Dodaj do ulubionych

nietypowa prośba

14.01.19, 22:02
Droga Pani, jeśli mogę mieć nietypową prośbę do Pani. Sama rozłożyłam na to karty, ale ze względu na mój słaby stan wiedzy, nie jestem w stanie kart dobrze zinterpretować. Ktoś nachodzi mnie, mieszkam w domu i od jakiegoś czasu uporczywie dzwoni na domofon, czasami też wydzwania do drzwi, udaję wtedy że mnie nie ma w domu. Mam swoje podejrzenia i powody żeby nie otwierać, których wolałabym nie opisywać na forum ze względu na to, że są to sprawy bardzo osobiste i przykre dla mnie. Mam już dosyć tego ukrywania się, ale nie mam odwagi podnieść słuchawki z obawy, że to będzie ta osoba o której myślę. Raczej nie ma mojego nowego adresu, ale mogła go zdobyć w jakiś nielegalny sposób. Dzisiaj ten ktoś znowu był i uporczywie dzwonił na domofon ok. godz. 18:00, a ja udałam po raz kolejny że nie ma mnie w domu, gdyż nie mam odwagi zapytać kto to. Niestety u mnie nie widać z okien, kto wychodzi z klatki. Czy jest Pani w stanie sprawdzić, kto to dzwonił i czego ode mnie chciał? W sensie, czy to może być znajoma osoba dla mnie kiedyś bliska i czy mam się czego obawiać? Z góry dziękuję jeśli może mi Pani pomóc
Edytor zaawansowany
  • oyala 15.01.19, 17:37
    Droga Xeniu,
    Decyzję musisz podjąć sama, gdyż to zbyt ryzykowne doradzać w takiej sprawie, a w razie ewentualnych nieprzyjemności czuć się za to odpowiedzialnym.
    Karty nie pokazują wielkiego zagrożenia, ale jest w tym ktoś/coś tajemniczego/nieznanego, co okaże się trudne/uciążliwe, przykre, niepokojące - Kapłanka + 10 buław + As mieczy. Jednak te karty mogą właśnie przedstawiać wyłącznie twoje obawy.
    Jak powinnaś się zachować:
    ocena sytuacji: 10 monet; czego nie czynić: 4 monet; co powinno się uczynić: 8 buław; rezultat: 4 mieczy.
    Z tego wynika, że nie chodzi o coś ryzykownego, lepiej nie zamykać się przed poznaniem prawdy tylko dowiedzieć się w miarę szybko, to uspokoi i wyciszy twoje myśli/domysły.

Opisuję to bardzo zdawkowo, bo lepiej abyś kierowała się własnym rozsądkiem i bezpieczeństwem. Być może masz jednak jakąkolwiek opcję, aby to sprawdzić. Np. przez okno na klatce schodowej lub u sąsiadki/sąsiada, albo zejść do drzwi wejściowych w asyście kogoś. Chyba lepiej się dowiedzieć, niż żyć w strachu. Sama znasz dobrze rozkład i możliwości swojego budynku. Zastanów się w jaki sposób możesz to sprawdzić (np. ochrona, monitoring, osoba, która ma okna z widokiem na drzwi wejściowe) itp.

--
    oyala@gazeta.pl
  • xenia789 15.01.19, 18:01
    Bardzo dziękuję za odpowiedź. Ja próbowałam podpatrzyć kto to ale jedynie mam widok na chodnik, w którym chwile przed tym jak ktoś do mnie wydzwaniał widziałam samochód podobny do tego co ma osoba, którą mam na myśli. Nie wiem skąd jednak mogłaby się dowiedzieć, gdzie mieszkam od przeprowadzki. Nie tyle boję się, że ta osoba może mi uczynić coś złego ale bardziej tego, że będzie mnie nachodzić w mieszkaniu i nie odpuści dopóki nie dopnie swego i że wtedy znowu będę musiała zmienić miejsce zamieszkania.
    Sama rozłożyłam karty na ten problem ale mam taki mętlik w głowie, że nie wiem jak je zinterpretować:
    - kto do mnie tak wydzwania domofonem - GWIAZDA, RYCERZ PUCHARÓW
    Ktoś kto ma nadzieję na coś, na ciepłe powitanie? (trochę bez sensu)
    - czego ode mnie chce: PUSTELNIK, CESARZ, KRÓLOWA MONET (dociągnęłam jeszcze Księżyc)
    Tak jakby doskwiera tej osobie samotność, karty jakby sugerują że może to być ktoś z mojej rodziny (Cesarz, Królowa monet), ktoś znany mi z kręgów rodzinnych kto ma dosyć mojego ukrywania się. To jest moja bardzo naciągana interpretacja, gdyż jakoś nie czuję tych kart
  • oyala 15.01.19, 20:13
    to nie musi za każdym razem być ta sama osoba. Twoje karty nie są również agresywne (znaczenie twoich i moich kart jest podobne w odczuciu i atmosferze). Oczywiście musisz uważać, a naprawdę zastanów się, jak możesz to monitorować/sprawdzić. Nie chcę przesądzać (Tarot raczej nie "kłamie"), ale 10 monet (u mnie) również oznacza rodzinę, spokój.
    To jest delikatna kwestia, dla mnie wygląda to w miarę bezpiecznie, ale nie mogę narazić nikogo na to, aby stracił czujność wobec własnego bezpieczeństwa. smile
    --
    oyala@gazeta.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka