Dodaj do ulubionych

Iskra czy sie zatli z jego strony ?

10.06.19, 22:46
Prosze o wróżbę nawet króciutka , na pana z pracy w sumie dzięki temu panu dostałam pracę na krótki czas ale dostałam . W przeszłosci jego zaloty smile odrzuciłam , a teraz jakoś tak się złożyło , że właśnie to on podał mi pomocną dłoń gdy byłam w trudnej sytuacji .
I dopiero teraz mnie oświeciło , że jest jednak spoko gościem .
Mamy dobry kontakt , ale nie wiem czy on udaje czy rzeczywiście jest pochłonięty innymi sprawami ...
Na imię ma Mariusz czy jest jeszcze jakaś iskra co się zatli z jego strony ?

kiss

--
Nie ma, niepotrzebnych zdarzeń...
Ani osób, bez znaczenia poznanych...
Nie ma, niedorzecznych marzeń...
Ani myśli, na pustkę rzucanych.

--
Edytor zaawansowany
  • oyala 11.06.19, 15:23
    Czy nie za późno się zorientowałaś, że to "spoko gość".?? Odrzuciłaś jego zaloty przedtem, a ja już pisałam tobie (mój post z 9 czerwca godz. 16:03) temat: O co chodzi?. Wróżba, że właśnie nie zauwazasz (nie doceniasz) właściwych panów.
    Teraz karty pokazują: Głupiec + Rycerz mieczy + Słońce - bardzo znamienne, bo mamy ponownie tego samego Rycerza (w poście jak wyżej). Chyba pan M. nie da się znowu odrzucić i nie liczyłabym na iskrę z jego strony, ale najwyżej na koleżeństwo.

A propose: miecze się pojawiają w każdym rozkładzie dla ciebie, jak nie wyeliminujesz ich ze swojego podejścia do panów, to nie trafisz na tego odpowiedniego.
    --
    oyala@gazeta.pl
  • lukrusia 18.06.19, 14:18
    Dziękuję ślicznie za wrózbę.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.