Dodaj do ulubionych

Pytanie o objawy neurologiczne boreliozy??

02.10.19, 11:12
Dzień dobry. Mam na imię Andrzej.

Otóż męczę się już ponad 4 lata z dziwnymi dolegliwościami. I czytając forum zastanawiam się czy czasem też nie dopadła mnie borelioza a może neuroborelioza, czy może to wszystko przez nerwicę???.

Tak jak pisałem, atak choroby nastąpił 4 lata temu, miałem straszny ból lewej strony głowy, dostałem zapalenia ucha a ta lewa stron była jakby lekko sparaliżowana. Leczyłem to ucho antybiotykami chyba z pół roku. Zapalenie przeszło, i już wydawało się mi że wszystko jest w porządku, aż pewnej nocy obudziłem się ze strasznym szumem w tym uchu i z tyłu głowy mnie bolało. Oczywiście znów laryngolog i antybiotyk. No i zaczął się mój dramat, niby wszystko przeszło tzn ból ucha (szum został), ale pozostały dziwne objawy. Pojawiła się nerwica, napady lęku, takie dziwne ściskanie głowy, byłem z tym u neurologa i stwierdził że to nerwica i przepisał mi leki na to. Zażywam je już drugi rok, ale objawy jak są tak dalej pozostają. Jak jestem w sklepie czy w kościele to zdaje się mi że zaraz zemdleje, napady lęku straszne, a nigdy wcześniej nie miałem, skończyłem studia i jakoś się nie przejmowałem, a teraz głupie zakupy w supermarkecie sprawiają mi koszmar. Robiłem mnóstwo badań, rezonans głowy, test westernblot, badania krwi, biorezonans, i nic nie wyszło. Tylko trochę próbki (alat) miałem podwyższone.. Objawy jakie mam do tej pory:
- szum w uchu lewym,
- napady lęku (szczególnie jak jestem między ludźmi lub jadę autem), wydaje mi się że zemdleje lub mi głowę ,
- ściski w głowie,
- czasem bóle głowy, a po alkoholu nawet jak trochę wypije to tak jakby mi chciało głowę rozsadzić,
- problemy z zatokami,
- od czasu do czasu mdłości.

Może mi ktoś doradzić co z tym fantem zrobić, bo ja już nie mam sił czasami . Czy robić jeszcze jakieś dodatkowe badania lub ewentualnie jakiś namiar na lekarza. Jestem z okolic Nowego Targu
Dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam A. Ł.
Edytor zaawansowany
  • bartosz33333 03.10.19, 13:35
    Zrób badania na koinfekcje, szczególnie na bartonellę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka