Dodaj do ulubionych

Osłabienie po 4 tygodniach na antybiotykach

12.09.05, 08:25
Kleszcza zauważyłam rano po przebudzeniu, więc nie wiem ile tam siedział. Po
wyjęciu go zrobiła się grudka i stwardnienie naokoło. Strasznie mnie to
swędziało. Zaczerwienienie, takie do 10 cm średnicy pojawiało się jak
zaczynałam to miejsce drapać. Innych objawów ewentualnej boreliozy nie
miałam. Jeszcze tego samego dnia zaczęłam brać antybiotyki - Amoksycyklinę 2X
dziennie po 1g przez cztery tygodnie, bo lekarz powiedział, że może to być
początek boreliozy. Po kilku dniach przestało mnie swędziedzieć i teraz po
ponad miesiącu mam małą, ciemniejszą od skóry grudkę. W czasie brania
antybiotyków piłam kefirów i brałam ProBacti 4, a pod koniec brałam Nystatynę
3 x dziennie przez 9 dni. Kilka dni po skończeniu kuracji zaczęłam odczuwać
dziwne osłabienie, które zaczyna się już rano, tuż po przebudzeniu. To jest
okropne uczucie jakby "ciągnięcia w dół", przygniatania do ziemi. No i teraz
nie wiem, czy to jakiś kolejny etap boreliozy i powinnam znowu zgłosić się do
lekarza po jakąś kurację czy może to objaw kandydozy albo jakiejś anemii.
Jakie mogą być skutki brania amoksycykliny (to był Duomox) przez 4 tygodnie?
Edytor zaawansowany
  • artur737 12.09.05, 15:49
    Pewnie przerost drozdzakow po antybiotykach - zgaduje. Mialas mala dawke antybiotyku ale widac wystarczylo. Pewnie dojdziesz do normy po kilku miesiacach. Przeczytaj watek dieta w czasie antybiotykow oraz odwiedz forum Candida. Kefir zawiera troche drozdzy i z tego powodu nie nadaje sie na profilaktyke w czasie antybiotykow.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka