Dodaj do ulubionych

Pewna znajomość

23.04.19, 08:01
Witaj Ulu pomożesz? Bo w potrzebie jestem. Spotykałam się z pewnym Panem i wydawało mi się, że jest to relacja przyszłościowa, ale nagle sie posypało, nie rozumiem dlaczego.. jestem mega zaskoczona.. Chciałbym wiedzieć:

1. Kim byłam dla niego?
2. Dlaczego ta relacja się zakończyła?
3. Co do mnie czuje?
4. Jaka jest szansa, że wrócimy do siebie? Przyszłość relacji
5. Jaką ma sytuację uczuciową owy Pan?

Proszę, pozdrawiam gorąco
Edytor zaawansowany
  • oyala 24.04.19, 16:28
    Nawet w kartach relacja nie jest jasna i oczywista. Wkrada się tutaj aspekt zależności/zobowiązań/interesowności/spraw materialnych.
    ad.1/ Rycerz kielichów + As buław + 7 kielichów - nie byłaś jemu obojętna (być może dalej nie jesteś). Mamy tu kartę romantyzmu, uczucia, romansu, pozytywnej energii, ekscytacji, fantazji, oczarowania, marzycielstwa. Czyli był tobie przychylny i pozytywnie nastawiony do waszej relacji.
    ad.2/ Królowa monet + 6 monet + Paź monet - pokazały się same monety, należy przypuszczać, że jego "odsunięcie" się nie jest spowodowane niechęcią do ciebie, ale czymś co spowodowało, że musiał wybierać, albo kimś (od kogo on jest - lub musi być - zależny lub jest pod wpływem tej osoby), albo komuś przeszkadzał wasz układ i np. były naciski na niego. Bo 6-tka wskazuje na dzielenie się z kimś/czymś, podporządkowanie się, zmuszanie, wybieranie, czasem sponsorowanie. Królowa, Paź - zależności finansowe, praktyczne, wywieranie wpływów, interesowność.
    ad. 3/ 10 mieczy + 4 buław + Głupiec - sam chyba nie jest tego obecnie pewien. Karty pomieszane względem odczuć: od kryzysu, załamania, do radości, ekscytacji, wieńczy zamęt i ogłupienie.
    ad. 4/ 2 kielichów + 5 buław + 10 monet - jest szansa na dalszą relację, ale kiedy? - nie wiadomo. Tak jakby któreś z was musiało rywalizować, zmagać się z nieporozumieniami lub z kimś/czymś, może oderwać się od tego, co was obecnie rozdzieliło. Pierwsza karta daje nadzieję na zgodę ale może być trudne.
    ad. 5/ 7 buław + 3 kielichów + 5 kielichów - jego sytuacja jest jakaś dziwna, znowu karty: zmagania się z przeciwnikiem/przeciwnościami, starty, smutku, żalu, cierpienia, zawodu oraz wspólnego spędzania czasu w jakiejś więzi grupowej, dobrego nastroju, przebywania z kimś, ale bardziej w celu rozrywki niż budowania więzi.

Takie odnoszę wrażenie, że ten pan nie był całkowicie osamotniony, ktoś/coś go wiązało (duchowo/fizycznie), albo był/jest od kogoś/czegoś zależny, pod wpływem lub brakowało jemu czegoś między wami, wybrał coś innego, z własnej woli lub z musu.

Dosyć "dziwne" te karty, takie pomieszanie.
    --
    oyala@gazeta.pl
  • majeczkova 25.04.19, 11:41
    Dziękuję bardzo, masz racje bardzo dziwne te karty... więc sama mam nadal mętlik w głowie.. Jak spotykał się ze mną to na pewno nie miał innej kobiety, bo nie ukrywał mnie przed nikim, było to oficjalne, zobowiązania finansowe miewał jedne stałe, inne wypadły, ale czy był to aż taki problem trudno mi stwierdzić.. Więc chyba jednak musiało mu czegoś brakować w tym związku skoro pomimo, że coś czuł tak zdecydował sad
    Mogłabym dopytać co mogłabym zrobić, abyśmy wrócili do siebie? Jakąś podpowiedz w sensie jak zachować się, zrobić coś w jego stronę czy poprostu czekać na jego ruch, aż on upora się sam z tym wszystkim i wybierze co lepsze dla niego..

Jestem Ci ogromnie wdzięczna, dziękuję jeszcze raz, pozdrawiam smile
  • oyala 25.04.19, 17:10
    Moja droga,
    nie musi to być kobieta, zresztą nawet nie ma takiego przypuszczenia w moim poprzednim rozkładzie. Mogą to być inne osoby/sytuacje/zdarzenia/zobowiązania/powiązania etc. np. z rodziny, znajomych, poprzednich relacji, ktoś/coś co zaszło niedawno, albo dopiero się ujawniło, nawet problemy zawodowe/zdrowotne/sytuacyjne lub coś między wami jemu jednak przeszkadza. Trudno jednoznacznie wskazać.

Co możesz zrobić?: 9 buław + 5 monet + 6 monet - powtórzyła się 6-tka - to karta dzielenia się, wspierania, sponsorowania, opiekowania. Inne karty wskazują, aby czekać, przeczekać trudne chwile, pozostawić to swojemu losowi, poddać się, nie działać impulsywnie.

Ciągle mam takie wrażenie (pod wpływem 6 monet, 5 buław, 7 buław), że on musiał wybierać (zmagać się), między wami, a tym czymś/kimś.

Mam nadzieję, że to się wyjaśni, bo mnie również niezmiernie ciekawi, w czym jest przyczyna. Oby ta 2 kielichów (poprzedni rozkład) jednak przyczyniła się do wznowienia relacji.

--
    oyala@gazeta.pl
  • majeczkova 26.04.19, 11:28
    Dziękuję bardzo jeszcze raz smile
    Również mam nadzieję, że jednak ta 2 kielichów okaże się realna.. Chciałabym, nawet bardzo i chciałabym zrozumieć to co się wydarzyło, skoro ma jakieś te uczucia do mnie, a pomimo to jesteśmy osobno..
    Pozdrawiam gorąco smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka