Dodaj do ulubionych

Terapia generatorem plazmowym

23.08.19, 18:13
Witajcie. Chyba jak każda osoba na forum, szukam rozwiązania moich problemów. Z chorobą borykam się od ponad 2 lat.... Aktualnie czuję się jak wrak człowieka i nie wiem co będzie dalej. Moją cichą nadzieją jest terapia generatorem plazmowym. Bardzo pozytywne opinie czytałam o Centrum zdrowia i masaży w Katowicach. To właśnie tam planuję udać się na konsultację.
Macie jakieś doświadczenia w związku z tym miejscem? Co sądzicie o terapii generatorem? Czy ma to sens?
Edytor zaawansowany
  • kuba3003 23.08.19, 23:19
    W innym wątku napisałaś wcześniej ze jesteś już po 15 zabiegach tam i ze jest nieporównywalnie lepiej. Zdecyduj sie🙂 Chyba kolejny wątek reklamowy się szykuje jak Radka i Kawałka z Biorife🙂 Wszystko co robicie to zniechęcacie ludzi do generatora plazmowego.

forum.gazeta.pl/forum/w,26140,167844398,167844398,Biorife_opinie.html?p=168585079
  • wisa46 25.08.19, 23:46
    kuba3003 napisał(a):

> W innym wątkuef="forum.gazeta.pl/forum/w,26140,167844398,167844398,Biorife_opinie.html?p=168585079" target="_blank" rel="nofollow">forum.gazeta.pl/forum/w,26140,167844398,167844398,Biorife_opinie.html?p=168585079</a>

ewidentna borelioza + skleroza >>> nie pomoże generator
  • isakau 30.08.19, 21:35
    Ktos sie zapomniał przelogowac haha big_grin Zreszta osoby ktore zachwalaja ta plazme i ich posty sa na jedno kopyto. Leczyły sie juz tyle lat no i nic im nie pomagało. A w biorife ich uzdrowili. W innym watku byla uzdrowiona, a w tym czuje sie jak wrak człowieka. No ku.. cuda się dzieja poprostu, panie i panowie. Cudowne uzdrowienia mają tu miejsce na tym forum

Osobiście polecam terapię generatorem plazmowym. Na terapię zgłosiłam się w momencie gdy nie miałam już żadnych nadziei. Była to moja ostatnia deka ratunku. Po ogromnej ilości przyjętych leków, ciągłych nawrotach objawów, po prostu nie miałam już siły walczyć. Terapię polecił mi ktoś na forum. Mieszkam w Katowicach i udałam się do Centrum Zdrowia i Masaży na ul. Dąbrowskiego. Do tej pory wykonałam około 15 zabiegów i naprawdę jest lepiej. To jak czuję się po terapii a przed jest nieporównywalne. Moim zdaniem, jeżeli ktoś ma możliwość wykonania terapii generatorem plazmowym, to naprawdę powinien spróbować....
  • marek.tol.18 24.08.19, 13:16
    Osobiście korzystałem z ich usług. Jestem zadowolony. Po długiej walce mogę wreszcie powiedzieć, że jestem wolny.
  • wisa46 25.08.19, 23:49
    marek.tol.18 napisała:

> jestem wolny. >>> chyba ... "jak dzika świnia"?
  • zenobek 26.08.19, 13:52
    naka456.2 napisała:

>...Moją cichą nadzieją jest terapia generatorem plazmo
    > wym. Bardzo pozytywne opinie czytałam o Centrum zdrowia i masaży w Katowicach.

Moją cichą nadzieją, żeby osoby natrętnie reklamujące wszelkiego rodzaju gabinety pseudomedyczne działające w oparciu o białą i czarną magię raz na zawsze zniknęły z tego forum. Mam pewność, że to marzenie ściętej głowy. Opróćz zakamuflowanej, natrętnej reklamy nie czytałem nic dobrego o tego typu placówkach.
  • ostatni-samuraj 30.08.19, 16:32
    Z tego co słyszałem, to plazma plazmie nierówna. Ponoć ta popularna ostatnio firma od Rife'a (celowo nie podaję nazwy) leci na masowych zabiegach i średnio ich obchodzi pacjent jako pojedyncza jednostka.

--
    <a href="<a href="" target="_blank"></a>"lymeforum.pl>LymeForum.pl - Nowe Forum o Boreliozie!</a>
  • ostatni-samuraj 30.08.19, 16:33
    Z tego co słyszałem, to plazma plazmie nierówna. Ponoć ta popularna ostatnio firma od Rife'a (celowo nie podaję nazwy) leci na masowych zabiegach i średnio ich obchodzi pacjent jako pojedyncza jednostka.

--
    LymeForum.pl - Nowe Forum o Boreliozie!
  • kuba3003 30.08.19, 20:32
    Mądre słowa.
  • isakau 30.08.19, 21:39
    Osobiście polecam terapię generatorem plazmowym. Na terapię zgłosiłam się w momencie gdy nie miałam już żadnych nadziei. Była to moja ostatnia deka ratunku. Po ogromnej ilości przyjętych leków, ciągłych nawrotach objawów, po prostu nie miałam już siły walczyć. Terapię polecił mi ktoś na forum. Mieszkam w Katowicach i udałam się do Centrum Zdrowia i Masaży na ul. Dąbrowskiego. Do tej pory wykonałam około 15 zabiegów i naprawdę jest lepiej. To jak czuję się po terapii a przed jest nieporównywalne. Moim zdaniem, jeżeli ktoś ma możliwość wykonania terapii generatorem plazmowym, to naprawdę powinien spróbować....
    No i co debilu reklamujacy ta plazme? zrobiles z siebie debila..ta obieta o 18:07 była całkowicie zdrowa po 15 zabiegach...a po dosłownie 6 minutach czuje sie jak wrak człowieka. Tak działa plazma w katowicach, rujnuje wam zdrowie i nic więcej big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka