Dodaj do ulubionych

Prośba o pomoc

30.10.19, 08:44
Moja cała historia zaczęła się 5 lat temu... zaczęło się znienacka dziwnym uczuciem w kąciku ust jakbym się ślinił przy czym to było tylko odczucie bo nic takiego nie miało miejscasmile poźniej nastąpiło po 2 tyg drętwienie rąk... ...no i ruszyło drętwienia nóg, rąk, pieczenia skóry jakby ktoś przypalał mi łydkę... Oczywiście badania oddział neurologii podejrzenie SM wszystkie badania ok w rezonansie dwie drobne zmiany demielinizacyjne (po 5 latach bez zmian i nowych brak), wypisany bez rozpoznania... Stan coraz gorszy objawów mnóstwo czasami tak dziwnych, że sam się zastanawiałem czy może mi odbiłosmile Lekarz neurolog do którego chodziłem prywatnie stwierdził, że nie ma sensu do niego chodzić bo to nic neurologicznego... po kilku miesiącach w naprawdę już stanie i fizycznym i psychicznym ( bo nikt nie wiedział co mi jest) trafiłem do immunologa, który jako pierwszy wysłuchał i zaczął szukać przyczyny zlecająć szereg badań z krwi... Pojawiło się wrzeszczcie "słońce" w wynikach wyszło, że walcze z Chlamydia pneumoniae oraz Mykoplazmą pneumoniae podjąłem leczenie antybiotykami, które trwało ponad 3 miesiące i muszę powiedzieć, że z wraku człowieka wracałem do żywych !!! Wszystkie objawy minęły! Co prawda po jakimś czasie trafiłem do szpitala z utrzymującym się silnym bólem w skroniach oczywiście w szpitalu nic nie stwierdzono i znów wypuszczono ale po minięciu bólu głowy wróciłem do normalnego życia jakby z przed objawów! trwało to ponad dwa lata tzn miałem jakieś delikatne jakieś drętwienia ale naprawdę minimalne a szereg objawów w ogóle minęły... Miałem oczywiście być kontrolowany i pod opieką tego lekarza, ale niestety zmarłsad no ale czułem się ok więc myślałem, że jest po wszystkim. Od zeszłego roku września powoli odczuwałem jakby powoli małymi kroczkami w każdym następnym miesiącu powoli powracały delikatne drętwienia i różnego typu objawy drętwienia o puszków palców u nóg, ból reki itd. Na dzień dzisiejszy szukam pomocy strasznie zaczęła boleć mnie głowa tak trochę dziwnie jakby mnie coś paliło uciskało do tego doszło jakby prawa strona szczególnie noga dziwnie sie zachowywała tzn normalnie niby chodzę ale cały czas o niej myślę czy przypadkiem jej nie ciągnę i palce w tej nodze jakby były pod lekkim prądem pieczenie tej stopy robi się również strasznie zimna i jakby drżała... Oczywiście zrobiłem badania na bolerioze chlamydie i mykoplazme i wyszły ujemnie i nie mam pojęcia co mam dalej robić jeśli ktoś miał podobne odczucia proszę o jakąś wskazówkę z góry wilkie dzięki!
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka