej by wybić to to paskudztwo. Każdy pacjent jest inny niestety. na boreliozę nie było to testowane ani projektowane i chcemy by trafiło do pacjentów sprawdzone a nie niepewne i krzyk od początku, że scam czy coś, że wciskają lipę. To leczy cały organizm.

Tu link do opisu ślepa próba
    ttps://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Alepa_pr%C3%B3ba_(medycyna)

i

pl.wikipedia.org/wiki/Podw%C3%B3jnie_%C5%9Blepa_pr%C3%B3ba

Poza tym ustalę z ochotnikami jeszce na telefkonfrencji.
  • borelioza.pl 02.03.19, 22:52
    Nazwę dostaną po zakończeniu badań i pudełko na szczęśliwą pamiątkę -zapomniałem dopisać . wink
  • borelioza.pl 02.03.19, 23:05
    Jeszce jedno by była jasność -część ochotników z bliska koło mnie -przyjedzie i będzie u notariusza tak z 3-4 lub więcej, jak będą chcieli odebrać osobiście i będą widzieć, że ja piję i będą ( zgodzą się) upewniać innych biorących z daleka telefonicznie , że wszystko ok i będą przy tym u notariusza. I notariusz też będzie ich uspokajał, że on potwierdza- w biurze.
  • isakau 05.03.19, 20:11
    Ksiedza lepiej big_grin
  • borelioza.pl 07.03.19, 23:22
    ksiądz za dużo bierze i się nie zna wink On może wspomóc modlitwą- a tak przy okazji to jest szczera prawda- mojej siostry mąż się modlił za mnie u mnie na podwórku ( ja siedziałem w aucie) i dwa tygodnie później Bóg zesłał ten środek i teraz czuję się świetnie -sam nie wierzę w to jeszcze .
  • borelioza.pl 07.03.19, 23:25
    To jest skuteczne tylko Tobie się tak wydaje że kolejka jest- ludzie dalej i tak nie będą dowierzać, jak nawet będą wyniki- i będą pisać /gadać , a że to niemożliwe by soczek leczył, a że wyniki sfałszowane i że Papież Franciszek powinien je nadzorować wtedy by były wiarygodne ( tu sami ludzie będą pilnować ), że nie ma leku że 99proc nie działa, a że za drogo, a czemu nie refundowane- pytać Min Zdrowia. Itd itd. Pamiętajcie - zła sława szybko się rozchodzi , a dobra nie chce iść wcale - jak mówi stare przysłowie pszczół ( mój ojciec to zawsze powtarzał)wink
  • isakau 08.03.19, 15:40
    To w takim razie gdzie mozna kupic ten preparat? czy przyjechac osobiscie? jak takie cudo to az sam sprobuje i napisze tutaj opinie smile
  • borelioza.pl 08.03.19, 20:32
    Nie ma problemu - tylko na razie jest ślepa próba wyniki będą w czerwcu po 1,5 miesiącu 2 picia potem odczekać 4 tyg i badanie zrobić.
  • borelioza.pl 25.03.19, 08:00
    Na początku kwietnia zaczynamy zapraszam do kontaktu dla chętnych- ostania szansa. Potem za 2-3 miesiące będą wyniki na dużej grupie osób.

