Dodaj do ulubionych

dlaczego zakończył znajomość?

29.06.19, 20:36
Dobry wieczór, czy ja mogę również skorzystać z Pani wróżby? Interesuje mnie, dlaczego pewien mężczyzna, z którym łączyła mnie bliska relacja koleżeńska, nagle urwał znajomość po ostatnim naszym spotkaniu? Nie odzywa się ani słowem, chociaż wszystko wydawało się w porządku, a wcześniej dążył do podtrzymania kontaktu. Na ostatnim spotkaniu chyba za dużo powiedziałam mu o swojej przeszłości, czyżby to go do mnie zniechęciło?
Edytor zaawansowany
  • oyala 30.06.19, 15:27
    Chyba masz rację, za wiele powiedziałaś temu panu, za bardzo się uzewnętrzniłaś, być może, on uznał niektóre wypowiedzi za zbyt poufałe i/lub za okazywanie swojej atrakcyjności/seksualności - zobaczył w tobie np. za wiele energii, zapalczywości etc.. Nawet jeśli te zwierzenia były smutne, niezwiązane z seksem, w jego głowie mogło coś innego zaświtać. Albo te zwierzenia dotknęły jego w ten sposób, że spowodowały obawę o ew. wymuszenia zwierzeń od niego (takie vice versa). Jednocześnie, w ciągu całej waszej znajomości mógł ciebie widzieć/oceniać w jakiś swój sposób, aż nagle spostrzegł, że jest inaczej i zamknął się w sobie, dotknęła go jakaś obawa, albo inna przyczyna. W kartach wyraźnie chodzi o wasze rozmowy/dyskusje. 3 monet + Królowa buław + 10 mieczy. Dodatkowa karta, aby sprawdzić, jego obecne podejście: 2 mieczy.
    --
    oyala@gazeta.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka