Dodaj do ulubionych

Przyszłosc

08.08.19, 22:32
Witam. Od jakiegoś czasu jestem z pewnym mężczyzna. I teraz pytania jakie są jego uczucia do mnie. Czy będziemy razem. Czy może on kogoś ma bo czasem wydaje mi się nieszczery. Czy to do ry czołowiek. Dziękuję z góry
Edytor zaawansowany
 • oyala 09.08.19, 16:26
  Masz rację, że jemu nie ufasz i masz wątpliwości. Dwa razy karty pokazały Księżyc , to sugeruje właśnie brak jasności/klarowności/przejrzystości, to coś/ktoś zagadkowy/tajemniczy, często zmienny.

  1/uczucia: 6 kielichów + Wisielec + 9 monet - miłości nie ma obecnie, ale karty wskazują na łagodność, przychylność, subtelność, czyli lubi ciebie, ale do większych emocji raczej nie będzie skłonny i taki jest bardziej w stagnacji jeśli chodzi o głębsze uczucia.

  2/przyszłość relacji: Rycerz kielichów + Księżyc + 8 buław - na razie nie widać, aby to miało być "na wieki", ale jest możliwość trwania tego przez jakiś czas i umacniania relacji. Jednak ten Księżyc daje sygnał, aby mieć oczy otwarte, bo może ciebie spotkać wiele niejasności/niespodzianek.

  3/ jaka to osoba: Król buław + Księżyc + 8 mieczy - energiczny, lubi przygody, motywujący, kreatywny, tajemniczy, zagadkowy, zmienny, ale jednocześnie zamknięty w sobie, nieskłonny do zwierzeń lub uzewnętrzniania się.

  Nie ma pewności, żeby ciebie bezczelnie okłamywał, jednak wiele rzeczy może skrywać, manipulować etc. Nie wiem jak długo jesteście razem, lepiej po prostu go obserwuj, nie poddawaj się euforii, a za jakiś czas może wiele się wyjaśni.
  --
  oyala@gazeta.pl
  Tak jest wg kart.
  Proszę mieć dystans do wróżb.
 • anaka1978 10.08.19, 21:10
  Spotykamy się od ponad roku. Widzę że mu zależy ale właśnie bez jakiś słów deklaracji. I mam wrażenie że przez kolejne 10 lat będziemy się tylko spotykać. Czyli małżeństwa nie będzie?
 • oyala 11.08.19, 14:58
  na razie deklaracji małżeństwa nie będzie. Wisielec, Księżyc 2 x - to brak entuzjazmu, odwlekanie, bierność, brak jasności, skrytość.
  Może należałoby "potrząsnąć" tym panem, aby zmusić go do działania. Oby 10 latach nie okazało się, że czas ten został zmarnowany. sad
  --
  oyala@gazeta.pl
  Tak jest wg kart.
  Proszę mieć dystans do wróżb.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka