Dodaj do ulubionych

czy grozi mi zwolnienie

07.10.18, 09:49
Witam serdecznie, około rok temu wróżka na seansie osobistym przepowiedziała mi problemy w pracy, które mogą zakończyć się zwolnieniem. i faktycznie wtedy pojawiły się te problemy nagle i konflikt z szefem, od tamtej pory nie jest już między nami tak samo. Pracuję w tej firmie już kilka lat, ale to korporacja i nie mają problemów z pozbywaniem się nawet wieloletnich i potrzebnych pracowników.
Chciałam wiec prosić o wróżbę, czy zostanę zwolniona z tej formy w ciągu najbliższego roku?
Jeśli faktycznie grozi mi zwolnienie, to czy uda mi się znaleźć dość szybko nową pracę? Z góry dziękuję za wróżbę
Edytor zaawansowany
  • oyala 07.10.18, 16:56
    Zasugerowałam interpretację twoich kart na "Szkółka Tarota", nie wiedząc, że napisałaś post również tutaj.

Tam wyszło tobie Koło, co zapowiada nieoczekiwane, nagłe zmiany.
    Tutaj, na twoje pytanie dot. pracy karty pokazały: Śmierć + Kapłan + 3 monet - jest możliwość, że będziesz zwolniona, ale nie musi to oznaczać bezwzględnego pozbycia się ciebie z firmy. Widzę tutaj dwie wersje: 1/ po rozmowie z tobą, firma nie zwolni, tylko zaproponuje np. przeniesienie/zmiany/inne obowiązki, 2/ będziesz zwolniona, ale dosyć szybko uda się tobie znaleźć inną pracę. Do tego dołączmy powyższe Koło, czyli będą zawirowania, coś innego, proces przemian.
    --
    oyala@gazeta.pl
  • sigala_si 07.10.18, 18:28
    Dzięki za wróżbę. W mojej firmie przenosiny pomiędzy działami są bardzo częstym zjawiskiem więc mam cichą nadzieję, że to właśnie będzie ta opcja a nie zwolnienie, gdyż ostatnio zaniechałam szukanie pracy. Z tego co mi wiadomo, właśnie ważą się losy nad projektem, którym do tej pory zajmowałam się samodzielnie (w sensie czy zostanie zamknięty czy będzie rozwijany) - jeśli zostanie przyznany komuś innemu to muszę się wtedy liczyć właśnie ze zwolnieniem, natomiast jeśli dalej będę się nim zajmowała, to najbardziej prawdopodobnie będzie przeniesienie do innego działu, który będę wspierać w tym projekcie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka