Dodaj do ulubionych

pomózcie,czekam na wasze opinie

02.07.07, 20:10
wykryłem u siebie rumień kilka dni temu(ugryziony zostalem jakis tydzien temu choc kleszcza nie widzialem),dzisiaj odwiedziłem lekarza,który nie potraktował mnie zbyt poważnie,stwierdził że rumień nie jest jednoznaczny z boleriozą! przepisał mi antybiotyk duomox i maść do smarowania! powiedzcie mi prosze co sądzicie o antybiotyku duomox(2 razy na dobe po jednej tabletce 750mg amoksycykliny) czy to jest wystarczajaca dawka? lekarza kazal brac do wyczerpania opakowania czyli 10 dni,jednak po przeczytaniu kilku watkow na forum stwierdzam, iz jest to za krotko! jak dlugo wiec brac antybiotyk i czy ten wlasnie jest odpowiedni? dziekuje za wszelkie opinie
Edytor zaawansowany
  • ewax100 02.07.07, 20:30
    Ja biore tez Duomox ale 3x2 tabl.1,0 czyli dziennie 6,0 Oprócz tego Azitrox co
    drugi dzien 1 tab, i Tinidazol.
    Jak nie widziałes kleszcza tylko rumien to tez niewiadomo co Cie ugyzło.Na
    takie drastyczne leczenie zdecydowalam sie przy bardzo silnych,długoletnich
    objawach bólowych stawów i mięsni które uniemozliwiały dalsze życie.Pozdrawiam
  • ziemniakozerca 02.07.07, 20:44
    no wlasnie nie widzialem kleszcza,co mnie dziwi.wczesniej wydawalo mi sie ze ugryzl mnnie komar-tak to wygladalo..dopiero po tygodniu powstal rumien! ale podobno wiele osob nie pamieta kleszcza lub go nie widzialo,poza tym chyba jest mozliwosc zarazenia przez inne owady niz kleszcze,tak mi sie zdaje

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.