29.07.19, 11:32
Dzień dobry.

Mam na myśli pewnego Pana.. Chciałabym zapytać jakie są szansę na odnowienie relacji ? Czy jeszcze coś do mnie czuje, o ile w ogóle coś czuł (wyznania były często ).. Czy mogę coś zrobić, aby relacja się odnowiła? Czy coś wydarzy się jeszcze między nami? Jesli mogę prosić..

Pozdrawiam smile
Edytor zaawansowany
 • oyala 29.07.19, 15:16
  Wzięło nagle ciebie na sentyment. Z kart trudno coś wywnioskować, odczytać. Tak, jakby im wcale nie chciało się wróżyć, albo są obojętne. Być może było to dosyć dawno. Albo, tak tylko chciałabyś sprawdzić/utwierdzić się w starych wspomnieniach.

  1/ czy się odnowi: 2 buław + Równowaga + 5 mieczy - nie widać, aby się miała odnowić, bo chyba niezbyt jemu/tobie na tym nie zależy. Poza tym 5 mieczy wskazuje na niesnaski, nieporozumienia, niesprawiedliwości/krzywdy. Może to powoduje, że tego pana do tego nie ciągnie, albo nawet o tym nie myśli.
  2/ uczucia: 4 monet + Królowa monet + Księżyc - tu też takie karty, które nic nie "mówią" na ten temat. Były wyznania ( jak piszesz), ale, albo uczucie wygasło, albo go tak naprawdę nie było. Sprawa niejasna, zmienna, zagmatwana, jak Księżyc. Wyznania mogły być nieprawdziwe lub w jakimś interesie/celu (monety).
  3/ czy coś się wydarzy: Rycerz mieczy + Król mieczy + 8 kielichów - niestety nie. Lub tylko nieporozumienia, niechęć, odizolowanie, ale nie miła atmosfera czy znajomość.
  --
  oyala@gazeta.pl
 • bronxi 30.07.19, 12:55
  Bardzo dziękuję za taką szybką odpowiedź, nawet się nie spodziewałam smile

  Akurat świeża sprawa, w nieprzyjemnej atmosferze nagle się rozstaliśmy, jego decyzja..
  Czyli nie jestem już w stanie nic zrobić i to już definitywny koniec?
  Smutne.. kawał serducha tam został..
 • oyala 30.07.19, 17:35
  No tak, 5 mieczy pokazało tą przykrą atmosferę. Poza tym jakoś "topornie" mi wychodzą wróżby na waszą relację. Twój (jak piszesz) : "... kawał serducha tam został..." , ale coś tu jednak jest nie tak, być może ty byłaś bardzo zaangażowana, a pan niekoniecznie - mimo jego wyznań.
  Albo były niejasności (Księżyc), przeszkody, blokady. Nie potrafię określić, co jest/było przyczyną.

  1/ czy się odnowi: 4 buław + Królowa monet + As mieczy - Ta sama Królowa pokazała się ponownie, również miecze. To nie wróży, abyście odnowili relacje, przynajmniej nie w najbliższym czasie. 4 buław radosna, przyjacielska, pozytywna, ale przypuszczalnie reprezentuje twoje oczekiwania/pragnienia, jednak monety/miecze stoją temu na przeszkodzie. sad

  PS. Najczęściej odpowiadam do 3 dni. A czasem tego samego dnia, jeśli mam na to czas. smile

  --
  oyala@gazeta.pl
  Proszę mieć dystans do wróżb.
 • bronxi 31.07.19, 13:36
  Bardzo dziękuję za pomoc smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka