Dodaj do ulubionych

Na relację

16.05.19, 18:24
Dzień dobry,

Mam wielką prośbę o postawienie kart na relację z panem S., która niedawno się zerwała.
Chodziłoby mi o rozkład:
- na jego uczucia (czy jeszcze są)
- czy relacja ma szansę się odnowić
- ew. radę dla mnie, co mogę zrobić żeby relacja się odnowiła, czy też lepiej dać sobie spokój.

Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie smile
Edytor zaawansowany
  • oyala 17.05.19, 17:41
    ad. 1/ 3 monet + 9 mieczy + 4 kielichów - jak widać nie jest on pozytywnie nastawiony, wasz związek mocno go znudził/sprzykrzył/stracił zainteresowanie, a miecze wskazują na udręczenie, negatywne emocje, zmęczenie. Również być może on ocenił, iż wasze relacje (3 monet) zachodzą za daleko/za szybko i po prostu to "uciął", szczególnie jeśli mogło to być związane z jakimiś deklaracjami, zapewnieniami.

ad.2/ 8 mieczy + Paź monet + 5 mieczy - raczej nie odrodzi się to, co było miedzy wami. Ponownie miecze, monety - karty nie zwiastujące uczuć, miłości - tylko odizolowanie, zamkniecie się w sobie, konflikt, zniechęcenie, brak serdecznych/ciepłych relacji, skupienie się na sprawach przyziemnych, praktycznych.

ad.3/ 7 kielichów + Kapłanka + Królowa monet - tutaj karty sugerują, że mogłabyś: kusić, namawiać, fantazjować, pobujać w obłokach, zachęcać, pokazywać siebie jako kobietę tajemniczą, opiekuńczą, seksowną, praktyczną, ustabilizowaną. Ale czy to jego przekona?, możesz spróbować. Wprawdzie 7-ka to karta mrzonek i "pobożnych życzeń", więc może się okazać, że pan S. nie da się skusić.
    --
    oyala@gazeta.pl
  • domago 18.05.19, 15:30
    Dziekuje bardzo. A czy moglabym jeszcze prosic tylko o sprawdzenie jakie te uczucia byly wczesniej, przed zerwaniem?
  • oyala 18.05.19, 17:15
    Cesarzowa + 10 monet + 9 kielichów - karty wskakują na pozytywne uczucia, ale bardziej takie rodzinne, przyjacielskie, serdeczne. Ale nie ma miłości, emocji, zakochania, euforii. Takie praktyczne podejście.
    --
    oyala@gazeta.pl
  • apope 05.06.19, 14:10
    Spytałaś jako migotka, a odpowiedziałaś Oyali jako domago, a ja na ten drugi nick widziałam dawniej na innym forum prośbę ale bez odzewu, zapisałam karty, wstawiam Ci w ramach ćwiczeń:

wnosisz energię osoby zawiedzionej w miłości, a może trochę życiem ogólnie. Kierujesz się w stronę czegoś, co było i nie wróci, zamiast iść do przodu i cieszyć się pozytywami w swoim życiu, które nie w pełni dostrzegasz, lub nie umiesz się nimi cieszyć (5 kielichów). Pan lubi atmosferę podszytą romansem i w odróżnieniu od Ciebie jest bardziej zadowolony z życia ogólnie (4 buław).

Ty w sercu masz miejsce dla niego, ale jest w Twoim życiu też ktoś, lub coś Ci bliskiego, więc on nie jest chyba jedynym człowiekiem dla Ciebie ważnym, ale też możliwe, że wciąż czekasz na oznaki uczucia od niego (6 monet z poprzednią 5 kielichów). On się odciął od Ciebie pod względem uczuciowym, a przez to Ciebie z jakiegoś wsparcia emocjonalnego (u niego w sercu do Ciebie As mieczy, a u Ciebie wspomniane już 6 monet, a 5 kielichów jako co wnosisz).

Wasze postawy - on bardziej sharmonizowany (2 kielichów, a poprzednio 4 buław jako energia wnoszona w relację), a Ty czekasz i czekasz, bo nadal na coś liczysz (Twoja postawa 7 monet z poprzednią 6 monet w sercu).

W myślach widać, że kontaktu przyjacielskiego między Wami chyba nie ma, bo u niego Giermek mieczy (myśli na Wasz temat powodują u niego podirytowanie, łącznie z Asem mieczy w sercu, więc mogłaś mu swego czasu czymś podpaść, albo ogólnie nie ma dla Ciebie ciepłych uczuć i się odcina), a u Ciebie w myślach też mieczowo (7), więc kombinujesz, wróżysz i liczysz na to, że coś wyniknie dla Ciebie pozytywnego (powyższa 7 mieczy z poprzednimi 6 i 7 monet).

Ogólnie relacja jest romansowa w sensie co najmniej trójkątowa (podstawa relacji 3 buław), a Ty zaczynasz bardzo powoli, ale myśleć o daniu sobie mentalnego luzu i wyjściu z tego pata.

Przyszłość tej sytuacji, to XXI Świat - zrozumiesz, że nie pasowaliście Wy, czy Wasze światy do siebie co nie znaczy, że Ty jesteś gorsza. Wyciągniesz z tego i doświadczenia i materiał do przemyśleń nad życiem ogólnie, dzięki czemu będziesz w przyszłości mądrzejsza i silniejsza. Wasze drogi się rozeszły, tylko Tobie trudniej jest się z tym pogodzić, bo więcej w tą relację "zainwestowałaś" (emocji, uczuć itp.). Powodzenia!
  • oyala 05.06.19, 17:07
    Faktycznie z migotki zrobiło się domago . Czego nawet nie zauważyłam.sad
    Odpowiadam każdemu szczerze w dobrej wierze smile. Ufam, że nie są to podstępy tylko pomyłki.

Jeśli jednak ktoś coś "kreci", to robi sobie krzywdę, nie mnie, ani kartom.

--
    oyala@gazeta.pl
  • apope 05.06.19, 17:56
    Oyalo, można mieć na Gazecie.pl jednego nicka, a i tak korzystać w jednej i tej samej sprawie w dziesięciu innych miejscach wróżebnych w sieci, a Domago poprosiła Ciebie dopiero kiedy gdzie indziej długo nie miała położonych kart. Umieściłam swoje, bo miałam je zapisane z datą przed Twoimi kartami, więc w sumie spoko. Osoby, które mają jakiś problem do załatwienia mają tendencję do drążenia tematu, to dość naturalne. Ty kładziesz 3-kartowymi talią, a ja wolę tematyczne rozkłady i do tego online, a wymowę kart i wnioski mamy w sumie identyczne... smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.