Dodaj do ulubionych

współpraca

11.07.19, 19:17
Czekam na informacje w sprawie kolejnego zlecenia od firmy z RZ. czy informacje będą dla mnie korzystne i podpisze z nimi umowę na dłużej,czy to koniec naszej współpracy.
z góry dziekuję
Edytor zaawansowany
  • oyala 11.07.19, 21:06
    Karty mówią, że na razie to koniec współpracy.
    1/ czy będzie zlecenie? - Księżyc + 5 mieczy + Wieża - nie wygląda to dobrze, ostatnia karta przesądza o wszystkim. A 5-tka często pokazuje poczucie krzywdy,
    i/lub to, że strat jest więcej niż zysków.
    2/ dalsza umowa? - 7 mieczy + Król monet + Śmierć - przykro, mi, że tak się to przedstawia. Ale same niekorzystne wyniki tej ew. współpracy. Śmierć kończy wszystko.

Będę z niecierpliwością czekała, jak to się potoczy. Bo obecnie to jestem zwiastunem niezbyt przyjemnych wieści. sad

--
    oyala@gazeta.pl
  • calineczka2200 12.07.19, 06:44
    Ojej to faktycznie nieciekawie, miałam złe przeczucia.
    A możesz sprawdzić dlaczego nie chcą?
    Co oni o mnie myślą, wydawało mi się że byli zadowoleni z mojej pracy, o co tutaj chodzi?
  • oyala 12.07.19, 20:16
    10 kielichów + 8 mieczy + 2 monet - raczej nie jest to jakaś niechęć wewnętrzna do ciebie lub złe myśli,
    ale albo:
    - mają alternatywne oferty
    - biorą pod uwagę współpracę nie tylko wyłącznie z tobą
    - kogoś chcą również wypróbować,
    - rozważają sprawy finansowe, etc.
    2 monet wskazuje na podwójne działanie, dodatkowe możliwości/oferty, elastyczność, manewrowanie, brak jednoznacznej decyzji. I jednocześnie 8 mieczy sugeruje jakieś ograniczenia, bariery, zakazy, zahamowania, ktoś/coś blokuje sprawy, mogą to być również przepisy/ finanse/prawo/osoba/osoby.

Ta sytuacja może być czasowa. Wprawdzie Śmierć i Wieża wskazują na drastyczne zerwanie/koniec, jednak niekiedy zaczyna się coś od początku.

oyala@gazeta.pl
  • calineczka2200 13.08.19, 08:02
    Sama nie wiem co ma o tym myśleć, u nich procedury trwają długo, ale jest to bardzo prawdopodobne co napisałaś. Poza tym te pierwsze negatywne karty się sprawdziły, czyli półtora miesiąca cisza, odcięcie, zero kontaktu, tylko moje krótkie zapytanie co dalej? na które dostałam odpowiedz że jeszcze nie mają informacji czy będą to kontynuować. (ewidentnie cos ściemniają). Choć jest to tez jeszcze okres wakacyjny wiec tak sie łudzę że może jeszcze sie odezwa i mam tu do Ciebie takie pytanie.

1. Czy dostane od nich (firmy P) jeszcze jakąś wiadomość i współpraca będzie, czy to jest juz totalnie zakończone
    2. Jaki skutek będzie jeśli na nowo zacznę szukać nowych firm, czy tu uda mi sie nawiązać nowa współprace
    Dziekuję Oyala za poświęcony dla mnie czas.
  • oyala 13.08.19, 18:08
    1/ firma "P" chyba również ściemniają: Mag + Głupiec + Kapłanka - nic z tych kart nie wynika pewnego, co najwyżej manipulacje, tajemnice, brak jasności/otwartości, kombinacje, niepoważne podejście, dyletanctwo, zwodzenie.
    2/ skutek szukania innej firmy: As buław + Rydwan + Koło - wymowa podobna do kart wyżej. Twoje pomysły, zaangażowanie, inicjatywa/idee mogą różnie wpływać na szukanie ew. firmy i ich reakcje. Rydwan i Koło to takie płynne, raczej nic stałego, może się turlać w jedną stronę, aby wrócić do początku, cofnąć się albo pchnąć coś do przodu. Trzeba próbować, może coś z tego wyjdzie.

--
    oyala@gazeta.pl
    Tak jest wg kart.
    Proszę mieć dystans do wróżb.
  • calineczka2200 14.08.19, 06:17
    dziękuję smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka