Dodaj do ulubionych

Bóle kręgosłupa, P41 dodatnie

01.07.19, 17:34
Witam,
Rok temu coś mnie ugryzło w pachwinę, miałem rumień ale cały czerwony, nieregularny, strasznie swędział, utrzymywał się miesiąc, sprawę zignorowałem, po jakimś czasie pojawiły się bóle kręgosłupa lędźwiowego, robione MRI mała zmiana w jednym dysku zalecana rehabilitacja, generalnie lekarze oraz fizjoterapeuci traktują mnie jakbym przyszedł z katarem i generalnie mówią że kręgosłup jest zdrowy, żadne ćwiczenia, schudnięcie nie pomagają i od roku mecze się z bólem który jest tylko jak siedzę. Dodatkowo od roku boli mnie jedna strona karku oraz bark. Przy każdej większej aktywności fizycznej coś mnie zawsze boli. Zacząłem się zastanawiać czy to może nie borelioza. Zrobiłem Elisa negatywne, zrobiłem WB i wszystko ujemne ale p41 w obu klasach pozytywne, IgG: 134, IgM: 32. O czym to może świadczyć? Jest sens dalej robić jakąś diagnostykę a jak tak to jaką?
Edytor zaawansowany
  • batalhador 14.07.19, 20:36
    jeżeli chcesz koniecznie robić dalej diagnostykę spróbuj u dr Wielkoszyńskiego (w wielu miejscach w Polsce można pobrać krew i oni tam wysyłają). Najlepiej znajdz masażystę z prawdziwego zdarzenia - masaż chiński albo tajski - spróbuj też znaleźć kogoś od tzw. trigger points.

--
    Moja strona o diagnozie sm i boreliozy, leczeniu ILADS, protokole Buhnera i walce ze zmartwieniami! smile
    www.samimocni.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka