Dodaj do ulubionych

Wiadomość

02.08.19, 09:19
Dzień dobry, czekam na wiadomość od pewnego pana. Chciałam poprosić o sprawdzenie czy w najbliższych dniach się odezwie. Bardzo dziękuję za pomoc.
Edytor zaawansowany
 • oyala 02.08.19, 16:39
  Kapłanka + 2 buław + 6 mieczy - pan chyba dosyć długo się zastanawia/rozważa, ale mimo to milczy (może coś skrywa), prawdopodobnie nie jest (w ciągu najbliższych dni) chętny do kontaktu i na razie nie będzie wiadomości.

  --
  oyala@gazeta.pl
  Tak jest wg kart, proszę mieć dystans do wróżb.
 • tamara_anna 07.08.19, 13:16
  Bardzo dziekuje. A czy moglabym w takim razie poprosic o sprawdzenie jak zareaguje, jesli to ja pierwsza sie odezwe?
 • oyala 08.08.19, 15:52
  Prawdopodobnie nie wzbudziłoby to jego entuzjazmu: 10 monet + 5 monet + 9 mieczy - albo sama wpakujesz się w kłopoty, albo tego pana postawisz w niezręcznej sytuacji. On może mieć tobie to za złe. Ale czy pan jest samotny/wolny? 10 monet wskazuje na rodzinę i/lub układy/ład rodzinny albo innego rodzaju zobowiązania/zależności. Twój kontakt, być może uznany za niepożądany.
  --
  oyala@gazeta.pl
  Tak jest wg kart.
  Proszę mieć dystans do wróżb.
 • tamara_anna 09.08.19, 12:12
  On rodziny, w sensie partnerki nie ma. A czy moglabys tylko jeszcze sprawdzic czy w takim razie tam sie nie kreci jakas kobieta? bo mozliwe, ze o czyms nie wiem. z gory serdecznie dziekuje smile
 • oyala 09.08.19, 16:46
  Zauważ napisałam: "... innego rodzaju zobowiązania/zależności.." , czyli nie musi to być partnerka/rodzina.
  Pan może mieć jakieś problemy, kłopoty, rozterki, utrapienia, bardzo czasochłonne/pracochłonne zajęcia/obowiązki, które musi dzielić/równoważyć, albo jest "miedzy młotem, a kowadłem", jakieś lawirowanie, brak decyzji. Karty nie wskazują na kobietę, jako partnerkę, ale mogą to być rożnego rodzaju trudności, również spowodowane przez kobietę. 9 mieczy + 8 monet + 2 monet.

  --
  oyala@gazeta.pl
  Tak jest wg kart.
  Proszę mieć dystans do wróżb.
 • tamara_anna 11.08.19, 11:44
  Tyle monet to jak klopoty finansowe smile Dziekuje Ci bardzo, a moglabys w takim razie sprawdzic jeszcze tylko czy nasz kontakt sie w takim razie odnowi, jak juz te problemy sie skoncza i czy jeszcze sie spotkamy?
 • oyala 11.08.19, 16:25
  Monety to często sprawy finansowe, ale nie zawsze.

  Karty nie dają jednoznacznej odpowiedzi, czy się spotkacie, jednak znowu pokazują monety: Królowa buław + Rycerz monet + Król monet - myślę, że jest szansa, ale może zamiast czekać i się domyślać, weź sprawy w swoje ręce. Królowa to osoba energiczna, inspirująca do działania. Mimo, że pewnie nie spodoba się to jemu, ale będziesz miała jasność. I nie zmarnujesz czasu niepotrzebnym czekaniem.


  --
  oyala@gazeta.pl
  Tak jest wg kart.
  Proszę mieć dystans do wróżb.  --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka