Dodaj do ulubionych

Podejrzewam borelioze proszę o radę

09.05.19, 22:55
Witam, podejrzewam u siebie borelioze. Kleszczów w życiu mialam sporo bo my lubimy po lasach buszować, a w tamtych czasach (20 lat temu) nikt nie mówił o boreliozie. Kleszcze się wyjmowało i tyle, pewnie niektórych nawet nie zauważyłam. Od kilku lat mimo dość aktywnego życia miałam taką dziwną niemoc w rękach np. kroiłam warzywa w połowie musiałam przestać bo mi ręce omdlewały. Od ok 2 lat zaczęły mnie boleć a raczej rwać nogi w stawach, kościach i mięśniach, od roku dołączył ból rąk, wykańczający ból pleców, zawroty głowy, wciąż jakieś przeziębienia. Nieraz mam wrażenie że boli mnie wszystko, trudno mi normalnie funkcjonowac. Chodzę po lekarzach ( ortopeda, neurolog, reumatolog,urolog), którzy nic nie widzą bo badania wychodzą ok. Już nie wiem co mam robić. Mam pytanie jakie badania najlepiej zrobić, od jakich zacząć, które mogą coś wykazać po tylu latach, żeby mieć jakąś podstawę jak pójdę znów do lekarza. Jestem z Gdańska może ktoś poleci lekarza, do którego warto się udać, który nie oleje i mnie nie zbyje. Będę wdzięczna za jakąś podpowiedź i radę, bo żyć się odechciewa.
Edytor zaawansowany
  • alkija 09.05.19, 23:25
    Czy ktoś może polecić dobry biorezonans w Trójmieście.
  • miklasz55 10.05.19, 01:21
    Podstawowym badaniem w kierunku boreliozy jest badanie krwi Western Blot. W Gdańsku jest Centrum Medyczne Sw. Łukasza gdzie przyjmują lekarze leczący choroby odkleszczowe. Badanie biorezonansem należy odradzić choćby z tego tylko powodu, że nie posiada ono statusu badania diagnostycznego i żaden lekarz na jego podstawie nie będzie leczył. Więcej informacji o chorobie i badaniach znajdziesz w FAQ, link powyżej na początku tej strony.
  • alkija 12.05.19, 20:19
    Ok, dzięki od tego zacznę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.