Dodaj do ulubionych

Drganie mięśni - jak sobie radzicie?

15.05.19, 22:01
Jak w temacie. Samoistne drganie większych partii mięśni, jak sobie radzicie? Po czym przeszło? Jak wspomóc? Drżą mi mięśnie ramion i przedramion w spoczynku. Jakieś sposoby?

--
Bzyka mail: bzyka.bzyklewska@wp.pl
Moje tematy: Leczenie wg Buhnera odnosi skutek
Jeśli chcesz mi o coś zapytać - pytaj - ale po przeczytaniu tego tematu! Niestety nie mam możliwości czasowych na opisywanie swojej historii od nowa i pisanie kilku maili dziennie o tym jak było, co biorę czy jak dawkowałam. Temat powstał po to, by informacje te były ogólnie dostępne! wszytskie odpowiedzi na swoje pytania zajdziesz w moim temacie.
Edytor zaawansowany
  • zenobek 02.06.19, 13:12
    Leczymy bartonellę! Wspomagamy się magnezem.
  • bzyka.bzyklewska 16.06.19, 00:44
    U mnie bez konfekcji jedynie borelka, robiłam test na tężyczkę - ujemny.

--
    Bzyka mail: bzyka.bzyklewska@wp.pl
    Moje tematy: Leczenie wg Buhnera odnosi skutek
    Jeśli chcesz mi o coś zapytać - pytaj - ale po przeczytaniu tego tematu! Niestety nie mam możliwości czasowych na opisywanie swojej historii od nowa i pisanie kilku maili dziennie o tym jak było, co biorę czy jak dawkowałam. Temat powstał po to, by informacje te były ogólnie dostępne! wszytskie odpowiedzi na swoje pytania zajdziesz w moim temacie.
  • zenobek 16.06.19, 12:59
    Jak mówi mój lekarz: testy potrafią bardzo często wychodzić negatywnie.

Próbowałaś sprawdzić odpowiedź na leczenie?

Z drugiej strony borelia bardzo lubi magnez. Uzupełniać braki i "walić" w borelię.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.