Dodaj do ulubionych

Laik - bardzo proszę o pomoc

19.04.19, 12:44
Mam pytanie do znawców tematu... Otóż od dobrych dwóch lat zmagam się z bólem biodra - w zasadzie tylko przy ruchu. Od blisko roku doszedł ból barku. Ale też od dwóch lat co najmniej jestem ciągle zmęczona. Od mniej więcej dwóch miesięcy czuję się wyjątkowo źle. Oprócz bólu biodra i barku w stawach doszły też bóle mięśniowe - także momentami w drugim barku i drętwienia i mrowienia głównie dłoni w zasadzie tylko w nocy. Odczuwam też w barku takie pieczenie i czasami rozlewające się ciepło. Cały czas jestem zmęczona, mam problemy z koncentracją, o wszystkim zapominam. Zaczęłam brać antydepresanty, ale na razie nie widzę poprawy. Przeszłam falę fizjoterapii, bez żadnego rezultatu. Ostatnio moja lekarka rodzinna zleciła wykonanie Western Blot. Wynik w klasie IGG wyszedł pozytywny ale w zasadzie pasek pokazał się w przypadku vise borelia garini - 47 i flagelin p41 - 97. Nie wiem co oznacza kontrola koniugatu IGG - wyszła 55. W klasie IMG test wyszedł negatywnie. Gdy pokazałam mojej lekarce te wyniki to stwierdziła, że one nie dają jednoznacznej odpowiedzi ani na tak ani na nie. Zaproponowała na razie oczyszczanie organizmu i leczenie homeo. Sama nie wiem co powinnam dalej z tym robić. Czy te objawy mogą być od późnej boreliozy? Czy to się jakoś leczy? Ciągle robię jakieś badania, które w zasadzie wychodzą w normie. Niby wszystko jest ok a ja się czuję coraz gorzej... Ostatnio mam też stan podgorączkowy ok 37,2
Edytor zaawansowany
  • jan440 19.04.19, 23:16
    Niestety przy boreliozie testy kiepsko wychodzą. Spróbuj sobie zrobić mój test. Wydaje się, że jest najbardziej wiarygodny.olejkowyzielarz.pl/index.php/test-boreliozowy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.