Dodaj do ulubionych

Prośba o wróżbę, poradę

18.08.19, 08:12
Dzień dobry!
Czy ktoś z Państwa mógłby mi pomóc i poradzić? Chodzi o to czy pomiędzy mną, a moim przyjacielem, z którym po wielu latach znajomości przestaliśmy się do siebie odzywać...czy jakiś kontakt wróci?
Będę wdzięczna za każdą odpowiedzi.
Dominika 5.07.86 i Jacek 25.07. 77

Dziękuję
Edytor zaawansowany
  • oyala 18.08.19, 16:05
    Król mieczy + 5 mieczy + 4 kielichów - po mieczach widać tutaj kłótnię, niesnaski, zgryźliwość, konflikt, zatargi. Obecnie brak możliwości na pogodzenie, porozumienie czy odnowę kontaktu. Ostania karta pokazuje niechęć, apatię, brak akceptacji, rozczarowanie, brak energii i brak zainteresowania. Po prostu któremuś z was nie chce się powracać do tego co było.

--
    oyala@gazeta.pl
    Tak jest wg kart.
    Proszę mieć dystans do wróżb.
  • dominiczka868686 18.08.19, 16:14
    Dziękuję naprawdę bardzo Pani za odpowiedź. Czy mogłay mi Pani powiedzieć czy On w ogóle o mnie jeszcze myśli? Rozstaliśmy się w złych relacjach, ale może mimo to coś jeszcze pomyśli?
  • oyala 19.08.19, 16:17
    Raczej myśli (o ile) w niezbyt miłych kategoriach, jego miłość/uczucie/przychylność zostały (w jego pojęciu) mocno nadszarpnięte/urażone/zawiedzione przez tą relacje/znajomość. Ponownie jest karta (4 kielichów) a to potwierdzenie, że zobojętniał na jakiekolwiek nawiązywanie/wznawianie kontaktu, jak również pozytywne myślenie o tym co was łączyło. As kielichów + 10 mieczy + 4 kielichów

--
    oyala@gazeta.pl
    Tak jest wg kart.
  • dominiczka868686 19.08.19, 18:40
    Raz jeszcze Pani dziękuję. Czyli ma do mnie jakiś żal...mam jeszcze jedno pytanie w związku z tym, obiecuję, że ostatnie...Czy on nie ma sobie nic do zarzucenia, cała winę na mnie zrzucił? I czuję się skrzywdzony?
  • oyala 20.08.19, 18:14
    W moich poprzednich wróżbach (interpretacjach) nie ma nic takiego, że: ..." czuje do ciebie żal"... " albo zrzucił wine na ciebie"..
    Jest to, co on obecnie myśli i jaki ma stosunek do tej relacji. To nie jest to samo, co mieć akurat pretensje/żal wyłącznie do ciebie.

Prawdopodobnie, doszło do momentu, że już się nie dogadujecie i/lub wasze spojrzenie na różne sprawy już się nie pokrywają.
    Karty nie pokazują, aby on czuł się przez ciebie skrzywdzony. Natomiast pokazują, że wina jest po obu stronach (tak on to ocenia). Chyba nie chce tego naprawiać, ani do tego ponownie wracać, co pokazała - 4 kielichów - (2 razy poprzednio).

Jak on ocenia, czyja to wina:

1/ ty - As mieczy + 5 kielichów + Śmierć
    2/ on - Rycerz mieczy + Paź monet + 7 buław

Wg moje opinii karty "obciążają" was oboje, więc raczej on nie "zwala" wszystkiego na ciebie.
    --
    oyala@gazeta.pl
    Tak jest wg kart.
  • dominiczka868686 23.08.19, 17:26
    Rozumiem. Dziękuję Pani raz jeszcze. Szkoda troszkę, ale najważniejsze żeby był szczęśliwy.
    Dziękuję. Pozdrawiam
  • dominiczka868686 01.09.19, 12:57
    Dzień dobry!
    Wróciłam z tak zwaną weryfikacją wróżby.
    Chłopak, o którego pytałam odezwał się zeby się pogodzić. Dla mnie to akurat dobrze, że się wróżba nie sprawdziła. Zobaczymy co dalej się wydarzy, bo różnie pewnie może być.
    Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
  • oyala 01.09.19, 23:08
    Dziękuję za wstępną weryfikację. Życzę powodzenia.

--
    oyala@gazeta.pl
    Tak jest wg kart.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka