Dodaj do ulubionych

Biorife opinie

• marekmatyszczak 15.05.19, 11:25
    Dziękuję za wszystkie opinie. Byłem już na kilku zabiegach. Pierwsze odczucia: gdyby to urządzenie nie działało to by nie było Herxów a je mam, szczególnie po programie nr 3. Co ciekawe, podczas zabiegów poznałem kilka osób którym objawy wróciły np. po roku po dwuletniej terapii ILADS. Póki co traktuję generator jako uzupełnienie antybiotykoterapii. Zdrowia życzę!
  • miklasz55 15.05.19, 14:38
    Załozył Pan ten wątek po czym szybko jak na komendę zacżęły co godzinę wchodzić wpisy, każdy z długą historyjką i zachwalaniem jak to tylko w tej firmie pomogło. Zorganizowana akcja co od razu było widać i szkoda nawet czasu na czytanie, wszystko na jedno kopyto. Załóżcie sobie własny blog, tutaj nie jest miejsce na bezpłatne reklamy.
  • kuba3003 16.05.19, 10:35
    marekmatyszczak a na co jest program nr 3? To ten ’wąsko ustawiony ale skuteczny jak dobrze trafi’?😆 Wiesz na co się leczysz wogole? Co to za argument, Herxy możesz mieć po doksycyklinie i czy to znaczy ze sie nią wyleczysz? Planujesz chodzić tam do końca życia czy przestaniesz jak Ci mina Herxy?🙂
  • kasia8402 16.05.19, 11:57
    Witam. Mój 4 letni syn korzystał z terapii w Częstochowie. Miał boreliozę potwierdzana z krwi ( wszystkie testy wyszły pozytywnie). Siebie , męża i drugiego syna tez przebadałam ponieważ mieszkamy blisko lasy i tez mogliśmy być zarażeni.
    Test który przeprowadzała Pani w gabinecie W Czestochowie potwierdził chorobe jednego syna a u reszty rodziny wykluczył. Ja nic wczesniej nie mówiłam kto z nas jest chory. Test pokazał to samo co wyniki z krwi. Syn jest obecnie zdrowy a minęło już 1,5 roku.
  • kasia8402 16.05.19, 12:05
    Dla jasności syn korzystał z BioCare w Częstochowie na ulicy Staszica. A test który miał tam robiony to Vega test.
  • wisa46 16.05.19, 19:30
    kasia8402 napisała:

> Dla jasności syn korzystał z BioCare w Częstochowie na ulicy Staszica. A test k
    > tóry miał tam robiony to Vega test.

Ja też miałem wyniki pozytywne (WB.IgG, IgM. Po antybiotykoterapii, olejkach, ziółkach, oraz 4-ch sesjach w BioRife, w Krakowie, wyniki wyszły negatywne. Głowy nie dam, że już jestem wyleczony. Co pomogło? 21 bm, mam wizytę w szpitalu, w Wodzisławiu Śl.
    14 bm, przedwczoraj, robiłem wyniki. Ciekawe dlaczego zakaźniczka zleciła tylko WB IgG?
    Widocznie oszczędzają?
  • wisa46 21.05.19, 17:44
    wisa46 napisał:

> kasia8402 napisała:
    >
    > > Dla jasności syn korzystał z BioCare w Częstochowie na ulicy Staszica. A
    > test k
    > > tóry miał tam robiony to Vega test.
    >
    > 21 bm, mam
    > wizytę w szpitalu, w Wodzisławiu Śl.
    >

WB IgG >>> oprócz paska 41, przy którym jest (+), pozostałe paski same (0)? żadnych warości ?
  • witoldpi 21.05.19, 15:10
    Proszę o jakiś opis ile syn się leczył w Częstochowie, jakie objawy udało się zlikwidować , był poważnie chory, miał w trakcie pogorszenia tzw. herxy, po ilu zabiegach była poprawa? Dziękuje.
  • kasia8402 23.05.19, 15:53
    Po dwóch miesiącach od ugryzienia zaczął gorączkować temp 40-41 stopni. Jeszcze wtedy nie łączyłam tego z kleszczem.
    Trafiliśmy do szpitala gdzie przez dwa tygodnie został dokladnie przebadany poniewaz nikt nie wiedział dlaczego goraczka tak długo sie utrzymuje i taka wysoka. Miał badania w sumie na wszystko co możliwe i tylko borelia wyszła pozytywnie. Jeszcze przed wynikami dostał w ciemno silny antybiotyk dożylnie. Gdy gorączka ustała wypisali nas z skierowaniem do zakaźnika i wtedy zaczęłam szukać jeszcze innych metod. Syn brał jeszcze przez 6 tygodni antybiotyk -jeden. Po antybiotyku przeszliśmy cała terapie własnie w Częstochowie ( dwa razy w tygodniu ale nie pamiętam już ile ich było ale nie mało). Potem żeby dobić bakterie jeszcze pił przez 7 miesięcy zioła przepisane przez zielarza. Chorobe udało nam sie wychwycić na poczatku więc oprocz tej goraczki to miał niewielkie objawy. Mowił ze bolą go nóżki, częściej był zmeczony i nerwowy, dziwnie zaczął mrużyć oczy. Herxów nie miał po niczym. Do konca nie wiem co pomogło, sądze że wszystko po trochę. Na koniec zrobiłam LTT był ujemny i od tej pory nic się nie dzieje, nie łapie nawet przeziębień. Wyniki z krwi pokrywały sie z tymi badaniami z Biocar . Najpierw były wysokie potem malały.
  • isakau 10.06.19, 14:57
    Biorife i dr Radosław Bałaj tak zachwala swoj produkt i kreci tak swietne reklamówki...teraz nawet z aktorka. Ja mam takie pytanie do dr Białaja...dlaczego sam się nie leczył na swojej plazmie, tylko brał antybiotyk w niemczech?
  • isakau 10.06.19, 15:01
    Dokladnie tak załozyciel biorife psycholog dr bałaj sam osobiscie na borelke brał antybiotyk w Niemczech..a dla frajerów czeka jego plazma RPZ14 big_grin
  • wisa46 10.06.19, 19:56
    plazma jest dobra na wszy ... stko
  • kuba3003 11.06.19, 15:29
    Pani, która z nim występuje ma na wyłączność w domu BIORIFE MACHINE wiec jest zmotywowana. Niestety z tego co słyszałem sama bardzo kiepsko się czuje - faktycznie bardzo skuteczne te programy ’biorife power’ Radka celebryty i Kawałka...
  • jacekszafa 15.07.19, 16:33
    Witam, mam boreliozę z konfekcjami od ponad 10 lat , niestety żaden zakaźnik skutecznie mi nie pomógł. W swoim cierpieniu spotkałem się z wieloma pacjentami z późną boreliozą i żaden z tych których spotkałem nie został wyleczony oficjalną metodą IDSA. Ja leczony byłem metodą ILADS u lekarza znającego się na temacie w Katowicach. Niestety po dwóch latach od zakończenia leczenia miałem nawrót choroby - czyli znalazłem się w 15 % tych którzy znaleźli się w potrzasku. Dodam że pani doktor jest naprawdę b. dobrym specjalistą i pomaga wszystkim tym którzy pomocy a system leczenia ich "olał". Nie będę mówił jakie dolegliwości miałem, ponieważ szybciej powiedział bym czego nie miałem. Po nawrocie szukałem i skorzystałem z terapii BioRife . Dzisiaj funkcjonuję normalnie i spotkałem się w trakcie terapii z pacjentami którym ta metoda pomogła a inne metody zawiodły. Ja gorąco polecam, jeśli ktoś uważa że zna lepszą metodę na skuteczne leczenie to niech się podzieli opinią bo ja przeszedłem wszystkie metody i po drodze spotkałem wielu wspaniałych lekarzy i doktorów o których chcę jak najszybciej zapomnieć. Jacek Szafkowski
  • wisa46 15.07.19, 22:49
    jacekszafa napisał:

> Ja leczony byłem metodą ILADS u lekarza znającego się na temac
    > ie w Katowicach. Niestety po dwóch latach od zakończenia leczenia miałem nawrót
    > choroby - czyli znalazłem się w 15 % tych którzy znaleźli się w potrzasku. Dod
    > am że pani doktor jest naprawdę b. dobrym specjalistą i pomaga wszystkim tym kt
    > órzy pomocy a system leczenia ich "olał". Jacek Szafkowski

[...] jacekszafa 27.03.2019 post został usunięty ...
  • naka456.2 23.08.19, 18:07
    Osobiście polecam terapię generatorem plazmowym. Na terapię zgłosiłam się w momencie gdy nie miałam już żadnych nadziei. Była to moja ostatnia deka ratunku. Po ogromnej ilości przyjętych leków, ciągłych nawrotach objawów, po prostu nie miałam już siły walczyć. Terapię polecił mi ktoś na forum. Mieszkam w Katowicach i udałam się do Centrum Zdrowia i Masaży na ul. Dąbrowskiego. Do tej pory wykonałam około 15 zabiegów i naprawdę jest lepiej. To jak czuję się po terapii a przed jest nieporównywalne. Moim zdaniem, jeżeli ktoś ma możliwość wykonania terapii generatorem plazmowym, to naprawdę powinien spróbować....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka