Dodaj do ulubionych

Relacja z przyjaciółką

11.08.19, 11:06
Proszę o wróżbę na relację z przyjaciółką. Znamy się od dziecka ale ostatnio nasze drogi się "rozjeżdżają". Nie potrafię z nią złapać kontaktu, jakbyśmy nagle nie miały o czym ze sobą rozmawiać. Byłyśmy razem na urlopie i w zasadzie spędzałyśmy tam czas osobno bo nie mogłyśmy się dogadać. Proszę o informacje z czego to wynika i jak ta przyjaźń będzie wyglądać w przyszłości?
Dziękuje
Edytor zaawansowany
  • oyala 11.08.19, 15:55
    Znacie się od dziecka, ale to, że dorosłyście, macie już inne spojrzenie na życie i inny światopogląd. Co było kiedyś proste i dopuszczalne, jak np. dzielnie się sekretami, teraz już nie jest.
    1/co jest powodem: Kapłanka + 4 monet + Królowa monet - Kapłanka reprezentuje tajemnice, rzeczy ukryte, wyciszenie, 4 monet to sprawy, które się trzyma wyłącznie dla siebie, nie dzieli się z nikim, to również zaborczość oraz/lub zazdrość, a Królowa jest osobą praktyczną, rozsądną, rodzinną. Nie potrafię stwierdzić, o co konkretnie chodzi przyjaciółce, ale po układzie tych kart widać, że ona nie jest już skłonna do głębokich zwierzeń, ploteczek, dzielenia się swoim życiem osobistym/rodzinnym, woli dystans i praktyczne podejście. Może jest zazdrosna z jakiegoś powodu, może - jeśli macie męża/mężów/partnerów/dzieci/rodziny - czuje się zagrożona, gdy ty zbyt wiele wypytujesz lub oczekujesz zwierzeń, może jej już nie odpowiada poprzednia bliskość, bo dorosła inna kobieta jest niejednokrotnie zagrożeniem dla drugiej kobiety. Mogła coś o tobie usłyszeć, dowiedzieć się lub po prostu nie chce już takiej przyjaźni. Kapłanka czasem wskazuje na inną kobietę (kochankę), może widzi w tobie ryzyko zdrady.
    2/ przyszłość: 7 buław + Księżyc + 9 buław - znajomość może pozostać, ale z utrzymaniem dystansu. Te karty wyraźnie sugerują, że ona czuje się zaniepokojona, zdradzona, urażona, jest podejrzliwa, ostrożna, nie chce wtrącania się w jej sprawy.

Może - wg twojej oceny - nic nie zrobiłaś, ale jednak jakiś gest, plotka, niewłaściwa ocena sytuacji, zazdrość lub nawet to, że poznała kogoś ciekawszego/innego/inną, albo jej własna zmiana/podejście do życia, ukryty sekret etc.- jest powodem, że wasze drogi się "rozjeżdżają"

oyala@gazeta.pl
    Tak jest wg kart.
    Proszę mieć dystans do wróżb.
  • anna.teo 12.08.19, 15:51
    Dziękuje serdecznie za analizę.
    Myślę, że tą kapłanką jestem Ja, jako osoba wyciszona, spokojna. Chyba w tym tkwi problem, że przestałam nadążać za jej trybem życia, chociaż obie mamy mężów i dzieci. To co napisałaś na końcu, inne podejście do życia, sprawiło, że te relacje ochłodziły się. I to się stało tak nagle, z dnia na dzień, że nie mogłam sobie z tym poradzić.
    Uczucia zdradzenia, urażenia tkwiły we mnie, tylko to wynikało z jej dystansu do mnie, brakiem zainteresowania.
    Ładnie karty pokazały sytuację, tylko patrząc z mojej perspektywy to ja jestem osobą, która dorosła i jej to nie pasuje.
    Dziękuje raz jeszcze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka