Dodaj do ulubionych

przyszłość finansowa

17.07.19, 13:22
Droga Wróżko, spójrz proszę w rozkład fiansowych naszej rodziny ... od początku ja pracuję zawodowo wydaje sie że stabilnie, mój mąż prowadzi działalność teraz chcemy kupić lokal użytkowy ale ja mam obawy czy my sobie poradzimy. Musimy wziąć 50 % kredytu na ten lokal. czy znajdzie sie ktoś chętny na wynajem ? Pozdrawiam i z góry dziękuję
Edytor zaawansowany
 • oyala 17.07.19, 17:20
  1/ czy sobie poradzicie: 2 kielichów + 3 monet + 2 mieczy - karty nie wskazują na jakieś drastyczne/nieprzyjemne sytuacje. Raczej sobie poradzicie, ale z pewnością ograniczy was to finansowo na zasadzie "przyciśnięcia pasa" lub pewnych trudności. Może to również oznaczać, że negocjacje pożyczkowe nie będą łatwe, albo niezupełnie po waszej myśli .
  2/ czy wynajmiecie lokal: pytanie przedwczesne/takie trochę w próżnię . Nie ma jeszcze pożyczki, nie ma lokalu. Jeśli dostaniecie pożyczkę i będzie dokonywać zakupu lokalu, wówczas proszę ponowić pytanie.

  --
  oyala@gazeta.pl
 • renata124 18.07.19, 08:58
  Dziękuję bardzo, dam znać wkrótce bo sytuacja rozstrzygnie sięza kilka dni.
  Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia
 • renata124 30.07.19, 10:29
  Droga Oyala
  Pożyczkę załatwiliśmy, zakupu dokonaliśmy wczoraj. Teraz chcielibyśmy go wynająć, przez pewien czas jesteśmy go w stanie utrzymać ale wolelibyśmy aby zaczął na siebie zarabiać. Rozważamy też przeniesienie do tego lokalu naszego bistra. Prosze o podpowiedź które rozwiązanie będzie lepsze ?
 • oyala 30.07.19, 17:01
  Decyzję oczywiście musicie podjąć sami, karty tylko pokażą, jaka może być sytuacja w każdej z opcji. Obecnie (wg kart) korzystniej wygląda, aby na początku przenieść tam wasze bistro.

  1/ wynająć komuś: Rycerz monet + 5 kielichów + Śmierć - nieciekawe się to przedstawia, bo pieniądze, na które liczycie, mogą okazać się bardziej stratą, niż zyskiem. Na końcu Śmierć, czyli efekt może być czymś niemiłym, np. nieuchronnym zakończeniem/zerwaniem, upadłością, problemami.

  2/przenieść bistro: 3 kielichów + Głupiec + Cesarz - nie widać tutaj monet, ale mimo to, takie rozwiązanie może być bardziej rozsądne, uregulowane i zadowalające. Głupiec czasem jest pozytywnym znakiem, bo bez względu na to, co będzie działo się przypuszczalnie uda się zanotować wzrost i wszystko będzie w porządku. Cesarz jest odpowiedzialny i dobrze zarządzający, symbolizuje ład i porządek.

  Tak jest wg kart. smile

  --
  oyala@gazeta.pl
  Proszę mieć dystans do wróżb.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka