11.06.19, 21:19
Witam czy mogę prosić o wróżbę w sprawach finansowych na najbliższe pół roku?
1. Jakie to będzie półrocze dla mnie pod względem finansowym?
2. Czy to dobry okres na rozpoczęcie/otwarcie swojego interesu? Jeżeli tak to co to by mogło być?
3. Czy odzyskam swoje pożyczone pieniądze?
Edytor zaawansowany
  • oyala 12.06.19, 16:19
    ad. 1/ As buław + 8 mieczy + Śmierć - twoja sytuacja finansowa nie polepszy się, to tak jakbyś miała "uwiązane ręce" (np. zobowiązania, wydatki, koszty etc.), które nie dają możliwości poprawy, mimo twoich starań, pomysłów i inicjatywy, rożnych sytuacji, mogą zachodzić straty materialne. Brak kart monet, z reguły nie wróży prosperity.

ad.2/ Paź monet + Paź mieczy + 9 kielichów - takie mam wrażenie, jakbyś chciała na chybił trafił chwycić się czegoś, co być może da dochody. Karty zróżnicowane, nie dają pewności, że jesteś gotowa do otwarcia interesu, albo że jest to odpowiedni czas. Tak wygląda, że chyba myślisz zainwestować, szybko cokolwiek rozwinąć, a to (tak oczekujesz) da tobie zadowolenie/spełnienie.

Nie potrafię powiedzieć, co to ma być. Możliwości może być setki. Z pewnością powinno się robić, to co się lubi, w czym się dobrze czuje, na czym się zna, co jest naszym zawodem lub czego uczyliśmy się, co jest (w naszym poczuciu) powołaniem etc. Np. nie będąc fryzjerką, zaczniesz ludziom strzyc włosy??

ad. 3/ Rycerz mieczy + 10 mieczy + 3 mieczy - nie odzyskasz dobrowolnie długu, chyba że sama zaweźmiesz się i go wyszarpiesz.
    --
    oyala@gazeta.pl
  • admiralll 12.06.19, 17:48
    Bardzo dziękuję i pozdrawiam
  • oyala 13.06.19, 15:57
    Jeśli masz jakieś plany, pomysły, wyobrażenia, jakiego rodzaju to ma być interes lub interesy. To karty mogą pokazać, który z nich ma szansę powodzenia. Natomiast karty nie wybiorą dla ciebie co powinnaś robić, bo tak jak pisałam, możliwości jest multum.

Możesz zapytać, na przykład: czy powiedzie mi się, gdy otworzę sklep z butami , albo czy spożywczy, albo czy otworzyć kawiarnie, itp. . Ale inicjatywa, plan, musi pochodzić od ciebie.
    --
    oyala@gazeta.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.