26.05.19, 13:09
Dzień dobry, czy mogę prosić o postawienie kart na relacje z moją byłą(?) partnerką. Znak zapytania przy byłą, ponieważ nie wiem na czym stoję, czy dalej walczyć o ten związek.

co ona o mnie myśli?
co czuje?
czego oczekuje/oczekiwała ode mnie?
czy jest co jeszcze ratować?
jeśli tak, to co powinienem robić?
jaki będzie tego rezultat?

Z góry dziękuję za pomoc smile
Edytor zaawansowany
  • oyala 26.05.19, 19:00
    ad.1+2 : Królowa monet + 3 monet + Wieża - niezbyt ciekawie to wygląda, żadna z kart nie wskazuje na miłość, bardziej na znajomość, interesowność i jeszcze Wieża, która rujnuje/niszczy wszystko, ujawnia konflikty, rozpad. Nie ma uczucia duchowego.

ad.3 : Paź kielichów + Król kielichów + 8 monet - no, bardzo ciekawie się to przedstawia wobec kart powyższych. Całkowita przeciwstawność, pani nie kocha, ale oczekuje wielkiej miłości, poświęcenia, zaangażowania, skupienia na relacji/na sobie.

ad.4 : 4 mieczy + 4 monet + 8 mieczy - pokazuje się nam izolacja, stagnacja, wycofanie, marazm, zamkniecie w sobie, bariery, brak otwartości, kurczowe trzymanie się swoich racji. Tu raczej nie ma nic do ratowania, bo nawet jak się zdecydujesz, możesz natrafić na opór i zahamowania.

ad. 5 : 10 mieczy + Cesarz + Cesarzowa - pierwsza karta to niepowodzenia w działaniu, porażka, koniec złudzeń. Mamy tu również parę: Cesarz+Cesarzowa - pokazuje was, osoby dosyć znaczące, każda chce górować, rządzić, być może jest apodyktyczna, nie znosi sprzeciwu, lubi postawić na swoim. Nie sądzę, abyscie łatwo mogli się dogadać, ustalić własne podejścia do relacji ew. kompromisy.

ad. 6 : Królowa buław + 2 kielichów + 5 mieczy - nawet jeśli będziesz forsować utrzymanie relacji, pogodzenie/porozumienie się, to przypuszczalnie będzie tak jak ta pani zechce, a to zrodzi kolejne konflikty, zwątpienia, załamania, niesnaski.

To tak wygląda, jakby pani oczekiwała wielkiego poświęcenia dla siebie, uwielbienia, miłości, ale bez "wkładu" własnego, bez wysiłku i po jej myśli.

--
    oyala@gazeta.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.