12.08.19, 13:33
Witam. Od dłuższego czasu spotykam się z pewną Kobiet. Starsza ode mnie. Lecz ona nie chce ze mną zamieszkać. Czy będziemy razem. Czy ona mnie kocha. Czy raczej nic się nie zmieni i dalej będziemy się spotykać raz w tygodniu. I jeszcze jedno czy ona nie ma kogoś innego. Z góry dziękuję
Obserwuj wątek
  • oyala Re: do dario- Pytanie 13.08.19, 17:49
   1/ jej uczucia: Paź kielichów + 3 kielichów + 6 buław - widać wyraźnie, że nie jesteś jej obojętny. Może nie kocha tak szaleńczo/spontanicznie (jak czesto młodsze osoby), ale jesteś miły jej sercu i chętnie spędza czas w twoim towarzystwie, podkochując się trochę, jest usatysfakcjonowana/zadowolona z bycia z tobą.
   2/czy zamieszka: Królowa mieczy + Paź mieczy + 3 monet - w najbliższym czasie, raczej nie zamieszka, wygląda na to, że ktoś/coś stoi na przeszkodzie, nieprzyjemne, surowe, rygorystyczne. 3 monet sugeruje inną osobę w tym układzie.
   3/ czy ma kogoś: 7 buław + Cesarz + 3 buław - być może ma, ale tą przeszkodą w byciu razem nie musi być mąż/partner. Cesarz reprezentuje nie tylko głowę rodziny/relacji, ale również np. surowego ojca (mimo jej wieku może ma ojca), albo ktoś z innych koneksji/powiązań, kto kontroluje innych, ma władzę na nimi lub... jednak mąż.

   --
   oyala@gazeta.pl
   Tak jest wg kart.
   Proszę mieć dystans do wróżb.
   • dario90 Re: do dario- Pytanie 21.08.19, 12:04
    dziękuję bardzo i mam jeszcze jedno pytanie. Jakiś czas temu poznałem kobietę rok młodszą ode mnie. Widzę że jej na mnie zależy, czy z tej relacji mogłoby coś wyjść? czy bylibyśmy razem? jakie są jej uczucie względem mnie
    • oyala Re: do dario- Pytanie 21.08.19, 18:10
     1/ Nie zapowiadałaby się źle, widać, że udałoby się wam porozumieć, dogadywać, czulibyście się dobrze ze sobą, ale karty pokazują to bardziej na znajomość, przychylność, a nie na romans/flirt/ewentualnie bliską miłosną relację. Do tego jest jakiś problem, brzemię, trudność, coś/ktoś co utrudniałoby wam kontakty/spotykanie się/zacieśnienie znajomości: Słońce + 3 monet + 10 buław.. Relacji jeszcze nie ma, tak karty widzą tego początek. Być może po jakimś czasie udałoby się pokonać niektóre bariery.

     2/ co ona czuje: Gwiazda + Siła + Równowaga - całkiem prawdopodobne, że jej zależy, ale karty nie wskazują, aby faktycznie była zakochana/oczarowana. Tutaj widać bardziej rozwagę, ostrożność, nadzieję, cierpliwość, kontrolę. Jeśli ona miałaby się zdecydować na bycie razem, byłaby bardzo powściągliwa/zrównoważona.

     Te 10 buław (wyżej) sugeruje ograniczenia, przeszkody. Mogą to być zależności rodzinne/partnerskie/obowiązki etc. (twoje lub jej), obecne lub poprzednie.

     --
     oyala@gazeta.pl
     Tak jest wg kart.
     Proszę mieć dystans do wróżb.
  • dario90 Re: Pytanie 04.12.19, 12:44
   witam. ponawiam pytanie o te dwie panie. czy uczucia do mnie pierwszej się zmieniły? czy możliwa jest wspólna przyszłość. czy raczej swoje życie powinienem wiązać z tą drugą?
   • oyala Re: Pytanie 04.12.19, 17:08
    do - dario90

    Z pierwszą panią nic się nie zmieniło. Jej uczucia: Głupiec + Gwiazda + Rycerz kielichów - niewiele to odstępuje od poprzedniej wróżby, Głupiec może sugerować jej bardziej swobodne/lekkie podejście, to jest dalej flirt/niezobowiązujący romans, a nie ustabilizowane/stałe wiązanie się.
    Wspólna przyszłość/zamieszkanie?: raczej nie, tak jak poprzednio było w kartach. 5 kielichów + 8 kielichów + 2 mieczy - albo ona wewnętrznie się wzbrania, albo jest w sytuacji, która jej to utrudnia, albo nie chce zmienić tego co ma, na to co będzie z tobą miała.

    Karty nie wyznaczą tobie kierunku postępowania albo dokonania wyboru. Sam decydujesz o swoim życiu, korzystając ze wskazówek/opisów danych przez karty.

    --
    oyala@gazeta.pl
    Tak jest wg kart.
    Proszę mieć dystans do wróżb.
     • oyala Re: Pytanie 05.12.19, 19:55
      do - dario90

      Z młodszą panią powinno się ułożyć lepiej, ale nie wygląda, abyś był do tego całkowicie przekonany. Pokazał się Rycerz gwałtowny, zbuntowany, szybki w działaniu, czyli jeśli wybierzesz tą panią, to z konieczności, a nie z serca. Jednak powinno dojść do złagodzenia: Rycerz mieczy + Królowa buław + 2 kielichów .
      Tej pani - wg kart - nie jesteś obojętny 4 monet + Królowa kielichów + Kapłanka, jest tu uczucie, sympatia, stałość, uczciwość, wrażliwość.


      --
      oyala@gazeta.pl
      Tak jest wg kart.
      Proszę mieć dystans do wróżb.
      • dario90 Re: Pytanie 20.12.19, 15:18
       Droga Ulu, w ubiegłym tygodniu usłyszałem od tej starszej kobiety parę niemiłych słów, proszę cię sprawdź jak dalej na dzień dzisiejszy będzie przebiegała nasza znajomość
       • oyala Re: Pytanie 20.12.19, 17:42
        do - dario90

        7 kielichów + 3 mieczy + Pustelnik - może są marzenia, wyobrażenia, fantazje, aby to utrzymać lub mieć nadzieję, ale pokazała się zdrada, rozczarowanie, zawód, odtrącenie, samotność, wycofanie, izolacja. Nie uda się utrzymać tego wg twoich oczekiwań; np. relacja pozostanie w zastoju, zawieszeniu albo będzie zerwana. Jeśli chciałeś to układać po swojej myśli, to się zawiedziesz.

        --
        Tak jest wg kart.
        Proszę mieć dystans do wróżb.

        oyala@intmail.pl
        • dario90 Re: Pytanie 26.12.19, 01:03
         Droga Ulu. Bardzo dziękuję. To chyba zły czas dla mnie. Dziś się poklocilem z tą młodsza kobieta. Powiedz czy to będzie koniec relacji
         • oyala Re: Pytanie 26.12.19, 22:10
          do - dario90

          Królowa monet + 9 kielichów + 8 monet - jeśli tobie na niej zależy, to jest szansa na wypracowanie kompromisu, przeprosiny, pogodzenie się. Prawdopodobnie nie nastąpi to od razu, 8 monet pokazuje, że potrzebne będzie więcej wysiłku, wytrwałości, żmudnego dochodzenia do poprawnych stosunków, pracy/skupienia nad odnowieniem relacji.

          --
          Tak jest wg kart.
          Proszę mieć dystans do wróżb.

          oyala@intmail.pl
           • oyala Re: Pytanie 14.01.20, 14:55
            do - dario90

            Nie wiem jak mam rozumieć pytanie. sad. Chodzi o te dwie panie, czy o zamiar szukania/poznania innej.

            --
            Tak jest wg kart.
            Proszę mieć dystans do wróżb.

            oyala@intmail.pl
             • oyala Re: Pytanie 15.01.20, 17:30
              do - dario90

              1/z panią starszą : 4 buław + Kapłanka + 9 kielichów - dobrze będzie, jeśli się jeszcze nie pogodziliście, to powinno to nastąpić w tym czasie i dojdziecie do porozumienia, przez te 3 m-ce nic nie powinno zakłócić pozytywnej atmosfery między wami.

              2/ z panią młodszą: Cesarzowa + 10 kielichów + 5 buław - tutaj jest podobnie, ale mogą się zdarzyć jakieś potyczki/nieporozumienia/drobne zatargi, które nieco zakłócą sielankę.

              --
              Tak jest wg kart.
              Proszę mieć dystans do wróżb.

              oyala@intmail.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka