Dodaj do ulubionych

współpraca

11.07.19, 19:17
Czekam na informacje w sprawie kolejnego zlecenia od firmy z RZ. czy informacje będą dla mnie korzystne i podpisze z nimi umowę na dłużej,czy to koniec naszej współpracy.
z góry dziekuję
Edytor zaawansowany
  • oyala 11.07.19, 21:06
    Karty mówią, że na razie to koniec współpracy.
    1/ czy będzie zlecenie? - Księżyc + 5 mieczy + Wieża - nie wygląda to dobrze, ostatnia karta przesądza o wszystkim. A 5-tka często pokazuje poczucie krzywdy,
    i/lub to, że strat jest więcej niż zysków.
    2/ dalsza umowa? - 7 mieczy + Król monet + Śmierć - przykro, mi, że tak się to przedstawia. Ale same niekorzystne wyniki tej ew. współpracy. Śmierć kończy wszystko.

Będę z niecierpliwością czekała, jak to się potoczy. Bo obecnie to jestem zwiastunem niezbyt przyjemnych wieści. sad

--
    oyala@gazeta.pl
  • calineczka2200 12.07.19, 06:44
    Ojej to faktycznie nieciekawie, miałam złe przeczucia.
    A możesz sprawdzić dlaczego nie chcą?
    Co oni o mnie myślą, wydawało mi się że byli zadowoleni z mojej pracy, o co tutaj chodzi?
  • oyala 12.07.19, 20:16
    10 kielichów + 8 mieczy + 2 monet - raczej nie jest to jakaś niechęć wewnętrzna do ciebie lub złe myśli,
    ale albo:
    - mają alternatywne oferty
    - biorą pod uwagę współpracę nie tylko wyłącznie z tobą
    - kogoś chcą również wypróbować,
    - rozważają sprawy finansowe, etc.
    2 monet wskazuje na podwójne działanie, dodatkowe możliwości/oferty, elastyczność, manewrowanie, brak jednoznacznej decyzji. I jednocześnie 8 mieczy sugeruje jakieś ograniczenia, bariery, zakazy, zahamowania, ktoś/coś blokuje sprawy, mogą to być również przepisy/ finanse/prawo/osoba/osoby.

Ta sytuacja może być czasowa. Wprawdzie Śmierć i Wieża wskazują na drastyczne zerwanie/koniec, jednak niekiedy zaczyna się coś od początku.

oyala@gazeta.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.