Dodaj do ulubionych

Prośba o wróżbę

09.07.19, 09:25
Dzień dobry, bardzo proszę o wróżbę na znajomość z Moniką. 1.czy odda mi pozostały dług i kiedy .2 czy muszę się znowu upominać.2. jak dalej się potoczy ta znajomość. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
 • oyala 09.07.19, 16:02
  ad.1/ niestety, sama dobrowolnie długu nie odda, będzie się ociągać, przedłużać, całkiem możliwe, że kłamać/kombinować i wykręcać: 5 mieczy + 7 monet + 4 monet. .
  ad.2/ tak, będziesz się musiała upominać i to ostro, chyba na przymus starać się wyrwać od niej te pieniądze: Siła + 10 monet + Rycerz mieczy
  ad.3/ znajomość prawdopodobnie skończy się oraz to, co było dobre (lub jeszcze jest) między wami: 10 kielichów + Pustelnik + 5 monet.
  Trudno powiedzieć kiedy odda, skoro sama nie jest do tego skora. Zależeć to będzie od twojej determinacji. Znajomość może się skończyć zanim (lub w ogóle) dług będzie zwrócony.
  Na dziewięć kart: pięć to monety, dwie to miecze. Nie będzie łatwo. sad

  --
  oyala@gazeta.pl
 • nataszka13 09.07.19, 17:32
  Tak zgadza się, wyrywam po trochu ale jest żoną mojego szefa.czy ta sytuacja będzie miała wpływ na na dalszą pracę w tym zakładzie.Pozdrawiam
 • oyala 09.07.19, 19:06
  Znajdujesz się w sytuacji patowej. Tak, w pracy może być nieprzyjemnie, albo ty będziesz się czuła nieswojo/zagrożona. Znowu determinację pokazały karty. Siła + 9 mieczy + Diabeł - przypuszczalnie będziesz zmuszona po kawałku ciągnąć od niej, a ona być może zachowa się źle. Tobie przysporzy to zmartwień. Raczej nikt ciebie z tego powodu nie zwolni, ale sytuacja może stawiać się napięta.
  -
  oyala@gazeta.pl
 • nataszka13 09.07.19, 19:28
  Dziękuję bardzo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka