23.08.19, 13:38
Droga Ulu, mialabym prosbe o karty na proces z poprzednim pracodawca - czy uda mi sie odzyskac zalegle naleznosci. Z gory bardzo dziekuje!
Edytor zaawansowany
  • oyala 23.08.19, 17:19
    Nie wiem, czy ten proces już trwa, czy dopiero masz zamiar to zacząć. Karty pokazują negocjacje, dogadywanie się, rozsądzanie, autorytet, współpracę, podejmowanie działań, zaczątek inicjatywy. Cesarz + 3 monet + Paź buław - więc bez względu na to jaki jest status ew. procesu, to karty nic nie mówią na tematy finansowe. Nie wskazują również na fiasko tej sprawy. Jeśli toczy się proces, to znaczy, że dosyć długo to może jeszcze trwać i do końcowego wyniku nie ma pewności. Jeśli chcesz to dopiero zacząć, to nie ma przeszkód, ale za wcześnie pytać o finał. Karta rada: Sąd - karty sugerują, aby się tym zająć/to rozpocząć, ale obecnie nie ma nic o odzyskaniu należności.

Przypuszczam, że sprawa musi się bardziej rozwinąć/zagłębić, bo teraz nie ma odpowiedzi twoje pytanie.

--
    oyala@gazeta.pl
    Tak jest wg kart.
    Proszę mieć dystans do wróżb.
  • tamara_anna 26.08.19, 11:52
    Dziekuje bardzo za odpowiedz. Sprawa dopiero sie rozpoczyna, wiec moze rzeczywiscie za szybko zadaje pytanie. a czy moglabym w takim razie poprosic o karty na obecna prace w firmie V?
  • oyala 26.08.19, 17:25
    No dobrze, ale co na pracę? Jakie jest pytanie, bo nie wiem czego ma dotyczyć.

--
    oyala@gazeta.pl
    Tak jest wg kart.
  • tamara_anna 26.08.19, 21:47
    Jak bedzie ukladac sie moja wspolpraca z szefem i czy uda mi sie pozyskac nowych klientow dla firmy do konca roku
  • oyala 27.08.19, 15:42
    1/ współpraca: Królowa kielichów + Paź monet + Gwiazda - przez najbliższe m-ce karty nie przewidują, aby wasza współpraca była nieprzyjemna, trudna, niekorzystna. W tym układzie atmosfera obecnie jest i w najbliższym czasie będzie dobra.

2/pozyskanie klientów (do k.2019) - Rycerz mieczy + 2 mieczy + 5 mieczy - tu już sytuacja jest dużo gorsza, a to może oznaczać, że potem współpraca nieco się załamie. Pokazały się same miecze, będziesz pewnie musiała sporo walczyć/sporo włożyć wysiłku w pozyskiwanie klientów, ponieść być może pewne straty, a mimo to dostęp do klientów i/lub "zwabienie" ich nie przyniesie rezultatu. Jest też opcja, że trzeba będzie mocno konkurować z współpracownikami/konkurencją/niekorzystną sytuacją/niezdecydowanym klientem etc. Nie ma gwarancji, że zdobędziesz klientów mimo swojej determinacji. A na pewno nie będzie tak łatwo.

--
    oyala@gazeta.pl
    Tak jest wg kart.
  • tamara_anna 27.08.19, 16:46
    bardzo dziekuje za odpowiedz. a czy moglabym w takim razie poprosic jeszcze o wrozbe na to samo pytanie o klientow ale na pierwsza polowe przyszlego roku? od stycznia mam byc czesciowo na prowizji i chcialabym tez zapytac jak wyjde na tym finansowo.
  • oyala 28.08.19, 16:57
    Chyba poczekaj z pytaniem do listopada/grudnia. Już na początku karta 5 mieczy się pokazała (taka jak poprzednio). Wstrzymuję się z wróżbą, bo mam wrażenie, że za szybko na ponawianie pytania.

--
    oyala@gazeta.pl
    Tak jest wg kart.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka