Dodaj do ulubionych

Urwanie kontaktu

02.07.19, 10:17
Droga Oyalo,
Poznałam Pana w internecie, spotkaliśmy się raz na krótko, chciał się spotkać na dłużej, ale w ten dzień nie mogłam, umówiliśmy się na inny dzień, potem jeszcze pisał i wyszło, że mu się podobam, on mi też. I jak dzień przed go zapytałam czy aktualne, to zamilkł. Potem napisał, ale zupełnie bez wyjaśnień i zamilkł znów. Po kilku dniach zapytałam co słychać u niego bo nie lubię takich sytuacji nierozwiązanych. Od początku było wiadomo, że to taka niezobowiązująca relacja, ja nie mam nic przeciwko, co wyjdzie to wyjdzie, ale dziwi mnie nagle urwanie kontaktu.
Mam prośbę o sprawdzenie czemu nagle przestał się odzywać?
Nie liczę już raczej na to, że się odezwie, gdyby mu zależało nawet tylko na seksie to by pewnie nadal pisał, a tak to nie wiadomo o ci chodzi smile Eh faceci wink
Pozdrawiam,
Essieenn
Edytor zaawansowany
  • oyala 02.07.19, 14:54
    Królowa mieczy + 8 kielichów + Pustelnik - wygląda na to, że nad panem "czuwa" (ma baczenie/uzależnia go, ma wpływ) jakaś nieprzyjemna pani/osoba (lub sytuacja, która się tworzy poprzez osoby). Prawdopodobnie on chciałby odejścia, ale coś tu przeszkadza, i: np. on nie chce samotności, albo ta pani/osoba nie pozwala się osamotnić (a być może go tym szantażuje), albo on sam nie wie na co się zdecydować, bo obawia się osamotnienia, albo jesteś/byłaś dla niego chwilową "odskocznią" i wyciszeniem.
    Być może potrzebuje czasu, aby uregulować swoje sprawy, ale Królowa mieczy przedstawia osobę (sytuację) bardzo hardą, wyrachowaną i pan np. pozostaje pod wpływem tego, więc nie zawsze robi to co by chciał.
    --
    oyala@gazeta.pl
  • essieenn 02.07.19, 15:23
    Dziękuję za szybką odpowiedź.
    Wydawało mi się, a przynajmniej takie wrażenie miałam, że raczej nie ma partnerki, wiem, że ma pasję która pochłania mu dużo czasu. Czyli pozostaje nie zawracać już sobie głowy, może się kiedyś wyjaśni smile
  • oyala 02.07.19, 17:09
    to nie musi być partnerka, napisałam - osoba lub sytuacja - może być rodzina/rodzinna, współpracownicy/praca, nawet pasja, zobowiązania, które wymuszają jakieś zachowania/zahamowania etc. Nawet tzw. mamusia, jak napomknął/napomknęła "camaretto".
    --
    oyala@gazeta.pl
  • essieenn 02.07.19, 17:37
    Jeżeli się wyjaśni coś na pewno dam znać smile
  • camaretto 02.07.19, 16:46
    Albo mamusia się dowiedziała ;D (K Mieczy to często osoba starsza)
    Żartuję, oczywiście

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
    "Zabili go,i uciekł później w krzaki, a ona za nim. Pewnie go goniła..."- cytat z kina domowego.
    www.oczary.wordpress.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka