Dodaj do ulubionych

Prosba o wrozbe

03.03.19, 12:31
Moge prosic o wrozbe .
1. Jak mam uciec z tego chorego zwiazku.
2. Czy zakonczy sie ten toksyczny zwiazek( nie jestesmy malzenstwem)
3. Czy wroce z dzieckiem do kraju.

Dziekuje
Obserwuj wątek
  • oyala Re: do smerfetka45 - Prosba o wrozbe 04.03.19, 16:35
   Dla Tarota jest niemożliwe, aby odpowiedział jak zakończyć/uciec ze związku. Natomiast jeśli ty masz jakikolwiek plan/plany ucieczki/odejścia/zerwania, to możesz zapytać, która z opcji (trzeba je nieco opisać) ma szansę powodzenia/realizacji. Bo działanie nie należy do Tarota, tylko do pytającego. A karty opiszą, co z tego wyniknie na przyszłość, jak to się powiedzie.

   Zakładam, że planujesz powrót z dzieckiem: jak uda się ten zamiar: Królowa mieczy + Koło + 3 mieczy - bardzo przykre karty, bo miecze wskazują na nieprzystępność, walkę, izolację, nieprzyjemności, etc. ukazała się również w kartach osoba bezwzględna, która będzie stać na przeszkodzie. A Koło, może sugerować szarpaninę, trudności w realizacji, wycofanie, zmienne działania, brak stabilności w zamierzeniach/działaniach. Nie będzie tobie łatwo (albo niemożliwe) w najbliższym czasie, aby powrócić.
   --
   oyala@gazeta.pl
    • oyala Re: do smerfetka45 - Prosba o wrozbe 05.03.19, 15:01
     Nie czuję odpowiedniej atmosfery w twoich pytaniach, nie potrafię odpowiedzieć. Pokazały się karty, które trudno połączyć w logiczną całość, albo które by wskazywały na jakieś rozwiązania. Wygląda, jakbyś sama nie wiedziała do czego chcesz dążyć lub nie była tak naprawdę zdecydowana na stanowcze kroki. Jeżeli chcesz zerwać i jesteś gotowa, to po prostu zrób to, skoro żaden papier was nie wiąże. Karty nic nie chcą wyjawić w tej kwestii.
     Niestety nie wiem w czym tkwi ten sekret. sad
     --
     oyala@gazeta.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka