Dodaj do ulubionych

Znajomość.

17.02.19, 10:13
Dzień dobry. Jestem w trakcie rozwodu i poznałam kogoś. Kolega z przeszłości. Nie wiem jakie są jego intencje. Boje się kolejnego zawodu( chociaż facet mnie pociąga). Czy mamy szanse stworzyć związek? On po przejściach , ja w trakcie. Powróży ktoś? Sama boję się życzeniówki. Z góry dziękuję.
Edytor zaawansowany
  • oyala 17.02.19, 15:51
    1/ jaka szansa na związek: Oczywiście trudno powiedzieć, jak długo taki związek może trwać. Bo to nie tylko możliwość jego zawiązania, ale również zdolność utrzymania na dłużej w dobrym partnerstwie. Kapłan + Królowa kielichów + As buław - jak widać jest zalążek nadziei na relację i nawet kapłan sugeruje względną uczciwość i stałość, ale... to na początek. Gdyż buławy nieco psują ten obraz. Często wskazują na spontaniczność/entuzjazm/inicjatywy, które wygaszają się po czasie. Wiele zależy od tego, na co się liczy w takiej relacji. Jeśli niezbyt zobowiązująca, bez konkretnych deklaracji na start - to jest OK. Czemu się nie pospotykać?

2/ jego intencje: 6 monet + Kapłanka + 2 monet - i tu bym była nieco ostrożna. Karty pokazują, brak zdecydowania, sondowanie korzyści, wahanie się, interesowność, brak jawności sytuacji/zamiarów. A Kapłanka - to również może być kochanka, ale nie partnerka.

Skłaniałabym się ku temu, że chyba za wcześnie rozważać tworzenie tego związku. Należałoby lepiej wybadać pana, np. randki, rozmowy etc. Nie wygląda to bardzo źle, ale jednocześnie karty nie dają pewności, że coś z tego będzie stałego.
    Do tego Kapłan + Kapłanka, jakoś napawa mnie ostrożnością, po zsumowaniu mamy Rydwan. A ten to często zostawia nas "na lodzie".
    Chyba musisz bardziej dogłębnie przetestować tego pana, zanim podejmiesz decyzję.
    --
    oyala@gazeta.pl
  • ula-pula 17.02.19, 17:05
    Dziękuję bardzo!!!
  • ula-pula 17.02.19, 17:22
    Czy to ja mogę być kapłanką? Czy inna kobieta?
  • oyala 17.02.19, 22:50
    Możesz być ty. Trudno z Tarota wydobyć kogo typuje, dlatego czasem interpretacje muszą być alternatywne.

--
    oyala@gazeta.pl
  • ula-pula 18.02.19, 18:03
    Dziękuję. Wrócę z weryfikacją.😁
  • ula-pula 21.02.19, 09:15
    Weryfikacja: Zadałam pytanie znajomemu wprost: czy kogoś ma i odpowiedziało mi wymowne milczenie. A potem „z doskoku”. Ta opcja mnie nie interesuje.
    Dziękuję za poświęcony czas.
  • cichosza 21.02.19, 16:51
    @Ula-pula, to "z doskoku", to tyczyło się tej innej opcji, czy waszej? @Oyala, Ty używasz talii, jak z fotki forumowej?
  • ula-pula 21.02.19, 17:14
    Facet stwierdził, że po rozwodzie( z winy żony) postanowił się bawić i brac to co los mu da, bo nie wie co będzie jutro. Odebrałam to jako jednorazowe „akcje” bez zobowiązań. Ślubu brać nie chcialam😉 ale bycie prezentem też mi nie odpowiada.
  • ula-pula 21.02.19, 17:17
    Obawiam się, że „z doskoku „dotyczący wszystkich kobiet, które pojawia się w jego życiu. Jeszcze niedawno mówił, że spotyka się z kimś ale to nie miłość. Jak nie miłość to seks.
  • cichosza 21.02.19, 17:53
    ula-pula napisała: Facet stwierdził, że po rozwodzie( z winy żony) postanowił się bawić i brac to co los mu da, bo nie wie co będzie jutro.

W sumie uczciwie postawił sprawę. Kapłan z fujarą, znaczy się z Asem buław, a Ty, jak wiele kobiet romantycznie podchodzisz (Królowa kielichów pośrodku) i wyszło, jak wyszło... W tych jego intencjach (przepływ energii w 6 monet, Kapłanka jest 2. Arkanem Wielkim i 2 monet) jego "podzielność uwagi" i dwoistość była mocno zaznaczona, ale przynajmniej już wiesz na czym stoisz....
  • ula-pula 21.02.19, 18:23
    Podziękowałam mu nawet za uczciwość 😁
    Kapłan z fujarą jest boski!😂
    Dokładnie , wiem na czym stoję.
    Dziękuję za pomoc.
  • oyala 21.02.19, 18:36
    czyli Rydwan nam wyszedł oraz kochanka (ki) uncertain

--
    oyala@gazeta.pl
  • oyala 21.02.19, 18:32
    Używam dwóch talii: Universal Waite Tarot lub Radiant Rider-Waite Tarot. smile
    --
    oyala@gazeta.pl
  • cichosza 21.02.19, 19:25
    Oyala, Twoje wróżenie, Twoje metody sumowania, ale nie jest chyba tak, że jak para kart V Kapłan i II Kapłanka, to niezobowiązująco. To były karty wyrwane z konteksu. Jakby zsumować oba rozkłady oddzielnie, to patrzcie:
    1. rozkład: XVIII Księżyc (podpowiedź na jakiego rodzaju związek jest szansa, cała "aura" tych kart robi się "wymowniejsza")
    2. rozkład: VIII Moc (intencje i energia kart monetowych o podłożu seksualnym).
    Swoją drogą, masz Ula-pula intensywną tą lekcję karmiczną w temacie związków, ale tego Ci pewno pisać nie trzeba.
  • ula-pula 21.02.19, 20:12
    A z miłą chęcią przeczytam o karmicznej lekcji związkowej. Otarłam się o taką informację ale jej nie zgłębiłam. Mogę prosić o rozszerzenie tematu?
  • cichosza 21.02.19, 20:27
    To jest na tyle szeroki temat, że chyba nie na wątek wróżebny, ale zawsze przy takich kartach wylosowanych, czy z sumowań, to warto doczytać o karmie miłosnej (chociażby w internecie), ale najlepiej z kilku różnych źródeł.
  • ula-pula 21.02.19, 20:55
    Ok. Dziękuję.
  • ula-pula 25.02.19, 22:01
    Kto zrozumie facetów? Kolega podtrzymuje kontakt- i bądź tu mądrym 😳
  • cichosza 26.02.19, 00:08
    Facet z podzielną uwagą, to nie rzadkość.
  • ula-pula 26.02.19, 05:44
    😂😂😂

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.