Dodaj do ulubionych

Czy jest to bb?

18.03.19, 20:59
Proazę o pomoc. Dwa testy na bb. opisane jako ujemne pomimo wybarwionych dwóch pasków P41 mocno dodatni i ospc watpliwy
Objawow całe spectrum. Lekarze nie wiedzą co mi jest. Postawiono diagnozę fibromialgia. Przeszłam silne niedokrwienie głowy. Leżałam na oddziale udarowym. Poważna arytmia serca zakończona ablacją. Bóle i przykurcze całego ciała. Drętwienia.zawroty głowy, bóle stawów, chroniczne zmęczenie . Są okresy lepsze gdy jestem w stanie przejechać 30km rowerem.
Pobyty w szpitalu. Western blot 2012 r. Ujemny w dwóch klasach. Obecnie ujemny w dwóch klasach pomimo wybarwionego prążka p41 i nieznacznie na granicy ujemny/watpliwy Ospc
Proszę o interpretację
Edytor zaawansowany
  • kaczorpoz 18.03.19, 22:09
    Proponuje zrobić LTT
  • dragolana68 18.03.19, 23:27
    Dziękuję. Zastanawiałam się mocno i byłam już gotowa zrobić ltt. Jednak obecnie biorę encorton czyli steryd od miesiąca. Za dwa tygodnie odstawiam. Powinnam raczej odczekać 6 tyg przed wykonaniem testy ltt?
    Pragnę nadmienić iż byłam w związku, który niestety z powodu pogorszenia się mojego stanu zdrowia i niezrozumienia ze strony narzeczonego rozpadł się. Narzeczony od 2015 r w testach miał stwierdzone podwyższone miano bb. Zdania lekarzy - bb nie przynosi się drogą płciową. W szpitalu również mnie tak poinformowano. Nawet w laboratorium w diagnostyce. Natomiast ostatnio ukazał sue artykuł dr Toruńskiej na necie ns temat transmisji bb drogą płciową. Nadmieniam, partner był bezobjawowy
  • miklasz55 18.03.19, 23:42
    Nie opisuj swojej choroby w dwóch wątkach ponieważ utrudnia to ogarnięcie całej sprawy osobom czytającym. Pisz w jednym wątku żeby wszystkie infomacje o chorobie były w jednym miejscu.
  • dragolana68 19.03.19, 07:31
    Ok. Słuszna uwaga. Dziękuję
  • dragolana68 19.03.19, 07:54
    W jaki sposób usunąć ten wątek ? 😉

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.