borelioza.pl
  • isakau 27.03.19, 16:50
    pisalem ze ja jestem chetny..gdzie mam przyjechac?
  • borelioza.pl 11.04.19, 23:02
    trzeba było zadzwonic. wpierw. Potem przyjechac.
  • jan440 03.04.19, 08:52
    Jaki notariusz firmuje połykanie specyfiku bez nazwy?
  • the_kure 04.04.19, 23:29
    to wszystko to jest taka chamowa i naciaganie naiwnych ze az zaczynam wierzyc ze to prawda, nawet ta nieprofesjonalna strona wzbudzala we mnie zaufanie ... jan440 jestes zielarzem ? nic Ci nie mowi jakis cudowny lek z ROsji ? ja jestem ignorantem i jedyne co mi sie kojarzy to FIBS i PADMA
  • jan440 05.04.19, 11:47
    Jestem zielarzem, zaczynałem tutaj 10 lat temu, to ja napisałem np. poradnik o diecie na którym się wzorowali dokładnie wszyscy lekarze, czy też o biotraksonie. Na 99% wiem, że pod borelioza.pl ukrywa się(nie wiem czemu) pewien inny zielarz który najczęściej kryje się pod pseudonimami czy też nawet pod nie swoim imieniem. FIBS to potęga, zresztą rosyjska fitoterapia stoi na nieporównywalnie wyższym poziomie od naszej.
  • the_kure 05.04.19, 15:14
    ale fibs tochyba bardziej przy chorobach autoimunologicznych ? no i co myslisz ze ten zielarz odkryl na tej syberii cos tak wyjatkowego ? i juz zarejestrowal to w UE ? mimo wszystko fajnie by bylo jakby gdzies na dnie oceanu albo na szczycie gory rosla jakas roslinka ktora w tydzien potrafii czlowieka wyleczyc z boreliozy i jej skutkow ...
  • the_kure 07.04.19, 13:26
    jan440 w zwiazku z tym ze jestes weteranem i jednym z niewielu ktory zaglada na forum to mam do cibie kilka pytan ... napisalem do Ciebie na emaila gazetowego mam nadzieje ze zagladasz na niego ...
  • isakau 10.04.19, 00:25
    No ten FIBS ma spektrum dzialania przeogromne. dziala na wielu płaszczyznach, dlatego jest skuteczny. Tylko jest problem z kupieniem tego. Trzeba jechac gdzies na wschód, lub poprostu stosowac borowine w okładach. A potrzebne sa duze dawki tego
  • isakau 10.04.19, 00:26
    No bo on chce 900zł za miesieczną kuracje, a przeciez wiadomo ze to nie jest tyle warte
  • the_kure 10.04.19, 16:12
    iskau ale mowisz o fibise czy tym borelioza.pl ?
  • isakau 11.04.19, 19:25
    no tak..900zł spiewał za miesieczna kuracje, a jesli nie pomoze i chcesz zwrot kosztów to 1800. Widze ze ten fibs gdzies kupic to jest problem u nas
  • isakau 11.04.19, 19:27
    To jest jakis wyciag z borowiny itp haterski sprzedaje u siebie borowinke z krymu smile
  • the_kure 11.04.19, 20:08
    dziwie sie ze zadna firma nie wpadla jeszcze na to zeby normalnie ten fibs w aptekach sprzedawac tak jak bylo w latach 90 iw prl
  • borelioza.pl 11.04.19, 22:51
    To jest warte każdej złotówki- to producent chce 1800 a w Niemczehc bierze 3000 a nie 900. Ale trzeba mieć o tym pojęcie i wiedzieć co to jest i jaką ma moc. Ale o tym nie ma w internecie na stronach gazety i NFZ-u . I odwagę spróbować nowego bo jak mówię to jest nieznane i nowum. To nie są zioła. A wy dalej chcecie wyszukać- jak mówię że tego nie ma w necie bo aj 3 tygodnie grzebałem i wszystko jets an telefon- takie wasze zgadywanie jeszce bardziej mnie utwierdza by nie ujawniać nazwy byle komu, bo po co ma zalać fala heju Januszy i innym nieoczytanym robić wodę z mózgu pseud komentarzami -tzn jest ale nie ma info , że to leczy z pewnych względów - ochrony BIG PHARMY i "pacjenta" . Poza tym wyjdę z tych do innych nacji na zachodzie - większe zarobki i kultura i brak frustracji spowodowany afrykańskimi zarobkami i europejskim poziomem cen i podatków. stąd ta żółć.
  • borelioza.pl 11.04.19, 22:45
    Notariusz zna nazwę ale ludzie wolą antybiotyki i to co zatwierdzi NFZ. Tylko wy nie znacie nazwy i ja nie ujawniam narazie. Odważnych brak.
  • the_kure 12.04.19, 16:22
    ale czemu ty sie stresujesz jak my o fibsie rozmawiamy ... a nie o twoim panaceum. Rob swoje i tyle ... byle zebys nikogo nie oszukiwal i sam nie dal sie oszukac ...
  • wisa46 12.04.19, 23:23
    borelioza.pl napisał(a):

> Notariusz zna nazwę ale ludzie wolą antybiotyki i to co zatwierdzi NFZ. Tylko w
    > y nie znacie nazwy i ja nie ujawniam narazie. Odważnych brak.

macie pewny patent na NOBLA
  • isakau 15.04.19, 01:28
    Tylko jeszcze nikogo nie wyleczyli wink nasz panstwo nie jest az tak biedne, tylko katolickie, a katolicy to zlodzieje niestety. dlatego juz nikt nikomu nie wierzy> Teraz takie czasy ze kazdy patrzy aby tylko wydymac ludzi
  • isakau 16.04.19, 10:57
    Wisia zobacz wpis ma juz 1.5 miesiaca..przez ten czas juz powinien kogos wyleczyc. Bo niby kuracja trwa 1.5 miesiaca, a jak narazie osob cudownie wyleczonych brak. wisia na borelke nie ma lekarstwa jednego, ta bekteria jest tak inteligetna, tak przebiegła i ma tak wiele mechanizmów obronnych, ze niestety ale wyleczenie jej nie jest proste. Do tego docoodza koinfekcje. Tylko Bóg nas moze cudowne wyleczyc, bo wróg jest zbyt potezny
  • wisa46 16.04.19, 12:24
    isakau napisał:

> Tylko Bóg nas moze cudow
    > ne wyleczyc, bo wróg jest zbyt potezny

Broń nas Panie od szalbierzy!
    Kleszcz to małe zło, większe to ci oszuści ... co żerują na nieszczęściu.
  • jan440 19.04.19, 23:35
    Szkoda, że borelioza.pl nie chce pisać konkretów, ale zawsze tak było. The cure - zapomniałem już o tym mailu. jak ktoś chce mnie znaleźć to wystarczy, że wpisze kto to jest jan440, poz.nr 6. Szkoda, że to forum umiera, ale takie czasy. Fb przejmuje wszystko.
  • the_kure 20.04.19, 01:03
    moze i forum umiera ale jest duzo cennej wiedzy i ludzkich doswiadczen, szkodal tylko ze cizko odszukac osoby, ktore pisaly na forum np 10 lat temu . mnie interesuja szczegolnie przypadki gdzie byly zaniki miesni czy polineuropatia.
    bylo jeszcze drugie ciekawe forum tzn chlamydioza niestety juz padlo.
  • isakau 20.04.19, 19:42
    Moja kolezanka kupowała ten specyfik od tego pana. I to jest naturalny produkt..nazywa się to Alfa Activ smile Tylko u pana borelioza kosztuje to 50% mniej ...i tym sposobem sekret zostal rozwiązany wink kazdy juz wie co to za produkt. W sieci nie warto kupowac bo drogo, lepiej u pana borelioza
  • isakau 20.04.19, 22:33
    W swoim skladzie ma to syrop glukozowo - fruktozowy...wiec ja nie wiem jak to moze leczyc. Moze pan borelioza nam odpowie?
  • the_kure 21.04.19, 06:06
    alfa active ale co tam niby cudownego z syberii ?
  • isakau 21.04.19, 14:23
    miód i czarna porzeczka big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka