Dodaj do ulubionych

Biorife - uwaga ściema !

11.12.19, 20:54
Cześć

Od lat tu nie wchodzę, bo nie mam po co. Też chorowałem na boleriozę. Obecnie czuję się dobrze. Jednak przypadkiem zobaczyłem co się na tym forum wyprawia.

W swoim życiu zbudowałem wiele urządzeń, w tym części do aut światowych marek (Mercedes, Porsche, Audi). Znam się na technice.

To co widzę, nachalne reklamy biorife, bezczelne odwoływanie się do dorobku Royal Rife jest po prostu chore.
Gdyby reklamujący chociaż wiedzieli co Rife pisał o gazie, którego używają w swojej maszynie... Chociażby dlatego to jest zabawka służąca jedynie do relaksacji.

I uprzedzam pytania... Nie, nie mam nic wspólnego z konkurencją. W przeszłości budowałem różne urządzenia amatorsko. Znam maszynę Rife na wskroś - zasady jej działania i komponenty.

Zaraz pewnie rzuci się na mnie zgraja trolli. Ale ok. Jeśli jesteście tacy wspaniali, to wrzućcie zdjęcia generatora z jego wnętrza. Chętnie omówię publicznie zastosowanie poszczególnych elementów. Rzucam wam wyzwanie. Jeśli chcecie mnie oczernić - pokażcie czym dysponujecie. Omówimy to publicznie. Ktoś kto jest uczciwy, nie ma nic do ukrycia.

Zbudowanie takiej maszyny w najwyższej jakości to max 8000 zł. Oferowanie ludziom zabawki za 100 tys to zwykłe złodziejstwo! Zwłaszcza jeśli mówimy o ludziach ciężko chorych.

Urządzenie najbardziej zbliżone działaniem do oryginalnych maszyn Rife jest produkowane tylko przez 1 przedsiębiorstwo w USA. Kto zechce doczytać, sam znajdzie informacje. To co widzę reklamowane w polskich gabinetach to jakiś żart.
Obserwuj wątek
    • kuba3003 Re: Biorife - uwaga ściema ! 12.12.19, 08:54
      Ja tam się zgadzam - jak ktoś oferuje gównianą usługę to musi się nachalnie reklamować bo bez tego nie istnieje🙂 100k za generator szkoda nawet komentować. Co do profanacji Rifea - pan Tomasz nawet nie wiedział jak ma na imię autorytet na który się powołuje i na początku nazwał go na swojej stronie imieniem ‚Raymund’🙂

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka