14.10.18, 20:36
Witaj!

Chciałaby zapytać czy jestem obecna w myślach Mariusza i czy go jeszcze kiedyś spotkam?

pozdrawiam!!
Edytor zaawansowany
  • oyala 14.10.18, 22:29
    Mariusz albo nie myśli o tobie, albo postrzega waszą relację negatywnie i raczej woli do takich wspomnień nie wracać: Król mieczy + 5 kielichów + 3 mieczy - bardzo ostre, przykre i zadziorne karty sugerują, że mogły być np. zdrada, niesnaski, brak porozumienia, skrzywdzenie, porzucenie, coś co sprawiało ból, etc. lub ewent. wielki żal po rozstaniu/zerwaniu, który również kaleczy duszę.
    Czy go spotkasz? : 7 buław + As mieczy + Księżyc - pierwsza karta pokazuje wielki opór przed tym, aby doszło do spotkania. A i w następnych kartach nie widać przyszłości na spotkanie. Być może, mogłoby opcjonalnie dojść do tego, ale np. któreś z was jest temu bardzo niechętne, albo brak na razie możliwości, sprzyjającej sytuacji, albo są inne przeszkody - niejasne, wrogie, mętne, skomplikowane.
    Połowa kart to miecze, a więc raczej przykrości i odizolowanie, niż nostalgia i miłosny smutek.
    --
    oyala@gazeta.pl
  • antolka111 15.10.18, 14:01
    "brak na razie możliwości, sprzyjającej sytuacji, albo są inne przeszkody - niejasne, wrogie, mętne, skomplikowane"- bardzo prawdopodobne, w sumie sama prawda.
    Dziękuję bardzo! (bardzo się cieszę, że dalej wróżysz i szczerze odpowiadaszsmile

A żeby wybadac bardziej, które opcje są bardziej prawdopodobne, mogłabyś sprawdzić jakie on miał wewnętrzne nastawienie do mnie tak np. Na miesiąc przed swoim wyjazdem?
  • oyala 16.10.18, 14:26
    Karty pokazały: Król monet + 6 mieczy + Kochankowie - przypuszczalnie nie zamierzał okazywać swojej słabości i skłonności w kierunku waszej znajomości/relacji. Pewnie chciał być "twardym" facetem, co widać w karcie Król monet. Ale jego nastawienie wewnętrzne do ciebie, po/przed wyjazdem widać wyraźnie w ostatniej karcie. smile.
    --
    oyala@gazeta.pl
  • antolka111 19.10.18, 19:40
    Dziękuje bardzo!! smile
  • antolka111 28.12.18, 19:12
    Dzien dobry ponownie! smile
    Chcialabym zapytac jeszcze o tego samego pana.. Jak on by zareagowal gdybym napisala do niego/ skontaktowalabym sie z nim? Co by czul / w jakim tonie odpowiedzial?
  • oyala 29.12.18, 16:51
    Napisać zawsze możesz, jednak nie skutkowało by to jego zainteresowaniem. Raczej on uważa ten rozdział za zamknięty (albo w ogóle nie chce do tego wracać ) nie ma gwarancji, że odpowie. Albo coś pokrętnego napisze (z grzeczności).

8 mieczy + Mag + Królowa mieczy - miecze się pokazały, więc nie przypuszczam, aby taka wiadomość od ciebie przydałaby jemu euforii/nostalgii. Mag to manipulacje, sprawy do końca niejasne. Dlatego nie miej nadziei na coś więcej nawet, gdyby ta odpowiedź od niego przyszła.
    --
    oyala@gazeta.pl
  • antolka111 30.12.18, 07:58
    Dziekuje sad
  • antolka111 07.01.19, 13:36
    Witam raz jeszcze!
    Mam jeszcze pytania,mam nadzieje ze poswiecisz mi chwilke..
    1. Co czuje do mnie Tomek?Czy spotyka sie z kims?
    2. Jaka bedzie dla mnie aura 2019 r w sferze uczuc?

Bede ogromnie wdzieczna za odpowiedz!
  • oyala 08.01.19, 16:15
    Nie wiem na ile znasz Tomka, ale karty nic konkretnego nie wskazały w temacie uczucia czy przychylności do ciebie. 2 buław + Królowa monet + 4 kielichów - to właściwie obrazuje tylko bezruch, brak zainteresowania, brak euforii, czy jakiegokolwiek działania. Nie widzę tutaj, aby miał na myśli zaangażowanie się w partnerstwo z tobą. Jeżeli nie znasz go dobrze/blisko lub tylko na polu zawodowym/koleżeńskim to on nie bierze ciebie obecnie pod uwagę z tym sensie.
    Czy się spotyka z kimś: 2 kielichów - prawdopodobnie tak.

W sferze uczuciowej nic znaczącego (lub korzystnego) nie będzie: Królowa buław + 9 kielichów + 7 mieczy - nawet gdyby było jakieś spontaniczne poznanie/spotkanie/randka to 7 mieczy nie daje pewności, aby to utrzymało się na dłużej lub zawiązało się stale partnerstwo.

--
    oyala@gazeta.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.