Dodaj do ulubionych

przyszłość relacji

02.05.19, 13:44
Czy mogę prosić o wróżbę na przyszłość relacji z pewnym panem. Relacja trwa juz jakis czas ale jest mocno pokręcona
Edytor zaawansowany
  • oyala 03.05.19, 16:57
    dopiero za tydzień mogę sad

--
    oyala@gazeta.pl
  • hiacynta90 03.05.19, 21:04
    Poczekam
  • oyala 08.05.19, 18:39
    Przyszłość nie ma się źle: 10 monet + 6 buław + Rycerz monet - karty są dosyć monotonne/jednostajne w wyrazie, wygląda to na w miarę szczerą, spokojną relację, ale nie ma tu miłości/emocji/uniesień, taki związek bardziej z rozsądku, korzyści i wspólnego zadowolenia. I nie wiem dlaczego jest pokręcona, bo karty pokazują się stabilne, a dodatkowo wyciągnięta - Gwiazda - również nie wróży chaosu. Chyba, że pan ma rodzinę (10 monet) i szuka podbojów (6 buław) i na tym skupia się jego interesowność (Rycerz monet). Ale mimo to, nic na razie szczególnego w kartach na najbliższe m-ce.

--
    oyala@gazeta.pl
  • hiacynta90 04.06.19, 12:05
    bardzo dziękuję, pan rodziny nie ma. ma za to dochodzącą partnerkę.dlatego sytuacja skomplikowana
  • hiacynta90 06.06.19, 09:21
    A czy mogę jeszcze dopytac jakie ten pan żywi uczucia w stosunku do mnie
  • oyala 06.06.19, 16:00
    Paź buław + Król mieczy + 8 buław - o uczuciach tutaj nie ma mowy, jeśli liczysz na miłość, oddanie, przychylność, romantyczność, to w kartach tego nie ma. I w poprzedniej wróżbie, również nie było miłosnego zaangażowania. Buławy czesto sugerują jedynie seksualne podłoże relacji/związków, czyli szybkie układy bez zobowiązań. A i Król to taki nieczuły, dosadny, apodyktyczny osobnik. Jesteś w relacji z tym panem, ale to on stawia warunki. I tak jak w poprzedniej wróżbie napisałam..." nie ma chaosu.. dosyć stabilnie....", ale brak uczuć z jego strony. Prawdopodobnie to ty się poddajesz jego warunkom, dlatego ta stabilizacja.
    --
    oyala@gazeta.pl
  • hiacynta90 06.06.19, 20:08
    Bardzo dziękuję. Chyba to prawda
  • hiacynta90 06.06.19, 21:07
    I jeszcze jedno ostatnie pytanie. Jakie uczucia ten pan żywi do swojej dochodzącej partnerki.
  • oyala 06.06.19, 21:44
    Niestety, to już wykracza poza moje kompetencje. Reguły są takie, że nie pyta się Tarota o tzw. "osoby trzecie". To jest nadużycie/ciekawość. Ewentualna partnerka (lub ktokolwiek inny) nie będący z tobą w relacji/układzie/znajomości/zależności osobistej etc. nie może być tematem pytania. sad
    --
    oyala@gazeta.pl
  • hiacynta90 06.06.19, 22:00
    Nie widzialam. Dziękuję jeszcze raz
  • hiacynta90 03.07.19, 08:54
    wczorajszego dnia nastąpił nagły zwrot i zakończenie relacji. Czy tak rzeczywiście będzie?
  • oyala 03.07.19, 15:41
    Poprzednie karty były monotonne bez szczególnego wskazania na zerwanie. Jednak nie wskazywały na uczucia czy zaangażowanie duchowe. Być może z powodu, że pan sam nie wiedział, w którą stronę się zdecydować. Ty podtrzymywałaś stabilizację i tak jakoś to się trzymało.
    Teraz karty są bardziej zdecydowane i prawdopodobnie nic z waszej relacji nie będzie.
    4 monet + 2 buław + Wieża - pewnie liczyłaś na utrzymanie znajomości/układu, na inicjatywę z jego strony, czekałaś cierpliwie, kurczowo trzymając się swoich wyobrażeń. Wieża pokazuje ruinę, upadek, dramatyczne działania, obrót losu na gorsze.
    A może właśnie ta Wieża sugeruje, nie to, co on zrobi/zrobił, a to, abyś to ty, uwolniła się całkowicie od tej relacji, dla własnego dobra.

--
    oyala@gazeta.pl
  • hiacynta90 04.07.19, 09:49
    dziękuję bardzo
  • hiacynta90 17.07.19, 12:12
    okazuje sie ze definitywne rozstanie nie nastąpiło. czy w takim razie nastapi w najblizszym czasie?
  • oyala 17.07.19, 17:03
    Myślę, że on jest jak chorągiewka na wietrze, lawiruje i robi tak, jak jemu wygodnie. Wykorzystuje ciebie i sytuację, której ty się poddajesz. Postraszy ciebie zerwaniem, aby potem, jednak zostać. I przypuszczam, że będzie tak robił dalej. 7 kielichów + Rycerz buław + 5 kielichów - nic tu nie ma stałego, jakieś marzenia, mrzonki, pobożne życzenia, które się raczej nie spełniają, pozostaje smutek, żal, pretensje. Chyba ta Wieża była dla ciebie, abyś się uwolniła od tej sytuacji.

--
    oyala@gazeta.pl
  • hiacynta90 19.07.19, 12:14
    myślę że masz rację. i jeżeli już rzeczywiście odważę się i to wszystko runie to czy będzie coś innego?
  • oyala 20.07.19, 13:22
    Jak runie, to wg kart będzie dobrze dla ciebie: 4 mieczy + Rycerz kielichów + Król kielichów - uwolnisz się będziesz mieć spokój, relaks, odpoczniesz, zregenerujesz siły/nerwy, nie będzie szarpaniny, będziesz otwarta na inne kontakty. Kielichy się pokazały, możesz trafić na lepszą miłość, pewnie ktoś zakocha się w tobie, doceni ciebie.
    Pewnie boisz się - co to będzie?. On może ciebie również zostawić, w każdej chwili, a ty marnowałaś czas będąc z nim nie wiadomo po co.
    --
    oyala@gazeta.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.