Dodaj do ulubionych

Mięta przez Rumianek " ;-)

07.06.19, 00:36
Witam !
Mam prośbę o karty dla mnie Lukrusia z znajomym , z którym miałam bliską relację "mięta przez rumianek" smile znajomość z panem. M.J
Ze względów ze nie widzę dalszej chęci na poważnie
. poza zabawą z jego strony to ukręciłam naszą relację.
Jak to z tym "rumiankiemwink robić ?

Lukrusia
Edytor zaawansowany
  • oyala 07.06.19, 16:02
    Chyba dobrze zrobiłaś, bo ten związek/relacja/znajomość to faktycznie dziecinada i zabawianie się, na krótką metę. 6 kielichów + 8 buław + As mieczy - no i ten As, to pewnie to twoje "ukręcenie" lub jego postawa wobec ciebie (bez zobowiązań, odizolować się). Czy to miałoby przyszłość/szansę być inaczej - Królowa mieczy - raczej nie. A czy pan
    na pewno nie ma innej (ukrytej) relacji/zależności? Bo Królowa to czasem bezwzględna strażniczka w partnerstwie.

--
    oyala@gazeta.pl
  • lukrusia 08.06.19, 20:20
    Ta znajomość była by super gdyby nie jego partnerka , a ja na siłę kogoś nie będę odrywać. Trudna jest to sytuacja bo on za mną lata jak szalony chce spotkań ,ale ja powiedziałam , że nie ma opcji bo ustawia mnie na pozycji nr.2. On ma jedno dziecko z partnerką . Wiesz szkoda , że szybciej nie spotkaliśmy się ..
    As mieczy to moje odcięcie, Królowa Mieczy - no postawiłam sobie warunek że nie pcham się w to i koniec.
    Dziękuję Ci bardzo za wróżbę kiss

--
    Nie ma, niepotrzebnych zdarzeń...
    Ani osób, bez znaczenia poznanych...
    Nie ma, niedorzecznych marzeń...
    Ani myśli, na pustkę rzucanych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.