12.08.19, 13:33
Witam. Od dłuższego czasu spotykam się z pewną Kobiet. Starsza ode mnie. Lecz ona nie chce ze mną zamieszkać. Czy będziemy razem. Czy ona mnie kocha. Czy raczej nic się nie zmieni i dalej będziemy się spotykać raz w tygodniu. I jeszcze jedno czy ona nie ma kogoś innego. Z góry dziękuję
Edytor zaawansowany
 • oyala 13.08.19, 17:49
  1/ jej uczucia: Paź kielichów + 3 kielichów + 6 buław - widać wyraźnie, że nie jesteś jej obojętny. Może nie kocha tak szaleńczo/spontanicznie (jak czesto młodsze osoby), ale jesteś miły jej sercu i chętnie spędza czas w twoim towarzystwie, podkochując się trochę, jest usatysfakcjonowana/zadowolona z bycia z tobą.
  2/czy zamieszka: Królowa mieczy + Paź mieczy + 3 monet - w najbliższym czasie, raczej nie zamieszka, wygląda na to, że ktoś/coś stoi na przeszkodzie, nieprzyjemne, surowe, rygorystyczne. 3 monet sugeruje inną osobę w tym układzie.
  3/ czy ma kogoś: 7 buław + Cesarz + 3 buław - być może ma, ale tą przeszkodą w byciu razem nie musi być mąż/partner. Cesarz reprezentuje nie tylko głowę rodziny/relacji, ale również np. surowego ojca (mimo jej wieku może ma ojca), albo ktoś z innych koneksji/powiązań, kto kontroluje innych, ma władzę na nimi lub... jednak mąż.

  --
  oyala@gazeta.pl
  Tak jest wg kart.
  Proszę mieć dystans do wróżb.
 • dario90 21.08.19, 12:04
  dziękuję bardzo i mam jeszcze jedno pytanie. Jakiś czas temu poznałem kobietę rok młodszą ode mnie. Widzę że jej na mnie zależy, czy z tej relacji mogłoby coś wyjść? czy bylibyśmy razem? jakie są jej uczucie względem mnie
 • oyala 21.08.19, 18:10
  1/ Nie zapowiadałaby się źle, widać, że udałoby się wam porozumieć, dogadywać, czulibyście się dobrze ze sobą, ale karty pokazują to bardziej na znajomość, przychylność, a nie na romans/flirt/ewentualnie bliską miłosną relację. Do tego jest jakiś problem, brzemię, trudność, coś/ktoś co utrudniałoby wam kontakty/spotykanie się/zacieśnienie znajomości: Słońce + 3 monet + 10 buław.. Relacji jeszcze nie ma, tak karty widzą tego początek. Być może po jakimś czasie udałoby się pokonać niektóre bariery.

  2/ co ona czuje: Gwiazda + Siła + Równowaga - całkiem prawdopodobne, że jej zależy, ale karty nie wskazują, aby faktycznie była zakochana/oczarowana. Tutaj widać bardziej rozwagę, ostrożność, nadzieję, cierpliwość, kontrolę. Jeśli ona miałaby się zdecydować na bycie razem, byłaby bardzo powściągliwa/zrównoważona.

  Te 10 buław (wyżej) sugeruje ograniczenia, przeszkody. Mogą to być zależności rodzinne/partnerskie/obowiązki etc. (twoje lub jej), obecne lub poprzednie.

  --
  oyala@gazeta.pl
  Tak jest wg kart.
  Proszę mieć dystans do wróżb.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka