Dodaj do ulubionych

Kontakt z byłym

01.11.18, 23:07
Droga Ulu smile
Pokrótce napiszę o co mi chodzi,
mój partner jakis czas temu odszedł ode mnie do innej kobiety, twierdząc że uczucie do mnie się wypaliło i że chce być szczęśliwy.
Nie będę tu opisywać jak ja się wtedy poczułam.
W dalszym ciągu "mój były" jest z inną kobietą ale od jakiegoś czasu dzwoni do mnie po parę razy dziennie, wysyła smsy , zachowuje się tak jakby był na jakiejś delegacji a nie odszedł ode mnie.
Moje pytania:
czy ma jakieś wyrzuty sumienia i próbuje siebie rozgrzeszyć?
czy może jednak uczucie do mnie wcale się nie wypaliło i chce wrócić ale boi się powiedzieć o tym wprost?
a może powinnam go poprosić aby się ze mną już nie kontaktował (ew. nie odbierać telefonu)
Powinnam raczej spokojnie przejść okres żałoby jeżeli on faktycznie jest szczęśliwy z inną.
Wiem,że proszę o bardzo dużo smile
I serdecznie dziękuję z góry za odpowiedź .

--
Kocham deszcz !!! - tylko on na mnie leci.
Edytor zaawansowany
  • oyala 02.11.18, 15:45
    Sporą analizę przeprowadziłam w kartach. smile

Przede wszystkim nie wiadomo, czy on dalej jest właśnie z tą kobietą? Raczej jest pewne, że uczucie do niej się wypaliło, jest znudzony, a może i zdradzony (niekoniecznie fizycznie, ale np. zawiedziony w poprzednich oczekiwaniach) - 8 buław + 4 kielichów + 3 mieczy. Karty nie wskazują czy utrzymują relację.
    Trudno stwierdzić czy planuje wrócić, ale uczucia do ciebie nie ma, myślę, że bardziej "bada grunt". A co niezmiernie znamienne, powtarzają się dwie powyższe karty (!!): 8 buław + 4 kielichów + 4 mieczy - jeśli poczuł się zawiedziony z tamtą panią, to wprawdzie nie kocha ciebie, ale ma szansę mieć większy spokój i wyciszenie.
    Czy ma wyrzuty sumienia?: 4 monet + Sprawiedliwość + Mag - przypuszczam, że ma wyrzuty, ale na pokaz. Utracił pewną stabilizację, teraz chcialby się oczyścić, abyś spojrzała innymi oczami na niego i jego czyn, a obecnie omamia ciebie sms-ami, telefonami itp. Jednakże nie jest szczery tak naprawdę i kryje coś w zanadrzu.
    Co masz zrobić?: 8 kielichów + 2 mieczy + Król buław - zaprzestać kontaktów i odgrodzić się od niego. Król buław jest tylko słomianym zapałem i odskocznią na krótką metę. Temperament co się szybko wypali. Lepiej nie angażować się w to zamiast liczyć na więcej.

Przypuszczam, że były partner tak naprawdę sam nie wie czego chce. Parę kart sugeruje wyciszenie, spokój, apatię, brak zainteresowania. Tak jakby on poszukiwał przystani, gdzie nie będzie musiał się tak się starać.

--
    oyala@gazeta.pl
  • laskabezpaska 03.11.18, 23:55
    Dziękuję za postawienie kart i taką dogłębną analizę.

Ciężko mi się do wszystkiego odnieść , bo nie o wszystkim wiem (przecież nie opowiada mi jak mu się z tą kobietą układa)
    ale raczej z nią w dalszym ciągu jest. Nie ma gdzie mieszkać, więc nie wyprowadzi się od niej. Z jej psem wychodzi na spacery bo tylko wtedy do mnie dzwoni i imię psa którego woła rozmawiając ze mną jest takie same.
    Chyba że faktycznie i do niej uczucie się wypaliło i szuka bezpiecznej przystani na jakiś czas.

Wyrzuty na pokaz to nie w jego stylu ... nie bardzo ma się komu pochwalić, że jest ze mną w dobrym stosunkach.
    A ja co i raz odkrywam jego kolejne kłamstwa.

Oczywiście jak tylko coś się zmieni dam znać na forum .

--
    Kocham deszcz !!! - tylko on na mnie leci.
  • annamiszczak 06.11.18, 16:14
    laskabezpaska napisała:

Wyrzuty na pokaz to nie w jego stylu ... nie bardzo ma się komu pochwalić, że jest ze mną w dobrym stosunkach.

Przepraszam, że się wtrącę, ale Oyala chyba nie napisała, że przed ludźmi z zewnątrz - może mu wystarcza, że sam siebie może za to "pochwalić"..8 buław jest dość powierzchowną kartą, plus ten I Mag.
  • oyala 06.11.18, 16:51
    Tu masz rację, bo chodziło mi właśnie o to, jak napisałaś. Nie chciałam jednak tego poruszać, aby nie wyglądało, że chcę tu coś naciągać. smile Dziękuję za obiektywne spojrzenie.

--
    oyala@gazeta.pl
  • annamiszczak 07.11.18, 19:06
    Drobiazg, bardzo proszę, cała przyjemność po mojej stronie, bo chociaż pozbywam się sukcesywnie moich talii Tarota, to trochę skojarzeń jeszcze w głowie miewam.. wink
    Miejmy nadzieję, że się te wnioski przydadzą Osobie Pytającej, a z Twojej strony ładnie, że się umiałaś powstrzymać od skomentowania tej konkretnej kwestii, a mnie, jako osobie postronnej jest dużo łatwiej rzucić taką uwagę. Na to bodajże drugie pytanie nasuwało się mi jeszcze takie skojarzenie z "filozofią Kalego", ale w sumie, to też tak to opisałaś...

Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka