29.06.19, 19:33
Witam wróżko Oyalo, bardzo chciałabym Ciebie prosić o wróżbę na mój urlop, który niebawem zaczynam, jak mi minie, czy uda mi się gdzieś wyjechać, czy otrzymam zaproszenie na jakiś wyjazd?Czasu coraz mniej zostało, a ja nie mam zupełnie pomysłu co ze sobą począć w tym czasie, aktualnie mam tylko zaproszenie do siostry, niestety ona mieszka z teściami, z którymi niezbyt się dogaduje, chciałabym wiedzieć, czy warto do nich jechać, jak będę się tam czuła? Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • oyala 30.06.19, 15:06
    Karty nie radzą jechać do siostry, tak jak przypuszczasz atmosfera może być niemiła i skłoni ciebie do dosyć szybkiego wycofania się i/lub ucieczki/wymknięcia się. 4 mieczy + As mieczy + 7 mieczy. - same miecze w tej sytuacji to tylko zgryzoty, kłopoty, kłótnie, nieporozumienia.
    Nie dostaniesz zaproszenia, ot tak sobie. 5 mieczy + Diabeł + 4 kielichów - ostatnia karta wskazuje na twoje niezdecydowanie, niechęć, apatię w kwestii podjęcia decyzji, co do urlopu, a chyba Diabeł również powoduje chaos i nieład. Myślę, abyś wybrała/wyznaczyła sobie konkretny cel (lub cele) i wówczas zapytała kart, która z opcji jest najlepsza na wakacje.

Karty nie powiedzą tobie gdzie jechać, natomiast, jak już wybierzesz np. 2-3 opcje, to wskażą, którą wybrać.
    --
    oyala@gazeta.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka