Dodaj do ulubionych

czy coś z tego będzie?

10.07.19, 09:53
trwa to już kilka lat i ani do przodu ani do tyłu. czy ułoży mi się z obecnym partnerem? czy zamieszkamy razem? czy weźmiemy ślub? czy raczej nastąpi rozstanie.
Edytor zaawansowany
  • oyala 11.07.19, 20:49
    Nie widać (wg kart) przyszłości dla was, jako małżeństwa.
    1/ czy będzie ślub? - Rycerz kielichów + 10 kielichów + 7 mieczy - prawdopodobnie nakłanianie/sugerowanie/proponowanie/dążenie do sfinalizowania związku/założenia rodziny etc. spowoduje ucieczkę partnera, odejście, wymkniecie się/unikanie odpowiedzialności i tego typu deklaracji/zobowiązań.
    2/ czy zamieszkacie razem? - 4 buław + 9 monet + Król monet - trudno tutaj to stwierdzić, nie chcę nadinterpretować czy wprowadzać w błąd. Te karty można odczytywać alternatywnie, czyli "być może". Pewności nie ma, ale te 9 monet mi nasuwa stwierdzenie, że jest obecnie relaksująco/wygodnie i czy opłaca się to zmieniać?
    3/ przyszłość? - Król mieczy + Koło + 7 mieczy - 7 mieczy się powtarza, karty trzymają się wersji, że partner odejdzie, aby nie wiązać się na "poważnie". Koło to brak stabilności/równowagi, a miecze nie są przychylne miłosnym związkom . Będzie dalej, tak jak jest.

--
    oyala@gazeta.pl
  • malgonia1972 12.07.19, 14:09
    dziękuję bardzo i pozdrawiam
  • malgonia1972 17.07.19, 12:11
    a w takim razie jeszcze jedno pytanie. czy ułożę sobie życie z kimś innym ? czy będę trwać w zawieszeniu z obecnym partnerem. I czy obecny partner jest mi wierny? czy może ma kogoś innego na oku
  • oyala 17.07.19, 16:52
    Czy sobie ułożysz życie z kimś innym, to przedwczesne pytanie. Ciągle jesteś jeszcze w relacji i pod wpływem tej relacji.
    Czy on kogoś ma?: Królowa mieczy + 4 buław + 8 mieczy - pokazała się apodyktyczna, surowa, złośliwa kobieta, często reprezentuje osobę starszą, która kontroluje/urządza życie innym. Nie ma pewności, że jest to partnerka, ale może być np. ktoś z rodziny, albo rygorystyczna sytuacja, z której/od której trudno się uwolnić. 4 buław to radość, ale pomiędzy mieczami jest chyba stłamszona i ograniczona. Całkiem prawdopodobne, że on ciebie okłamuje i trzyma na dystans w swoich prywatnych sprawach. Zamyka się przed tobą i ogranicza dostęp do siebie.
    --
    oyala@gazeta.pl
  • malgonia1972 19.07.19, 10:57
    bardzo ci dziękuję. a gdybyś jeszcze mi powiedziała co on do mnie czuje? czy nie kocha? czy raczej jest ze mną z rozsądku?
  • oyala 20.07.19, 13:10
    Karty nic nie mówią o uczuciach, czy rozsądku. Tak wygląda, jakby ta relacja nie była partnerską tak naprawdę.
    8 kielichów + Rycerz buław + Rydwan - te karty nieco tożsame z poprzednimi, 8 kielichów to rezygnacja, odejście, ucieczka (podobne 7 mieczy), Rydwan to również oddalenie się, dystans, odjazd (podobnie Koło). A Rycerz to pośpiech, nagle, krótkie emocje, szybki seks, skłonność do ryzyka, brak zobowiązań.
    Nic z tych kart nie wynika odnośnie miłości. Raczej nie ma do ciebie uczuć, na jakie liczysz. Porównując te karty i poprzednie, to tak wygląda, że jak jemu coś nie będzie pasować, czy podobać się, gdy poczuje brak przewagi/decydowania o relacji, to po prostu się zwinie, albo raz przyjedzie, raz odejdzie, potrzyma ciebie na dystans. Na obecny czas, ja nie mogę stwierdzić, aby wasza relacja miała jakaś bazę/podstawę, coś co by was razem wiązało.
    Tak pokazują karty.
    --
    oyala@gazeta.pl
  • malgonia1972 02.08.19, 10:10
    a jeszcze mam pytanie, przed nami wyjazd na wakacje. Czy będzie on udany? czy raczej po tym wyjeździe nastąpi kryzys?
    ja juz swoje lata mam i chciałabym ułożyć sobie życie nie wiem czy w ten związek inwestować dalej czy raczej odpuścić
  • malgonia1972 02.08.19, 10:12
    a czy jezeli odpuszczę to ułożę sobie jeszcze życie?
  • oyala 02.08.19, 17:24
    To czy inwestować w ten związek?? , poprzednio karty pokazały, że ten układ stawia ciebie w niemilej sytuacji. Sama musisz zdecydować, co powinnaś zrobić. Piszesz, że masz swoje lata, ale pan w każdej chwili może się relacją znudzić i np. zostaniesz sama. Co wówczas zrobisz, gdy do tych obecnych lat będziesz musiała dodać następne?? W jakiej będziesz sytuacji??

Oczywiście zakładam, że nastąpi wyjazd na te wakacje, a nie są to tylko plany.

Wakacje: Rycerz buław + 10 buław + 3 monet - nie widać, kryzysu, ani jakiegoś zagrożenia, albo rozpadu, jednak mogą wystąpić uciążliwe sytuacje, sprawy nie do zaakceptowania, trudne do pogodzenia/coś nieprzyjemnego albo trudy podroży. 3 monet - to albo: uda wam się ze sobą dogadywać, albo będzie osoba/osoby, do spędzania czasu lub takie co będą uciążliwe.

Czy sobie ułożysz życie? pisałam o tym w poście z dnia 17 lipca.

--
    oyala@gazeta.pl
    Tak jest wg kart.
    Proszę mieć dystans do wróżb.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka