Dodaj do ulubionych

karty na weekend

16.05.19, 18:14
Król kielichów + Kapłan + Śmierć - chyba nie zakończy się zbyt dobrze. Można spotkać swoja miłość, albo natknąć się na coś sympatycznego, szczerego, co przepełni nadzieją, ale nie ma się co rozmarzać, dalszych miłych perspektyw nie będzie. sad
--
oyala@gazeta.pl
Obserwuj wątek
  • qb Re: karty na weekend 17.05.19, 14:52
   Co znaczy "spotkać swoją miłość", w sensie w ciągu dwóch dni poznać nową miłość, czy spotkać się ze stałym partnerem, czy o co chodzi w tej interpretacji? Może być np. zmęczenie, konieczność regeneracji, z przygotowaniem sie do rozpoczecia nowego tygodnia w tej karcie Śmierć.
   • oyala Re: karty na weekend 17.05.19, 17:50
    Nie zawsze miłość wiąże się z jakaś konkretną osobą. Oczywiście może to być ktoś, kogo spotkamy i nas mile oczaruje, ale może to być piesek, kwiatek, przyroda etc. , co napełni duszę przyjemnym uczuciem. Weekend jest krótki, atmosfera, która przyczyniła się do tego błogiego stanu, skończy się (Śmierć) po 2 dniach.

    --
    oyala@gazeta.pl
    • qb Re: karty na weekend 17.05.19, 19:42
     Brzmi, jakby wraz z końcem weekendu miała skończyć się jakakolwiek radość w życiu... wink Spotkanie kogoś, kto miałby oczarować, lub jakieś miłe drobiazgi, to chyba inna karta...? Może w tym Królu kielichów jest ta tęsknota za kimś konkretnym, a w Kapłanie coś ważniejszego, od czekania na "spełnienie nadziei"... Zresztą Król kielichów może symbolizować samo to czekanie i mienie nadziei.... Jeśli karta Śmierci jest dla Ciebie "końcem miłej perspektywy", to może warto było dociągnąć? smile No nic, zobaczymy jak się zrealizuje, jeśli podasz weryfikację. Sama sobie ciągnęłaś dla siebie? Pytam, bo wg Ciebie to podobno nie zawsze wychodzi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka