Dodaj do ulubionych

Oyala , mam gorącą prośbę

05.04.19, 14:26
Ponad półtora roku temu zapisałam się na operację i właśnie powoli zbliża się jej termin.
Nie jest to operacja ratująca życie, naprawę zdrowia , ma ona tylko poprawić mi jakość życia .
Zaczynam się bać czy dobrze zrobiłam zapisując się na tę operację ?
Czy operacja przebiegnie bez komplikacji ? Czy faktycznie poczuję poprawę jakość życia ?
Droga Oyala czy można stawiać karty na takie pytania ?

--
Kocham deszcz !!! - tylko on na mnie leci.
Edytor zaawansowany
  • oyala 06.04.19, 15:52
    Zadałaś mi bardzo trudne pytania. Nie mogę brać odpowiedzialności na swoje sumienie, za to co karty pokażą. Jak wówczas podejdziesz do tego? Dodam tobie otuchy, czy zwątpienia? Nie wiem.
    Mimo, że nie chodzi tutaj o ratowanie zdrowia/życia, to jednak operacja i jej długoterminowe skutki - jakiekolwiek - niosą ziarnko ryzyka.

Jedyne pytanie jakie mogę zadać to: Jakie samopoczucie zaraz po operacji?: 9 kielichów - to karta zadowolenia, satysfakcji, relaksu, osiągnięcia celu.

Życzę wszystkiego pomyślnego. smile
    --
    oyala@gazeta.pl
  • laskabezpaska 16.07.19, 17:43
    Tak - zadowolenie było smile satysfakcja też i cel osiągnięty .
    Źle zadałam pytanie kartom .
    Powinnam zapytać jak zmieni się moje życie po operacji i powrocie do pracy.
    Wróciłam po 2 miesiącach zwolnienia i jest koszmar.
    Okazuje się ,że "ktoś" przejął wszystkie moje obowiązki .... ani bezpośredni przełożony ani dyrekcja nie uprzedziła mnie o tym fakcie ...znalazłam tylko lakoniczne pismo na biurku.
    Poczułam się jak powietrze.
    Nie powierzono mi nowych zadań. A ten "ktoś" chodzi i triumfuje.
    Moje pytanie :
    Czy to tylko okres przejściowy , coś się zmieni i czy szukać nowej pracy, bo ten etap jest zamknięty?
    Dodam tylko tyle,że ta praca do tej pory dawała mi bardzo dużo satysfakcji , samorealizacji i poczucia bezpieczeństwa.
    Teraz czuję pustkę .

--
    Kocham deszcz !!! - tylko on na mnie leci.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.