Dodaj do ulubionych

Prosba o wrozbe

08.01.19, 00:12
Witam, mam ogromna prosbe , czy moglabys mi powrozyc
Otoz moje pytania to
Czy pewien facet, ktory mi sie podoba, (ale nie wiem co on do mnie czuje) stoi za tym ze dostalam zaproszenie na premiere od innej osoby (w sensie czy on wydal to polecenie zaproszenia mnie, bo posiada taka moc decyzyjna)
I pytanie, czy mam tam pójść czy nie, jaka jest porada tarota

Pozdrawiam serdecznie
Edytor zaawansowany
  • oyala 08.01.19, 16:44
    Nie mam pewności czy on szczególnie decydował/miał bezwzględny udział, w tym, abyś otrzymała zaproszenie. 4 kielichów + 5 mieczy + 7 monet - on mógł zasugerować coś takiego, ale karty nie wskazują, aby koniecznie na to naciskał. Natomiast mogłaby być jego propozycja, jeśli by zostało jakieś wolne zaproszenie to będzie dla ciebie. Tak to widzę.

Czy pójść: 5 kielichów + 7 monet + 4 mieczy - chyba czy pójdziesz, czy nie, to będziesz w takiej samej sytuacji. Pójdziesz - możesz żałować, nie pójdziesz - tak samo. 7 monet się powtarza, a to karta cierpliwości, bezruchu, oczekiwania, nawet szczególnego braku zainteresowania wynikami. Myślę, że powinno się skorzystać z zaproszenia, gdyż tylko wówczas dowiesz się więcej, a ja (mam nadzieję ) uzyskam od ciebie weryfikację. Bo większość tutaj kart pokazuje marazm, stagnację. Więc działanie z twojej strony może się okazać korzystne.
    --
    oyala@gazeta.pl
  • lola1104 08.01.19, 18:21
    Bardzo ciezka energia kart
    Nieziemski uklad
    Prawie te same karty wyciągnięte w 2 rozkładach
    Szok

Energia kart dodatkowo niska.... nie jakies tam AW czy rycerze , krolowe itd

Czy pojsc... i na 1 pozycji 5 kielichow
    Czy to moze oznaczac ze jak pojde to bede w emocji pt. 5 kielichow? Bede zawiedziona tym spotkaniem?
    Nie ukrywam ze sie strasznie stresuje i zadalam Ci to pytanie o wrozbe tez poniekad dlatego, ze stres mnie paralizuje, chcialam wybiec w przyszlosc, i jesli karty pokazylyby negatywna aurę, odpuscilabym na starcie to wybieranie sie tam i generowanie stresu

Dziękuję ogromnie za poswiecony czas , caluje
  • oyala 08.01.19, 19:32
    jak wiadomo 5 kielichów to straty/żal/rozpacz, ale to powoduje, że zaciemnia się nam obraz tego, co możemy zyskać. Dlatego ja bym poszła. smile
    --
    oyala@gazeta.pl
  • lola1104 08.01.19, 23:02
    Okay bardzo dziękuje, napisze weryfikacje w niedlugim czasie
  • lola1104 15.01.19, 21:01
    Odwolano dzisiejsza premiere z powodu zaloby narodowej
    Teraz widzimy co pokazywały karty.....jaka okrutna i ciezka energie...
  • oyala 15.01.19, 21:27
    przykre okoliczności, straszna tragedia. sad

--
    oyala@gazeta.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka